999 rezultate për

kepuce

Modelja e njohur botërisht kopjon Elvana Gjatën (FOTO LAJM) Ishte vetëm muaji shkurt i këtij viti kur këngëtarja shqiptare Elvana Gjata tërhoqi vëmendjen e mediave botërore në cere
Si të shpëtoni nga era e keqe e këmbëve kur vishni këpucët pa çorape Çizmet ia kanë lënë vendin balerinave e këpucët me lidhëse janë zëvendësuar me atletet apo këpucët pranverore. Kemi hequ
E tmerrshme, mësuesja godet nxënësin me këpucë në kokë (VIDEO) Një mësuese e cila është filmuar duke bërtitur brenda klasës “tani do të rrahemi” derisa vazhdimisht godet në kokë një n
Si të trajtoni kallot dhe flluskat e këmbëve gjatë verës me 3 metoda natyrale Pas një dimri të gjatë e të ftohtë, duhet t’i gëzohemi verës dhe temperaturave të saj, ok ndoshta jo edhe aq shumë tempe
Qen me "këpucë", ja kush po i kerkon viktimat e zjarrit tragjik ne Londer (FOTO LAJM) Më shumë se 70 persona janë ende të humbur pas zjarrit që ra në Grenfell Tower. Njësitë speciale të policisë dhe zjar
"Toni Kroos tani mund të varë këpucët në gozhdë" Ish-trajneri i Bayern Munich, Jupp Heynckes, i ka kujtuar me shaka ish-lojtarit të tij Toni Kroos se mund të pensionohet
Çfarë duhet të dini para se të blini rroba të përdorura Rrobat tek tregu i të përdorurave nuk përben më ndonjë habi. Shumë prej nesh gjejnë këpucët, çantën, pantallonat që i du
Rritet numri i vajzave të helmuara në fabrikën e këpucëve Rritet numri i punonjësve të helmuara në fabrikën e këpucëve në Fushë-Krujë. Dy vajza të tjera janë paraqitur në urgj
U helmuan në fabrikën e këpucëve, mjeku tregon gjendjen e 11 pacienteve Një helmim ka ndodhur në një fabrikë këpucësh në Fushë-Krujë, në Bubq ku 11 vajza janë helmuar si pasjojë e substancave
Helmohen 11 punonjëse të një fabrike këpucësh në Fushë-Krujë 11 punonjëse janë helmuar në një fabrikë këpucësh në Fushë-Krujë. Pas këtij incidenti policia e Durrësit ka dhënë detaje
Messi fiton "Këpucën e Artë" për sezonin 2016/17 Lionel Messi është fituesi i “Këpucës së Artë” europiane për herë të katërt, duke barazuar në këtë mënyrë rekordin e ven
Lionel Messi fiton "Këpucën e Artë" në La Liga Lionel Messi ka fituar Këpucën e Artë në La Liga. Me 37 gola të shënuara këtë edicion, Messi është shpallur golashënu
Takat e larta po ju shkaktojnë dëmtime të rrezikshme Për vite me radhë femrat janë paralajmëruar për dëmtimet që mund t’iu shkaktojnë këmbëve dhe kyçeve këpucët me taka të l
“Çmendet” aktori shqiptar , heq këpucët në emision dhe kruan hundët (VIDEO) Aktori i njohur Besart Kallaku ishte i ftuar ne emisionin ‘Tek Une’ ne Intv, ku ka surprizuar me sjelljen e tij, teksa k
Besart Berisha fiton "Këpucën e Artë" në Australi Besart Berisha ka fituar “Këpucën e Artë” në ligën australiane A-League për sezonin 2016/17. 31-vjeçari në këtë sezon ka
Truke të thjeshta për të mirëmbajtur veshjet tuaja Shpesh, i hedhim këpucët apo disa prej rrobave, vetëm për një njollë. Ka disa truke të dobishme për t’i kthyer në gj
Ja si të shpëtoni nga këpucët me erë apo rrobat me njolla Të gjithëve i ka ndodhur që të mbajnë erë këpucët apo t’i bëhen rrobat me njolla në rroba nga vera, vaji apo ushqime të
Përfshihet nga flakët një fabrikë këpucësh në Kombinat Një zjarr i madh ka përfshirë një fabrikë këpucësh në kryeqytet. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në zonën e Kombinatit.
4 mënyra natyrale për të larguar përfundimisht erën e keqe nga këpucët Disa këpucë mbajnë erë të pakëndshme më shumë se të tjerat, duke qenë se mbartin djersë dhe bakteret që rriten aty prodh
Asma, "lulja" e shkretëtirës pas diktatorit të ferrit: 3 000 euro për një palë këpucë (FOTO LAJM) Edhe më elegante e magjepsëse se sa Rania e Jordanisë, kur në vitin 2000, 25-vjeçarja Asma Assad mbërriti në Damask, për