999 rezultate për

kengetarja

Një super festë ditëlindje, por Soni Malaj "zhgënjehet" nga dhurata e partnerit (FOTO LAJM) Muajin e kaluar këngëtarja e njohur shqiptare, Soni Malaj festoi ditëlindjen e saj në një super festë. Pamjet nga festa
Pas fotove romantike, Fjolla Morina zbulon bisedat e "sherrit" me partnerin (FOTO LAJM) Me një buqetë gjigante me trëndafila të kuq në formë zemre dhe shkronjën “F” të formuar me trëndafila të bardhë, si dhe
VIP-at që pranuan publikisht se kanë parë UFO në jetë Miley Cyrus nuk ishte e sigurt se besonte në qenie jashtëtokësore derisa pa një të tillë. Pas Demi Lovatos, listës së
Zbulohen detajet e dasmës, Fjolla dhe Fisniku do të martohen pas disa javësh (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, Fjolla Morina konfirmoi lidhjen e saj dhe më pas fejesën me biznesmenin Fisnik Syla. Këngëtarja ndau m
Nora Istrefi bën ndryshimin e papritur në look, si duket këngëtarja (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme Era dhe Nora Istrefi na lezetuan Instagrami të gjithëve teksa u panë duke darkuar e duke kaluar kohë
Do bëhet nënë për herë të dytë, këngëtarja shqiptare zbulon gjininë e bebit (FOTO LAJM) Rep-artistja e njohur shqiptare, Gjira Kajtazi është shtatzënë për herë të dytë. Përmes një fotografie të fundit në Inst
"Lamtumirë të kaluarës", kaq e pati lidhja e Morenës me partnerin misterioz? Morena Taraku ka bërë me dije muaj më parë se ka një njeri special që ka zënë vend në zemrën e saj. Megjithëse nuk na
Me të brendshme super joshëse, s'ju a merr mendja çfarë pret Morena Taraku (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Morena Taraku, është emër që komentohet shumë për paraqitjet që bën në rrjetet sociale. Ajo ësht
Vetëm një vit e martuar, këngëtarja e njohur: Dua të adoptojë një fëmijë (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Leona Lewis ka pranuar se ajo dhe bashkëshorti i saj, Dennis Jauch, me të cilin është martuar në ko
Bleona Qereti: Media në Shqipëri më shkatërroi martesën e parë, mos më krahasoni me modelet e Instagramit Këngëtarja e njohur shqiptare, Bleona Qereti, ka treguar se e ka vuajtur për një kohë të gjatë ndërhyrjen e medies në je
"S'më linte babi, dilja nga dritarja", këngëtarja flet për pasionin e madh (FOTO LAJM) Brikena Asa ishte e ftuar këtë të hënë në emisionin “Abc-ja e mëngjesit” për të folur për projektin e saj më të fundit q
"Si vajza e komandantit", Rezarta Shkurta publikon videon speciale të të bijës me gjyshin (VIDEO) Ka shumë vite që këngëtarja e njohur, Rezarta Shkurta, i është kushtuar pasionit të saj, fotografisë. Ajo herë pas he
Një nuse si Dua Lipa, këngëtarja uron publikisht vjehrrin përt ditëlindje (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare Dua Lipa po shijon prej kohësh lidhjen e saj të dashurisë me vëllain e motrave Hadid, Anwar-in.
Në fotot e fundit, Fjolla Morina habit me ngjashmërinë e frikshme me Kim Kardashian (FOTO LAJM) Këngëtarja Fjolla Morina duket se është mërzitur nga flokët e zinj me të cilët jemi mësuar ta shohim shpesh dhe ka nxjer
Dua Lipa ka një super surprizë! Bëhuni gati për një koncert virtual madhështor (VIDEO) Që prej përhapjes së pandemisë së koronavirusit në mbarë botën, u ndalua që të mbahen organizime ku mund të mblidhen shu
Puthje e përqafime, këngëtarja shqiptare fotografohet me të dashurin Këngëtarja me origjinë shqiptare e me famë botërore, Bebe Rexha ka nisur një lidhje dashurie e duket më e lumtur se kurr
Bleona Qerreti e përfshirë "kokë e këmbë" në zgjedhje: Publikon pamje nga hoteli i Trump dhe performon live Edhe komuniteti shqiptar në zgjedhjet presidenciale në Amerikë është i ndarë në dy grupe: ata që mbështesin Biden dhe at
Shkatërroi familjen e biznesmenit? Fjolla i përgjigjet ish gruas së të dashurit Fjolla Morina ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave rozë, pasi u arrestua për armëmbajtje pa leje si dhe gjithashtu
Natyrale dhe më në formë se kurrë, Xhensila Myrtezaj surpizon ndjekësit (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj është shumë aktive në rrjetet sociale. Ajo publikon herë pas here foto nga më të n
Elvana merr lule nga njeriu i rëndësishëm në jetë, publikon fotot (FOTO LAJM) Pavarësisht se nuk është shumë aktive në rrjetet sociale, këngëtarja Elvana Gjata ditën e sotme ka treguar se po kalon d