999 rezultate për

kepuce

Trendi më i fundit i këpucëve të sheshta (FOTO LAJM) Këpucët e sheshta janë stili i duhur në përdishmërinë tuaj. Ato janë të rehatshme dhe të shëndetshme për këmbë tuaja. Du
Goditi arbitrin me këpucë, nuk ka dënim për Turan (VIDEO) Lajme të mira për Atletico Madrid. Simeone do të marrë frymë lirisht: Arda Turan i shpëton ndëshkimit të Komisionit të D
Arda këpucë arbitrit, plas gallata në web (FOTO LAJM) Minuta e 47-të e ndeshjes Atletico-Barcelona, Arda Turan humbet nervat dhe drejt vijërojtësit fluturon një këpucë. Lojta
Inat turku, Arda Turan godet me këpucë arbitrin (VIDEO) Mesfushori turk i Atletico Madrid Arda Turan ka qënë protagonist i një gjesti shumë qesharak në sfidën e djeshme kundër
Schweinsteiger qëndis flamurin serb në këpucë (FOTO) cët e reja të Bastian Schweinsteiger nuk do t'i pëlqejnë të gjithë tifozëve të tij, mbi të gjitha atyre shqiptarë por me
Trendi më i fundit i këpucëve (FOTO LAJM) Modele dhe ngjyra të ndryshme duket se është trendi më i ri për stilet e këpucëve që ne mund të përdorim. Sezonet e ndry
Shpikja i shqiptarit: Këpucë që lidhen vetë Duket sikur të jetë një shpikje e dalë nga imagjinata, por se është një realitet. Shkencëtarët gjermanë me në krye sh
Cristiano Ronaldo, këpucë të arta për "Topin e Artë" (FOTO LAJM) Gjigandi amerikan i produkteve sportive, Nike, njëherazi edhe sponsor zyrtar i Cristiano Ronaldos, ka menduar ta festojë
Këpucët ideale për 2015-ën (FOTO LAJM) Trendi më i ri i këpucëve për 2015-ën duket se dominohet nga ngjyra e zezë. Këpucë të modeleve të ndryshme, me takë dhe
Floyd Mayweather, çfarë koleksioni këpucësh dhe syzesh (FOTO LAJM) Boksieri Floyd Mayweather bën një jetë luksoze dhe këtë nuk nguron ta ndajë edhe me fansat e tij në rrjetet sociale. Së
Këpucët ideale për Vitin e Ri (FOTO LAJM) Festat e fundvitit janë para, për të qenë të veçantë duhet të zgjidhni veshjen e duhur. Këpucët që mund të përdorni jan
Modele të çuditshme këpucësh! (FOTO LAJM) Këpuca është objekti që gjithsecili e përdor, llojet dhe modelet që kemi janë të ndryshme, por këto që janë në foto nuk
Shpërbleni veten me një palë këpucë të tilla (FOTO LAJM) Femrat janë të çmendura pas takave, e ndërsa shumica prej tyre do të bënte çdo lloj sakrifice për të mbajtur një palë të
Larg takave, në modë këpucët e sheshta (FOTO LAJM) Tashmë femrat do të ndihen edhe më shumë komode, pasi këpucët që do të mbajnë do të jetë si të balerinave. Këto këpucë,
Ja arsyeja e vërtetë e takave të këpucëve të Edi Ramës (FOTO LAJM) Mediat serbe kanë shkruar shumë për kryeministrin Edi Rama, duke e denigruar atë, që nga fotot e rinisë së tij, e deri t
Kurir i Serbisë: Rama veshi këpucë të trasha që te duket më i gjatë se Vuçiçi (FOTO VIDEO) Mediat serbe vazhdojnë të merren me detaje lidhur me vizitën e Ramës në Serbi. "Kurir" shkruan se Rama ka veshur këpu
Humbet këpucët, jep asist me çorape (VIDEO) Ros Clarke, futbollist i Linfield, humbet këpucët gjatë një përplasjeje me një kundërshtar, por pavarësisht kësaj vazhdo
CR7 merr "Këpucën e Artë": Dua të jem më i miri në histori (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo mori të mërkurën Këpucën e Artë (çmim që e ndan me Luis Suarez) pasi sezonin e kaluar shënoi 31 gola n
"Mercurial Superfly", CR7 me këpucë të reja për "Klasiken" (FOTO-VIDEO) "Santiago Bernabeu" është gati për "Klasiken" mes Real Madrid dhe Barcelonës. Për një prej ndeshjeve më të ndjekura dhe
Suarez merr "Këpucën e Artë": Gati për Realin (FOTO LAJM) Sapo mori "Këpucën e Artë" si golashënuesi më i mirë për sezonin 2014-15 (31 gola me Liverpool), Luis Suarez e ka mendje