999 rezultate për

kepuce

U fol shumë për këpucët e tyre, kush nga nuset VIP harxhoi më shumë? (FOTO LAJM) Padyshim që tre dasmat më të mëdha këtë vit ishin ajo e Orindës dhe Turit, Marinës dhe Getit dhe Xhensila me Besin. T
Marramendëse, sa kanë kushtuar këpucët e Marinës në dasmë Ajo ishte dasma e tretë e vipave në Shqipëri, por jo më pak e rëndësishmja. Ashtu siç është folur në media, dasma dh
Çmimi marramendës i këpucëve të stolisura me gurë të çmuar të Xhensilës (FOTO LAJM) Padyshim qe ajo duket e mrekullueshme por askush ndoshta per shkak te fustanit ska arrritur akoma t'i shoh kepucet qe Xh
Ja pse nuk duhet të veshim çdo ditë të njejtat këpucë Vishni të njëjtat këpucë çdo ditë? Nëse është kështu, ka ardhur koha të ndryshoni disa zakone. Nuk po e themi këtë që t’
E dini pse këpucët e famshme Christian Louboutin janë të kuqe poshtë? Po të pyesni çdo vajzë çfarë këpucësh do donte të blinte, me siguri që një palë këpucë me taka, Christian Louboutin, do
Disa mënyra si t’i lidhni këpucët (VIDEO) Lidhja e këpucave ndikon shumë në komoditetin e këmbës për sa jemi në rrugë. Lidhëzat e këpucëve mund të lidhen në fo
Kosovarit gjatë gjykimit në Gjermani i gjendet drogë e fshehur në këpucë Një shqiptar 22 vjeçar nga Kosova, po gjykohej në Hanover të Gjermanisë për faktin se i ishin gjetur 14 qese të vogla me
Mënyra më e mirë për të pastruar këpucët prej kastori Këpucët e kamoshit ose ndryshe kastori janë shumë të bukura dhe të veçanta. Por ama lëkura e kamoshit është një mate
Xhensila zgjedh këpucët mahnitëse për dasmën, ky është çmimi (FOTO LAJM) Pas Dasmës së famshme të Turit dhe Orindës është radha e Xhensilës dhe Besit të zyrtarizojnë lidhjen e tyre në një mart
Modelja e njohur botërisht kopjon Elvana Gjatën (FOTO LAJM) Ishte vetëm muaji shkurt i këtij viti kur këngëtarja shqiptare Elvana Gjata tërhoqi vëmendjen e mediave botërore në cere
Si të shpëtoni nga era e keqe e këmbëve kur vishni këpucët pa çorape Çizmet ia kanë lënë vendin balerinave e këpucët me lidhëse janë zëvendësuar me atletet apo këpucët pranverore. Kemi hequ
E tmerrshme, mësuesja godet nxënësin me këpucë në kokë (VIDEO) Një mësuese e cila është filmuar duke bërtitur brenda klasës “tani do të rrahemi” derisa vazhdimisht godet në kokë një n
Si të trajtoni kallot dhe flluskat e këmbëve gjatë verës me 3 metoda natyrale Pas një dimri të gjatë e të ftohtë, duhet t’i gëzohemi verës dhe temperaturave të saj, ok ndoshta jo edhe aq shumë tempe
Qen me "këpucë", ja kush po i kerkon viktimat e zjarrit tragjik ne Londer (FOTO LAJM) Më shumë se 70 persona janë ende të humbur pas zjarrit që ra në Grenfell Tower. Njësitë speciale të policisë dhe zjar
"Toni Kroos tani mund të varë këpucët në gozhdë" Ish-trajneri i Bayern Munich, Jupp Heynckes, i ka kujtuar me shaka ish-lojtarit të tij Toni Kroos se mund të pensionohet
Çfarë duhet të dini para se të blini rroba të përdorura Rrobat tek tregu i të përdorurave nuk përben më ndonjë habi. Shumë prej nesh gjejnë këpucët, çantën, pantallonat që i du
Rritet numri i vajzave të helmuara në fabrikën e këpucëve Rritet numri i punonjësve të helmuara në fabrikën e këpucëve në Fushë-Krujë. Dy vajza të tjera janë paraqitur në urgj
U helmuan në fabrikën e këpucëve, mjeku tregon gjendjen e 11 pacienteve Një helmim ka ndodhur në një fabrikë këpucësh në Fushë-Krujë, në Bubq ku 11 vajza janë helmuar si pasjojë e substancave
Helmohen 11 punonjëse të një fabrike këpucësh në Fushë-Krujë 11 punonjëse janë helmuar në një fabrikë këpucësh në Fushë-Krujë. Pas këtij incidenti policia e Durrësit ka dhënë detaje
Messi fiton "Këpucën e Artë" për sezonin 2016/17 Lionel Messi është fituesi i “Këpucës së Artë” europiane për herë të katërt, duke barazuar në këtë mënyrë rekordin e ven