999 rezultate për

kengetarja

Nga e shkuara si "bad boy" te pasuria marramendëse, të pathënat e martesës së Linda Halimit me reperin amerikan Në fakt, e kanë vënë re të gjithë ndjekësit që këngëtarja nga Kosova, Linda Halimi, duket sikur kalon ditë me diell dhe
Të pathënat e martesës së Linda Halimit: "Bad boy" me pasuri marramendëse Në fakt, e kanë vënë re të gjithë ndjekësit që këngëtarja nga Kosova, Linda Halimi, duket sikur kalon ditë me diell dhe
"Arratiset" drejt Francës, pamjet e ëmbla nga pushimet e Adelina Ismajlit (FOTO LAJM) Adelina Ismajli ka nisur pushimet me familjen! Këngëtarja shqiptare ka udhëtuar bashkë me partnerin Vali dhe djalin e
Këngëtarja shqiptare, shtatzënë për herë të dytë: Nuk paska bekim më të madh! Këngëtarja Rona Nishliu është padyshim një nga këngëtaret më cilësore, sa i përket zërit dhe dhe profesionalizmit. Aj
Nënë e një vajze, Rona Nishliu jep lajmin e ëmbël: Po pres me padurim (FOTO LAJM) Rona Nishliu prej 1 viti është nënë e një vajze, të cilën e ka pagëzuar m emrin Noa. Shumë shpejt këngëtarja do të bekoh
Paparacët kapin Beyonce duke fotografuar veten, si duket këngëtarja në ditë normale (FOTO LAJM) Çdo dalje publike e yllit të muzikës pop, Beyonce ka tërhequr mjaftueshëm vëmendjen e ndjekësve të saj. Pas udhëtime
Një person tenton të vjedhë në dyqanin e Rozana Radit, këngëtarja poston videon e sikletshme (VIDEO) Një situatë e pakëndshme ka ndodhur në dyqanin e këngëtares së njohur Rozana Radi. Një adoleshent është futur në ambi
Me bikini nga oborri i shtëpisë, Nora Istrefi "çmend" me lëvizjet provokuese (FOTO LAJM) Nora Istrefi, këngëtarja shumë e dashur shqiptare, njihet gjerësisht edhe për format e saj bombastike të cilat kanë qenë
Këngëtarja fierake humb betejën me koronavirusin Këngëtarja e njohur e muzikës myzeqare, Rainita Pupi, ka ndërruar jetë ditën e sotme nga koronavirusi. Prej rreth 4 j
Fifi ka një kërkesë publike për Metën: E dua sa më s'ka! (FOTO LAJM) "E dua sa më s'ka pasaportën me shqiponjë..." Këngëtarja e njohur nga Kosova, Filloreta Raci, e njohur me emrin e art
Vello dhe unazë, prapaskenat e martesës së Dafina Zeqirit me DJ (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri dhe DJ Geek gjithmonë lënë vend për dyshime lidhur me raportin mes tyre. Pas një romance që mbaroi shpejt,
Aurela Gaçen nuk e lënë të shijojë suksesin e hitit, këngëtarja zbulon se e kanë vjedhur Sw fundmi wshtw kthyer nw trend vjedhja e adresave nw rrjetet sociale. Diçka e tillë i ka ndodhur edhe këngëtares së
Olta Boka pozon një muaj pasi u bë nënë Olta Boka u bë nënë për herë të parë në muajin Korrik. Këngëtarja solli në jetë një vajzë që e pagëzoi me emrin e veçant
Dhimbje të forta prej ditësh: Këngëtarja shqiptare i nënshtrohet operacionit Vetëm pak ditë më parë, këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha tregoi se ndodhet në gjendje jo të mirë shënde
Këngëtarja shqiptare: Dhëndri më ngacmoi ditën e dasmës, si reagoi nusja (FOTO LAJM) Këngëtarja e muzikës popullore, Romina Aliaj, ishte e ftuar së fundmi në emisionin “Ora Verore”, ku gjatë intervistës ga
Rita Ora publikoi foto topless, e ëma e kritikon publikisht në gjuhën shqipe (FOTO LAJM) Këngëtarja me famë botërore, Rita Ora, nuk e ka patur aspak problem që të shfaqej “topless” para miqve dhe të dashurit
Me pozat joshëse, Zaimin Vasjari bën paralajmërimin e madh (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Zaimina Vasjari, ka lajmëruar rikthimin në muzikë pas katër vitesh. Me një pozë mjaft provokuese
Aurela ti je? Këngëtarja befason të gjithë me look-un (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Aurela Gaçe i ka surprizuar të gjithë ndjekësit me ‘look-un’ e saj në postimin e fundit në Instagra
Sa para të paguan për të deklaruar se je me COVID-19? Këngëtarja shqiptare: O injorante! Këngëtarja shqiptare Adelina Thaci u prek pak kohë më parë nga COVID-19. Pa komplekse, ajo pranoi se ishte e prekur nga
Habit këngëtarja e njohur me të pasmet bombastike: Dua t'i zhduk! (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Ronela Hajati, është një nga femrat më s*ksi të shoëbiz-it shqiptar. Ajo njihet për format e saj b