E FUNDIT/ Shpërthen me lëndë plasëse 1 makinë në Tiranë
999 rezultate për

kengetarja

Morena Taraku heq të gjithë kolegët nga Instagramin, përveç njërit (FOTO LAJM) Këngëtarja dhe modelja e njohur Morena Taraku, është goxha aktive në rrjetet sociale ku vazhdimisht poston foto nga përd
Pas tatuazhit, Loredana ka gati këngën për të bijën (FOTO LAJM) Që në fillimet e karrierës së saj Loredana ka dalluar për pasionin e madh që ka për tatuazhet. Në trupin e saj këngët
Nuse seksi i Anxhela Peristeri, këngëtarja shkëlqen nën petkun e nusërisë (FOTO LAJM) Pak minuta më parë këngëtarja e njohur, Anxhela Peristeri ka publikuar në Instagram një foto, e cila ka bërë lëmsh të gj
"Me zor po e mbaj...." Zhvishet Eneda Tarifa (FOTO LAJM) Këngëtarja dhe moderatorja Eneda Tarifa ka publikuar një pozë nga pushimet e saj buzë detit. Veshur me bikini, si rrallë
Pa kuptuar, Nora ka paralajmëruar publikisht ndarjen me Robertin kohë më parë (FOTO LAJM) Dy ditët e fundit media rozë ka qenë e "bombarduar" me lajme përsa i përket ndarjes së bujshme të Robert Berishës dhe No
Konsiderohet këngëtarja mëe pasur, si po e shpenzon pasurinë Rihanna (FOTO LAJM) Rihanna është cilësuar si muzikantja më e pasur e femrave nga Forbes, dhe e tejkalon vetë Mbretëreshën e Popit, Madonna.
Ermali publikon prapaskenat e filmit: Enca zbulim i ri kinematografik (VISEO) Ermal Mamaqi tani po i përkushtohet më së shumti kinematografisë duke lënë në hije profesionet e tij të mëparshme. Ak
Pas shumë vitesh mungesë në treg, këngëtarja e njohur rikthehet në "Kënga Magjike" (FOTO LAJM) Prej kohësh, këngëtarja shqiptare Linda Halimi është zhvendosur për të jetuar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. 30-vje
Motrat Istrefi korrin sukses, këngëtarja serbe i kopjon këngën (VIDEO) Jemi mësuar shpesh të zbulohet se këngë shqiptare janë vjedhur nga ato ballkanike.Mirëpo me zhvillimin e muzikës shqipta
Ditë zie për Dhurata Dorën: Këngëtarja humb njeriun e dashur (FOTO LAJM) Mbrëmjen e kaluar, këngëtarja e njohur Dhurata Dora performoi në Algjeri dhe ngriti publikun në këmbë me hitet e saj.
Flori Mumajesi sot ka ditëlindjen, Shkurte Gashi e uron Flori Mumajesi me këtë datë feston ditëlindjen, kantautori mbushi plot 37 vite. Me këtë rast, ai ka pranuar urime nga
Çfarë nuk shkon mes Dua Lipës dhe kunatës së vogël, detaje nga ditëlindja që lindin dyshime (FOTO LAJM) Ditën e djeshme këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa festoi 24-vjetorin e lindjes. Këtë ditë të veçantë Dua zgjodhi
Dua Lipa feston ditëlindjen, i dashuri e surprizon me një dhuratë të çmuar (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Dua Lipa sot po feston ditëlindjen e 24-të. Duke qenë një nga këngëtaret më të suksesshme dhe më
"Shpëtoi por jo pa u lagur": Dua Lipa rrezikon jetën gjatë xhirimeve të klipit (FOTO & VIDEO) Dua Lipa është një nga këngëtaret shqiptare e cila po kor një sukses të paimagjinueshëm në mbarë botën. Së fundmi kën
Ishte zhdukur prej 2 vitesh, Beatrix Ramosaj rikthehet fuqishëm (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare Beatrix Ramosaj e cila kishte kohë që nuk sillte këngë të re për fansat, ajo tashmë duket së i ësht
Familje artistësh, i vogli i Çiljetës ndjek hapat e saj në muzikë (VIDEO) Këngëtarja e njohur CCiljeta Xhilaga, vetëm dy ditë më parë, publikoi këngën e saj më të re në bashkëpunim me këngëtari
Miriam Cani nostalgjike, dukej totalisht ndryshe kur ishte 18 vjeç (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Miriam Cani pak kohë më parë zbuloi për të gjithë lajmin e ëmbël të shtatzënisë. Bukuroshja është
Buzët flak të kuqe dhe më e lumtur se kurrë, Beatrix dashuron veten (VIDEO) Këngëtarja Beatrix Ramosaj ka lënë pak sa në hioje profesionin e saj të parë duke ju përkushtuar pak më shumë modelingut
Rihanna po rikthehet, këngëtarja gati të bëjë namin pas 3 vitesh (FOTO LAJM) Prej disa kohësh, Rihanna është shkëputur nga muzika për t’u marrë me bizneset e saj por asnjëherë nuk ka harruar pasion
Era Rusi zbulon sa fëmijë dëshiron por nuk i dalin llogaritë (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Era Rusi ka qenë gjithmonë shumë e rezervuar përsa i përket jetës së saj sentimentale. Por duket se