999 rezultate për

kepuce

Lionel Messi fiton "Këpucën e Artë" në La Liga Lionel Messi ka fituar Këpucën e Artë në La Liga. Me 37 gola të shënuara këtë edicion, Messi është shpallur golashënu
Takat e larta po ju shkaktojnë dëmtime të rrezikshme Për vite me radhë femrat janë paralajmëruar për dëmtimet që mund t’iu shkaktojnë këmbëve dhe kyçeve këpucët me taka të l
“Çmendet” aktori shqiptar , heq këpucët në emision dhe kruan hundët (VIDEO) Aktori i njohur Besart Kallaku ishte i ftuar ne emisionin ‘Tek Une’ ne Intv, ku ka surprizuar me sjelljen e tij, teksa k
Besart Berisha fiton "Këpucën e Artë" në Australi Besart Berisha ka fituar “Këpucën e Artë” në ligën australiane A-League për sezonin 2016/17. 31-vjeçari në këtë sezon ka
Truke të thjeshta për të mirëmbajtur veshjet tuaja Shpesh, i hedhim këpucët apo disa prej rrobave, vetëm për një njollë. Ka disa truke të dobishme për t’i kthyer në gj
Ja si të shpëtoni nga këpucët me erë apo rrobat me njolla Të gjithëve i ka ndodhur që të mbajnë erë këpucët apo t’i bëhen rrobat me njolla në rroba nga vera, vaji apo ushqime të
Përfshihet nga flakët një fabrikë këpucësh në Kombinat Një zjarr i madh ka përfshirë një fabrikë këpucësh në kryeqytet. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në zonën e Kombinatit.
4 mënyra natyrale për të larguar përfundimisht erën e keqe nga këpucët Disa këpucë mbajnë erë të pakëndshme më shumë se të tjerat, duke qenë se mbartin djersë dhe bakteret që rriten aty prodh
Asma, "lulja" e shkretëtirës pas diktatorit të ferrit: 3 000 euro për një palë këpucë (FOTO LAJM) Edhe më elegante e magjepsëse se sa Rania e Jordanisë, kur në vitin 2000, 25-vjeçarja Asma Assad mbërriti në Damask, për
E kthyen fabrikën e këpucëve në laborator drogë, ja kush janë pronarët (FOTO LAJM) Ditën e sotme policia e Shtetit zbuloi një laborator të sofistikuar droge në Skrapar ku përpunohej dhe mbillej hashash.
Neymar "hile" dhe jashtë fushave, zbulohet misteri i ndërrimit të këpucëve Neymar ka qenë një ndër fajtorët kryesorë të humbjes së Barcelonës kundër Malagas pasi braziliani doli me karton të kuq.
Si të shëroni këmbët e vrara nga këpucët Ju ka ndodhur që këpucët tuaja te sapo veshura t’ju shkaktojnë dhimbje deri në çarje të këmbëve.Këpucët e reja gjithmonë
Luana vesh gjithmonë të njëjtat këpucë? Moderatorja tregon koleksionin (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Luana Vjollca është padyshim një prej figurave më të përfolura në mediat rozë. Përveç kritikave
Ansi Agolli rrëfehet: Këpucët e futbollit i vishja me çorape leshi Secili zgjedh një fushë të caktuar të jetës për t’iu dedikuar. Ndoshta talenti nuk shfaqet që në ditën e parë të nisjes
Lahm var këpucët në gozhdë në fund të sezonit Philipp Lahm ka ndërmend të lërë futbollin pasi të përfundojë ky sezon. Lajmin e jep “Sport-Bild”, që siguron se mbrojtë
Debati për ABC News, Lesi i shkruan Bushatit: Frangaj hyri në gazetari me këpucë të grisura... (FOTO LAJM) Botuesi i gazetës "Koha Jonë" njëkohësisht rrugëtues në profesionin e gazetarit sëbashku me Aleksandër Frangajn dhe Andi
Shenja që le këpuca detyron kompaninë të heqë këpucët nga qarkullimi Një shenjë që lë këpuca ka detyruar që kompaninë e madhe në Shtetet e Bashkuara të Amerikës të heqë këpucët nga tregu.
Alonso var këpucët në gozhdë në fund të sezonit Xa bi Alonso ka vendosur që t’i japë fund një karriere të mbushur me shumë suksese dhe trofe. Një nga mesfushorët më të
DURRËS/ Nuk siguronte punonjësit, pranga administratorit të firmës së këpucëve Blutë e Durrësit kanë prangosur administratorin e një firme këpucësh në këtë qytet, pasi një punonjëse e kësaj kompanie,
Ronaldo feston "Topin e Artë", merr një super dhuratë nga Nike (FOTO) Cristiano Ronaldo po feston suksesin e tij më të ri pasi fitoi “Topin e Artë” 2016 dhe Nike nuk ka humbur shumë kohë për