999 rezultate për

kengetarja

Këngëtarja e njohur gjendet pa jetë në makinë (VIDEO) Këngëtarja braziliane e njohur, Loalwa Braz Vieira është gjetur pa jetë brenda makinës së saj. Enda nuk dihen rrethanat
Enca Haxhia shpërthen kundër portaleve: Mu hiqni qafe Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, është shpesh në qendër të shtypit rozë, megjithatë duket se ajo vetëm tani ka vendosur
Ndahet nga jeta Anita Take Mbrëmjen e së enjtes është shuar këngëtarja e njohur e muzikës së lehtë shqiptare, Anita Take. U ngjit në skenë para 50-
Nxori gjoksin gjatë emisionit, Peristeri: Si s'ma ngriti njeri bluzën (FOTO LAJM) Anxhela Peristeri u komentua mbi veshjen e saj teksa kishte qënë e ftuar tek "Rudina" në Tv Klan, ndërsa komentuesit ka
Anxhela Peristeri nxjerr gjoksin tek "Rudina", moderatorja nuk e le pa komentuar (VIDEO) Kengetarja e njohur Anxhela Peristeri ishte e ftuar dje ne emisionin “Rudina’ ne Tv Klan dhe ka zbuluar nje recete te as
Era Istrefi përfundon në spital, publikon foto me këmbën e fashuar (FOTO LAJM) Këngëtarja Era Istrefi ka përfunduar në spital, pasi është rrëzuar në Brezovicë teksa ka qënë duke bërë ski. Ajo ka
Adelina Tahiri shpërthen në lot (VIDEO) Në edicionin festiv të Prive Reality kanë qenë të ftuar këngëtarë të njohur të estradës shqiptare. Në rastin e kësaj
Ledina Çelo lë pas kritikat dhe feston pranë familjes (FOTO LAJM) Këngëtarja Ledina Çelo ka lënë pas të gjitha kritikat lidhur me prezantimin e festivalit të fundvitit dhe zgjedhjes së v
Shikoni sa i është fryrë barku Adelina Ismajlit (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Adelina Ismaili, bashkë me bashkëshortin e saj Valin, u kanë uruar fansave Vitin e Ri. Adelina ës
Encës i del sheshit mashtrimi, zbulohet e vërteta e anulimit të koncerteve (FOTO LAJM) Këngëtarja, Enca Haxhia ka kohë që po mundohet të futet në tregun ndërkombëtar, por jo çdo herë i ka shkuar mirë. Ajo
Soni Malaj shpërthen ndaj organizatorëve të një koncerti: Turp për ju! (FOTO LAJM) Këngëtarja Soni Malaj, përmes një postimi në Instagram ka zbuluar se disa organizatorë të një koncerti kanë përdorur emr
Ariana Grande: Unë nuk jam një copë mishi... Ariana Grande ka thënë se ka mbetur e lënduar pasi një fans kishte bërë disa komente të papërshtatshme rreth saj. Kë
Enca anulon të gjitha koncertet e fundvitit. Pse erdhi ky vendim? (FOTO LAJM) Këngëtarja e suksesshme Enca Haxhia ka anuluar çdo koncert në fundvit. Megjithatë, kjo për një arsye të mirë. Enca k
U kritikua për veshjen në festivalin e RTSH-së, këngëtarja: Vetëm skandalet të japin famë Festivali i 55- të të Festivalit të Këngës në RTSH-së u përfol më së shumti për veshjet skandaloze se sa për këngët cilë
Shpërthen Era Istrefi: Boll me presion, kënga është gati! Këngëtarja Era istrefi është nderuar ditën e djeshme (e premte) me mirënjohje nga i pari i Prishtinës, kryetari Shpend A
Kjo është këngëtarja nga Kosova që i shpëtoi sulmit terrorist në Stamboll Qyteti i Stambollit u shokua mbrëmë nga dy sulme terroriste që lanë të vdekur mbi 30 persona persona dhe mbi 166 të plag
"Kënga Magjike"/ Rozana Radi fiton çmimin “Best Artist On Web” Sonte në natën finale të ‘Kënga Magjike 2016’ kanë filluar të ndahen çmimet për meritat e këngëtarëve në kategori të cak
Patrisi më i dashuruar se kurrë me Tunën (FOTO LAJM) Muzicienti Patris Berisha nuk ka hezituar që të shprehë hapur dashurinë për këngëtaren Tuna Sejdi. Dyshja që prej dis
Mariza Ikonomi rrëfen lidhjen 5 vjeçare: Ai më la...(VIDEO) Ndonëse është munduar me çdo kusht që ta mbante të fshehtë romancat e saj, më në fund Mariza Ikonomi është dorëzuar, ndë
Paloma Faith bëhet nënë (FOTO LAJM) Pak kohë më parë ajo kërkoi privatësi të plotë, pasi do të sillte në jetë fëminë e saj të parë. Por mediat rozë kanë shk
 
Elseid Hysaj ka sfiduar temperaturat e ulëta në shtetin fqinj duke u fotografuar sipër një makine tip

Elseid Hysaj ka sfiduar temperaturat e ulëta në shtetin fqinj duke u fotografuar sipër një makine tip "Jeep".