999 rezultate për

kengetarja

E mbajti të fshehtë, këngëtarja shqiptare në ditët e fundit të shtatzënisë (FOTO LAJM) Një tjetër këngëtare është në javët e fundit të shtatzënisë. Shkurte Gashi pritet të sjellë në jetë shumë shpejtë fëmijë
Projekti i ri i Dafinës është një "Diss"? Me kë e ka këngëtarja (FOTO LAJM) Postimet e Dafina Zeqirit kohët e fundit kanë tërhequr vëmendjen e të gjithëve. Jo për shkak të look-ut, se sa prej dekl
Para 2 milion ndjekësve, Enca zbulon lidhjen me personazhin e famshëm të showbizit (FOTO LAJM) Enca ka vendosur t'i kthejë përgjigje pyetjeve të fansave të saj kuriozë të cilëve u ka zbuluar gjithçka për veten. Pyet
Këngëtarja shqiptare tregon si veshi 5 palë geta që të mos dukej e dobët Ishte viti 1996 kur kënga e Eranda Libohovës “Kthehu për vete për mua” i bëri të gjithë për vete. Ajo që ju nuk dini
Dëshpërimi i këngëtares shqiptare: 8 muaj pa punë, të dal të shes bukë?! (FOTO LAJM) Janë me qindra artistë, të cilëve u është ndërprerë aktiviteti prej tetë muajsh. Por më shumë këtë po e vuajnë ata artis
"Jam nisur me gomone për Itali", këngëtarja shqiptare rrëfehet mes lotëve (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Marsela Çibukaj, ka qenë pjesë e rubrikës “Tani mund të këndosh” tek E Diela Shqiptare. Ajo ka ndar
"Dashuri pa kushte", Soni Malaj ju prezanton me vajzën e saj (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Soni Malaj është një ndër figurat publike më të rezervuara kur bëhet fjalë për jetën private. Ajo
Më puthje "të nxehta", Gjyste Vulaj publikon si rrallëherë foto me bashkëshortin (FOTO LAJM) Prej shumë vitesh ndjekësit nuk e lënë "në baltë" Gjyste Vualjn duke e ndjekur dhe mbështetur në të rejat e saj. Këng
"M'paska marrë malli", Adelina Ismaili i rikthehet këtij look-u (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, këngëtarja e njohur kosovare, Adelina Ismaili tregoi se shumë shpejt do të vijë me një projekt të ri t
Shtatzëni me paramendim apo jo? Olta Boka rrëfen gjithçka (FOTO LAJM) Në korrik të këtij viti, këngëtarja e njohur Olta Boka dhe partneri i saj, Ivi Rrokaj u bënë prindër për herë të parë. K
Me look të ri dhe fustan transparent, këngëtarja shqiptare pozon joshëse nga vaska (FOTO LAJM) Përveç muzikës që bën, Flaka Krelani, është gjithashtu shumë e komentuar edhe për fotografitë që publikon në rrjetet soc
Ndjekësit janë të sigurt, Adelina Tahiri shtatzënë për herë të dytë? (FOTO LAJM) Adelina Tahiri është nënë e një djali të quajtur Jon, me bashkëshortin e saj maqedonas për të cilin është përolur shumë
Thellohet divorci i Kelly, këngëtarja paditet nga ish-vjehrri Drama e divorcit të këngëtares Kelly Clarkson po kalon në një tjetër nivel. Tani, mësohet se Clarkson është paditur nga
Humb fëmijën gjatë shtatzënisë, këngëtarja turke: Lumturia ime u ndërpre në mes (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur turke Petek Dinçoz ka dhënë një lajm të hidhur përmes rrjeteve sociale duke bërë të ditur se ka humb
Shumë vite më parë, Eli Fara befason me foton në lule të rinisë (FOTO LAJM) Ajo njihet si një ndër këngëtaret më të bukura në Shqipëri dhe mosha e saj nuk e pengon aspak për të konkuruar vajzat e
Jeta e re në arrest shtëpie e Fjolla Morinës, misteri i pronave dhe bizneseve me vlera marramendëse Fjolla Morina është rasti më i fundit ku kronika e rozë takohet më kronikën e zezë. Një ditë pasi gjykata e liroi nga qe
Është apo jo në lidhje? Kida flet troç para kamerave (FOTO LAJM) Kida ka qenë një nga të ftuarat speciale mbrëmjen e kaluar në “Shiko kush luan”. Në sfidën “Ndaje ose haje”, këngëta
Në arrest shtëpie, dalin fotot e Fjolla Morinës pa pikë make upi në Kukës (FOTO LAJM) Që kur u mor vendimi, këngëtarja Fjolla Morina po jeton në një shtëpi në qytetin e Kukësit. Ajo po vuan dënimin e ven
Romantike dhe dhurata luksoze, Genta Ismajli surprizon partnerin për ditëlindje (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Genta Ismajli, po kalon ditët e saj më të lumtura pranë partnerit Usta. Ata e tregojnë shpesh me po
Historia tronditëse e këngëtares shqiptare: Jeta ime ka mbaruar, më plasi zemra Dikur një ndër këngëtaret e preferuara të publikut shqiptar, sot Luljeta Përbasha jeton në skamje dhe e harruar. Këng