999 rezultate për

kengetarja

Shpirti Luanës e di ç'ka hequr, të qeshim apo të qajmë me prapaskenat e klipit? (VIDEO) Luana Vjollca për ditëlindjen e saj të 28-të kishte përgatitur një surprizë vërtet speciale për fansat. Këngëtarja pu
Në Shqipëri apo Amerikë? Linda Halimi zbulon shtëpinë e re luksoze (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Linda Halimi jeton prej kohësh në Amerikë. Ajo dhe i shoqi Davon u bënë prindër për herë të parë par
Xhenifer Jopez i nxjerr të gjitha, fotoja bëhet virale (FOTO LAJM) Jennifer Lopez është një prej këngëtareve dhe aktoreve më të njohura në të gjithë botën. Edhe pse vitet kanë kaluar, ajo
"E bekuar", Ronela Hajati zbulon dhuratat që mori për 30 vjetorin (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, këngëtarja e njohur Ronela Hajati festoi 30-vjetorin e saj të lindjes. Ajo i mori urimet e para të d
Ndahet Tuna nga Patris? Reagon për herë të parë këngëtarja (FOTO LAJM) Pas ndarjes së bujshme të dy këngëtareve të njohur, Nora Istrefi dhe Robert Berisha, në rrjet nisi të përflitej edhe për
Pas ndarjes së Norës dhe Robertit, një tjetër divorc në familjen Berisha?! Tuna sqaron gjithçka (FOTO LAJM) Pas ndarjes së çiftit Nora Istrefi dhe Robert Berisha, spekulimeve për ndarje nuk i ka shpëtuar as vëllai i këtij të fun
Jo vetëm që nuk janë ndarë, por Çiljeta dhe Albani paskan bërë lidhjen familjare (FOTO LAJM) Çiljeta Xhilaga dhe partneri i saj Alban Hoxha shpesh vihen në qendër të mediave për shkak të marrëdhënies së tyre të ko
Ndahet nga jeta këngëtarja e njohur, shkak shpërthimi i fishekzjarreve në skenë (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ka tronditur Spanjën ditën e sotme, pasi një këngëtare 30-vjeçare ka humbur jetën teksa performonte
SPANJË/ Këngëtarja vdes gjatë koncertit, u godit nga fishekzjarrët (VIDEO) Një tragjedi ka ndodhur gjatë koncertit të këngëtares së njohur spanjolle, Joana Sainz. Ajo ishte duke perfomruar në kon
Ju kishte munguar? Pas shumë vitesh, rikthehet në skenë këngëtarja e njohur shqiptare (FOTO LAJM) Prej disa vitesh, këngëtarja e njohur Leonora Poloska është larguar nga muzika dhe nuk ka sjellë më projekte të reja.
Sherr me Anxhela Peristerin? Erik Lloshi rrëfen arsyen pse këngëtarja nuk i shkoi në dasmë (FOTO LAJM) Disa ditë më parë bëri bujë të madhe dasma e këngëtarit Erik Lloshi me partneren e tij, Rominën. Ata shkëlqyen krah n
Mirë Nora që u divorcua, po Tuna dhe Patris pse i kalojnë pushimet të ndarë (FOTO LAJM) Pas ndarjes nga Roberti, Nora Istrefi mori vajzën e saj Renee dhe u larguan nga Prishtina për të bërë disa ditë pushimi
Topless dhe surpriza, ne ditëlindjen e Bebe Rexhës nuk munguan vallet shqiptare (VIDEO) Ditën e djeshme këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha, festoi 30-vjetorin e saj të lindjes. Në këtë ditë të veç
"Përfundova një kapitull", Dafina Zeqiri ka një dhuratë për fansat (FOTO LAJM) Ashtu si shumë artistë të tjerë, një kapitull të suksesshëm veror me shumë koncerte, e përmbylli edhe Dafina Zeqiri.
Pa make up e ulur përtokë, Mimoza Shkodrës i ndodh e papritura në aeroport (FOTO LAJM) Ajo është një ndër këngëtaret më të njohura shqiptare e cila kohët e fundit ishte në qendër të mediave rozë për shkak të
"Sherr" me komentuesen pë burrin e saj, këngëtarja shqiptare i kthehet keq (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare Blerina Braka publikon shpesh herë foto me bashkëshortin e saj në rrjetet sociale. Asaj i pëlqen
"Vështirësitë të jesh babë dhe nënë", mami Fjolla flet për sakrificat (FOTO LAJM) Fjolla Morina është një ndër këngëtaret shqiptare e cila bënë buje në media për çdo dalje të saj. Fokusi më i madh ës
Dhurata ti je? Këngëtarja ndryshon look dhe duket komplet tjetër njeri (FOTO LAJM) Këngëtarja e hitit “Zemër” që theu rekorde klikimesh jo vetëm në Shqipëri por edhe jashtë saj, Dhurata Dora, na ka befas
Mbani frymën, është 30-vjetori i Bebe Rexhës Këngëtarja Bebe Rexha vazhdon të suprizojë për ditëlindjen e saj. Ajo publikoi një këngë dedikuar 30-vjetorit të lind
Dua Lipa i doli kundër kryeministrit britanik dhe s’iu drodh qerpiku fare (FOTO LAJM) Vendimi i kryeministrit britanik për të pezulluar për një muaj Parlamentin ka shkaktuar zemërimin e të gjithëve. Edhe kë