999 rezultate për

kengetari

Nuk e fitoi dot luftën me kancerin, ndahet nga jeta këngëtari i njohur Eshtë ndarë nga jeta një nga rapsodët më të njohur në vend, Sherif Dervishi pasi vuante prej kohësh nga kanceri dhe që f
Policia nxjerr jashtë stadiumit këngëtarin e njohur shqiptar (FOTO LAJM) Policia e Kosovës nuk e ka lejuar hyrjen në stadium të këngëtarit të njohur, Noga. Noga është nxjerrë jashtë nga stadium
"U desh të këndoja këngë popullore që të shlyeja kredinë", këngëtari shqiptar flet hapur (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur Egzon Pireci, i cili ka qenë pjesë e “The Voice of Albania”, ishte i ftuar në studion e “Ftesë në 5”
Sot miq, por këngëtari i njohur i paska kërkuar Angela Martinit të shkojnë në hotel (FOTO LAJM) Teksa ishte e ftuar në emisionin “Soiree”, modelja Angela Martini ka rrëfyer më shumë për jetën e saj private. Disa k
Young Zerka lë Shqipërinë për një surprizë të madhe! (FOTO LAJM) Kohët e fundit këngëtari i njohur, Young Zerka është larguar nga Shqipëri. Pas publikimit të këngës “Money” ai është
E mbani mend "Profesorin", si duket sot këngëtari Antre (FOTO LAJM) Kënga "Professori" u bë hit 10 vite më parë. Nuk kishte student që të mos e këndonte, dhe nuk kishte festë rinore që mos
Ju kujtohet kënga “profesori, në maturë 4 ma nxori”? Ja çfarë bën sot këngëtari Antre A ju kujtohet kënga “Profesori”? Të gjithë e mbajmë mend këtë këngë, e cila në kohën kur u publikua u bë hit dhe ka
Ju kujtohet kënga "Profesori"? Çfarë ndodh sot me këngëtarin e hitit (FOTO LAJM) Me siguri të gjithë e mbani mend këngën "Profesori", të publikuar më shumë se 10 vite më parë e që asokohe dëgjohej e kë
Butrint Imeri bën tatuazh presonazhin e animuar, të preferuarin e djemve shqiptar (FOTO LAJM) Butrint Imeri nuk njihet si një personazh që i ka shumë qejf tatuazhet, megjithatë në trupin e tij ka disa të tillë.
Ndahet nga jeta kompozitori dhe këngëtari italian (FOTO LAJM) Këngëtari dhe dhe kompozitori italian Fred Bongusto ka ndërruar jetë ditën e sotme në moshën 84 vjeçare. Këngëtari nj
Nuk kanë fund polemikat, këngëtari shqiptar akuza ndaj Festivalit të RTSH-së Duket se polemikat për festivalin e këtij viti të RTSH-së nuk kanë fund. Erik Lloshi nuk është pranuar të bëhet pjesë
Një tjetër këngëtar hedh akuza ndaj Festivalit: Korrupsion dhe pazare! Elvana Gjata është emri i lakuar më së shumti këto ditë në media si fitimtare e festivalit të RTSH-së. Pas kompozitor
Pra, modelja në klipin e MC Kresha qenka e dashura e këngëtarit të njohur shqiptar! (VIDEO) Vajza elegante që kërcen në rërë, e veshur me fustan e kapele në klipin e këngës "Engimë", qenka e dashura e këngëtarit
Lë gruan pas 29 vitesh martese për fansen joshëse, këngëtari i njohur rrezikon pasurinë (FOTO LAJM) Këngëtari me famë botërore Bruce Dickinson mund të humbasë gjysmën e pasurisë pasi do të ndahet nga gruaja e tij pas 29
Siç e la të kuptohet vetë, Kastro Zizo po bëhet baba për të tretën herë! (FOTO LAJM) Këngëtari Kastro Zizo ka prezantuar këtë të dielë këngën e tij pjesëmarrëse në festivalin “Kënga Magjike”. Kënga e ti
Këngëtari i jep fund martesës 29 vjeçare për t’u martuar me fansen super në formë Këngëtari me famë botërore Bruce Dickinson duket se ka bërë një vperim të pamenduar pasi mund të humbasë gjysmën e pasur
Për herë të parë në Shqipëri, Luana sjell në emisionin e saj këngëtarin me famë botërore (VIDEO) Moderatorja Luana Vjollca ka premtuar se puntata e radhës e emisionit të saj “Shiko kush luan” do të jetë një spektakël
Vodhi 6 bluza me vlerë 1200 euro? Gjykata jep vendimin për këngëtarin e famshëm (FOTO LAJM) Këngëtari Marco Carta është lënë i lirë pas akuzave për vjedhjen e 6 bluzave me vlerë 1.200 euro më 31 maj në Milano.
U përplas me bordurën, humb jetën këngëtari shqiptar (FOTO LAJM) Një aksident tragjik është shënuar gjatë natës mes të enjtes dhe të premtes në Durrës. Rreth orës 00:20, në aksin rru
Blero i kthehet muzikës, bashkon forcat me këngëtarin e dashur për publikun (FOTO LAJM) Pas martesës Blero është duke punuar për një projekt të rëndësishëm muzikor. Nëpërmjet një postimi në Instastory këngët