999 rezultate për

kepuce

BATUTAT/ Noka: As te maja e këpucës nuk më afrohen. S'ka lind ai që ma ndërpret (VIDEO) Gjatë seancës së sotme në Komisionin Hetimor Parlamentar për pajisjen e përgjimit MSI Catcher, ishte thirrur si dëshmita
Truket me anë të cilave këpucët e preferuara nuk do t’jua vrasin më Sa herë kemi blerë një palë këpucë të reja gjithmonë i kemi veshur me frikë me idenë që do na vrasin dhe lëndojnë, dhe p
Tymi mbulon Stambollin / Zjarr masiv në një fabrikë këpucësh Re të mëdha tymi kanë mbuluar qiellin e Stambollit këtë mëngjes në lagjen Bajrampasha. Sipas medieve, mësohet se një
Shisnin piratisht CD të Sinan Hoxhës dhe këpucë, procedohen 3 persona në Dibër Specialistët e Sektorit Kundër Krimit Ekonomik e Financiar në Drejtorinë Vendore të Policisë Dibër, në bazë të Planit Op
191 këpucë në plazh për vdekjet e çdo muaji në Australi (FOTO LAJM) Plot 191 palë këpucë burrash janë vendosur në rërën e Plazhit Bondi , në përpjekje për të ndriçuar errësirën që ka pusht
Klose var këpucët në gozhdë, ja fjalët e lamtumirës Miroslav Klose ka vendosur që t'i thotë lamtumirë futbollit të luajtur. Pas një karriere të gjatë dhe të suksesshme, Klo
Këpucë "Made in Kosova" për ushtrinë e policinë serbe Drejtori i fabrikës “Obuqan” në Beograd, ka ardhur në Suharekë që të blejë këpucë e çizme që prodhohen në fabrikën kosov
Muskin, këpucë dhe çanta me lëkurën e kërpudhës Muskin është një lëkurë ekstrakti nga kapelja e kërpudhës dhe që mund të punohet njësoj si lëkura e kafshëve. Kjo ll
Atletet Adidas ngjashmëri me këpucët 2000 vjecare të romakëve Arkeologët zbuluar një këpucë 2000-vjeçare e cila ka një ngjashmëri të çuditshme me atletet e Adidas. Këpuca e vogël
11 truke për t’i bërë gjërat të duken si të reja Në përditshmërinë tonë janë disa ngjarje që sado të vogla të jenë, janë të afta të prishin gjithë ditën tonë. Ne kem
Ndiqni këpucët, tashmë ato ju tregojnë rrugën Të ndërtuara nga Hi-Tec, një firmë prodhimi e pajisjeve sportive në Hollandë, këpucët mund të lidhen me anë të një aplik
Mashtrimi me këpucët firmato, prodhohen në Shqipëri Britanikja "The Guardian" ka raportuar se si pasojë e një investigimi ka rezultuar se këpucët e shtrenjta në butikët e L
Vuçiç në siklet: Nuk kishte para të paguante këpucët e Biden (VIDEO) Një situatë fare e pakëndshme dhe sikletosëse ka ndodhur për kryeministrin serb Aleksandar Vuçiç, gjatë vizitës së Biden
Policia e Kosovës pa këpucë, anulohet tenderi Është anuluar tenderi i tretë për furnizimin me këpucë për Policinë ë Kosovës. Kjo për shkak se kompania "Solid" e k
Studim/ Njerëzit gjykojnë në bazë të këtyre gjërave të vogla Paragjykimi mund të quhet si vesi më i keq I shoqërisë së sotme. Në çdo moment të ditës përballemi me situata të ndryshm
J.K Rowling mahnit publikun me këpucët stil Potter (FOTO LAJM) J.K Rowling autorja e romanëve “Harry Potter” ka prezantuar kapitullin më të ri të sagës “Harry Potter and the Coursed C
Në të ardhmen,çorapet zëvëndësojnë këpucët(FOTO LAJM) "Çorapet e së ardhmes" janë shpikja më e fundit, e cila prezanton çorape të cilat mund ti veshim dhe si këpucë. Prite
Berisha: Rama doli i çatrafiluar, ngatërron vijat e kuqe me këpucët e kuqe Pas deklaratës për mediat të kryeministrit Edi Rama, se me arritjen e konsensusit, vijat e kuqe të vendosura mbetën vija
Fituesit e "Këpucës së Artë" në Europian ndër vite (FOTO LAJM) Golashënuesit gjithmonë kanë një vend të veçantë në historinë e futbollit. Që nga viti 1960 që është zhvilluar Europiani
Xhaka tregon dedikimin që ka bërë te “këpucët më të bukura në botë” Granit Xhaka ka shuar kureshtjen e tifozëve rreth atleteve, siç i quan ai më të bukura në botë. Nëpërmjet një postimi