999 rezultate për

kengetarja

Përqafuar me flamurin kuq e zi, Dua Lipa paralajmëron ardhjen në Prishtinë (FOTO LAJM) Këngëtarja Dua Lipa është prej këngëtareve shqiptare më të njohura në arenën ndërkombëtare muzikore, ajo me shifrat e ‘f
Ish e dashura fton familjen mbretërore në dasmë, po Princi Harry do të shkojë? (FOTO LAJM) Ish e dashura e Princ Harry, Ellie Goulding pritet që shumë shpejt të celebrojë dashurinë e saj me martesë. “The Sun”
Këngëtarja shqiptare bëhet nënë për herë të parë (FOTO LAJM) Rona Noshliu është bërë nënë për herë të parë dhe lajmin e kanë zbuluar burime për ‘Prive.al’. Sipas tyre, këngëtarja e
Luana Vjollca apo Marina Vjollca, Orinda Huta bën zgjedhjen mes motrave (VIDEO) Edhe pse e kishte të vështirë t’i ndaj këngëtarja ka bërë zgjedhjen e saj. Orinda Huta ishte protagoniste e rubrikës
Fjolla Morina e tepron me silikonin, i del jashtë kontrolit (FOTO LAJM) Këngëtarja Fjolla Morina njihet për operacionet plastike.Ajo se çka mund të dallojmë më shumë tek Fjolla Morina janë buz
Ingrit Gjonin e zë vapa, këngëtarja zhvishet totalisht (FOTO LAJM) Ingrid Gjoni është ndër emrat më të mëdhenj të muzikës shqiptare. Artistja është nënë e një djali 7 vjeçarë me babin e t
Në fillim fshiheshin, tani nuk ka gjë që ndalon Dua Lipën dhe Anwar, gjeste romantike në publik (VIDEO) Këngëtarja shqiptare Dua Lipa është në majat e suksesit në skenën muzikore ndërkombëtare, por as jeta e saj private nuk
Big Mama "viktima" e rradhës e FaceApp, këngëtarja nuk e pranon transformimin (FOTO LAJM) Aplikacionit 'FaceApp' nuk po i shpëtojnë as fytyrat publike. Rrjetet sociale këtë javë janë mbushur me imazhe të “Vi
Tuna pret fëmijën e dytë? Të paktën ky është mendimi i fansave (FOTO LAJM) 2 vite më parë këngëtarja e njohur Tuna u bë nënë për herë të parë. Në jetë erdhi djali i saj Tian. Koha ka kaluar
Ju ka marrë malli? Mira Konçi rikthehet në Tiranë dhe ja si duket (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Mira Konçi prej vitesh jeton së bashku me familjen e saj në Shtetet e Bashkuara të Amerikës së bashk
I ndaluan transmetimin e këngëve në RTSH, reagon këngëtarja serbe Autoriteti i Mediave Audiovizive në Shqipëri (AMA) i ka bërë vërejtje Radiotelevizionit Publik Shqiptar, për transmetimi
Elvana Gjata zbulon prapaskenat më komike të koncertit (FOTO LAJM) Gjithmonë pas një pune të madhe për një videoklip, koncert apo shfaqje prapaskenat janë pjesa më e lodhshme por gjithash
Dua Lipa gjithmonë patriote, bën krenar shqiptarët (FOTO LAJM) Dua Lipa është padyshim një nga këngëtaret që po korr më shumë sukses në arenën ndërkombëtare. Përveç vokalit të mahn
Dy breza shumë të ndryshëm, çfarë mendon Merita Halili për Taynën (FOTO LAJM) Pikërisht kur mendonim se nuk kishte njeri që nuk e njihte Taynën në Shqipëri, Kosovë e vendet fqinje! Këngëtarja e
"Bëra hundën se më erdhi në majë të hundës" këngëtarja flet hapur (FOTO LAJM) Të jesh një personazh i njohur përveç përfitimeve ka edhe "kusuret" e saj. Përveç karrierës duhet ti përgjigjesh publiku
"Tayna dhe Rina më kopjojnë", kengetarja akuzon me fakte (FOTO LAJM) Arta Bajrami ka akuzuar dy reperet më të reja shqiptare Rina Balaj dhe Tayna-n për kopje! Ajo ka bërë disa postime të
Paralamëroi ditëlindjen por fshehu moshën, sa vjeç mbush sot Tuna (FOTO LAJM) Altuna Sejdiu është këngëtarja me origjinë nga Kosova e mirënjohur me emrin e artit, Tuna. Këngëtarja nuk ka munguar
Këngëtarja shqiptare ndahet nga partneri, kërkon divorcin në gjykatë (FOTO LAJM) Violeta Kukaj është një ndër këngëtaret e muzikës popullore më të dashura për publikun në Kosovovë. Prej kohësh ajo k
Hajde flemë bashkë! Bebe Rexha fton meshkujt në mes të rrugës (VIDEO) Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha ka publikuar një postim në rrjete sociale me shprehjen e pazakontë për një
Përgatituni për surprizën, me kë do të bashkëpunoj Tayna (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Tayna ka korrur sukses të madh me këngët e saj, e edhe kënga e fundit ‘Caliente’ u prit mjaft mirë n