999 rezultate për

kengetarja

Vello dhe unazë, prapaskenat e martesës së Dafina Zeqirit me DJ (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri dhe DJ Geek gjithmonë lënë vend për dyshime lidhur me raportin mes tyre. Pas një romance që mbaroi shpejt,
Aurela Gaçen nuk e lënë të shijojë suksesin e hitit, këngëtarja zbulon se e kanë vjedhur Sw fundmi wshtw kthyer nw trend vjedhja e adresave nw rrjetet sociale. Diçka e tillë i ka ndodhur edhe këngëtares së
Olta Boka pozon një muaj pasi u bë nënë Olta Boka u bë nënë për herë të parë në muajin Korrik. Këngëtarja solli në jetë një vajzë që e pagëzoi me emrin e veçant
Dhimbje të forta prej ditësh: Këngëtarja shqiptare i nënshtrohet operacionit Vetëm pak ditë më parë, këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha tregoi se ndodhet në gjendje jo të mirë shënde
Këngëtarja shqiptare: Dhëndri më ngacmoi ditën e dasmës, si reagoi nusja (FOTO LAJM) Këngëtarja e muzikës popullore, Romina Aliaj, ishte e ftuar së fundmi në emisionin “Ora Verore”, ku gjatë intervistës ga
Rita Ora publikoi foto topless, e ëma e kritikon publikisht në gjuhën shqipe (FOTO LAJM) Këngëtarja me famë botërore, Rita Ora, nuk e ka patur aspak problem që të shfaqej “topless” para miqve dhe të dashurit
Me pozat joshëse, Zaimin Vasjari bën paralajmërimin e madh (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Zaimina Vasjari, ka lajmëruar rikthimin në muzikë pas katër vitesh. Me një pozë mjaft provokuese
Aurela ti je? Këngëtarja befason të gjithë me look-un (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Aurela Gaçe i ka surprizuar të gjithë ndjekësit me ‘look-un’ e saj në postimin e fundit në Instagra
Sa para të paguan për të deklaruar se je me COVID-19? Këngëtarja shqiptare: O injorante! Këngëtarja shqiptare Adelina Thaci u prek pak kohë më parë nga COVID-19. Pa komplekse, ajo pranoi se ishte e prekur nga
Habit këngëtarja e njohur me të pasmet bombastike: Dua t'i zhduk! (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Ronela Hajati, është një nga femrat më s*ksi të shoëbiz-it shqiptar. Ajo njihet për format e saj b
Këngëtarja shqiptare: Mendova vetëvrasjen pasi u mbyllën klubet e natës, tani punoj në market Valbona Haklaj Lalaj prej 20 vitesh ka ushtruar profesionin si këngëtare në lokale nate. Ajo tregon se është nënë e d
U tall me njerëzit që u sëmurën me COVID-19, këngëtarja rezulton pozitive Artistja 24-vjeçare, e cila u bë virale në TikTok, por jo vetëm, me këngët e saj “Say So” dhe “Boss Bitch”, tha në një p
Nuk e konfirmuan asnjëherë, Shaqiri dhe Dhurata Ahmetaj i japin fund lidhjes? (FOTO LAJM) Prej kohësh flitej se futbollisti i njohur shqiptar Xherdan Shaqiri dhe këngëtarja Dhurata Ahmetaj ishin në një lidhje b
"Vazhdojnë këta", Vesa Luma s'ua përton komentuesve serb (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Vesa Luma, duket se ka marrë komente fyese nga ana e serbëve, pasi po përkrah nismën, me të cilën i
"Kjo është çmenduri", këngëtarja shqiptare do të performojë në MTV Music Awards (FOTO LAJM) Këngëtarja me origjinë shqiptare, Ava Max, do të performojë në “Mtv Music Awards”. Kjo ceremoni do të organizohet me 31
Me poza provokuese nga makina, Bes Kallaku i bën komentin epik Xhensilës (FOTO LAJM) Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj, një ndër çiftet shumë të dashur për publikun. Fotot e Xhensilës sa vinë e bëhen më
Kockë e lëkurë, shikoni ndryshimin e frikshëm të Celine Dion (FOTO LAJM) Së pari, këngëtarja nuk është anoreksike Celine Dion i ka mohuar gjithmonë aludimet se ka një dietë të pashëndetshme. Aj
Xherdan Shaqiri dhe këngëtarja e njohur shqiptare janë bashkë në pushime? (FOTO LAJM) Prej muajsh mediat kanë aluduar se futbollisti i njohur me origjinë shqiptare Xherdan Shaqiri dhe këngëtarja e njohur Dh
Ledina Çelo bëhet nostalgjike, kujton kohët e vjetra me këtë foto (FOTO LAJM) Ledina Çelo është kthyer 23 vite më parë me foton e fundit në Instastory. Këngëtarja ka ndarë një foto me vëllain e
Nga WC prej floriri te garderoba, brenda shtëpisë luksoze së Adelina Tahirit (FOTO LAJM) Adelina Tahiri është këngëtarja shumë e njohur shqiptare e cila është nënë e një djali me avokatin maqedonas, Serjozha M