999 rezultate për

kengetari

Sherr mes Kastro Zizos dhe Blendi Fevziut? Këngëtari: Nuk flas me të Këngëtari dhe moderatori Kastro Zizo ka qenë i ftuar në Pop Culture këtë të shtunë. Kilda e ka pyetur Kastron se cilin p
Arrestohet Aleksandër Gjoka, arsyeja është e pabesueshme Telashe për këngëtarin e njohur, shumë të dashur për shqiptarët, Aleksandër Gjoka. “BalkanWeb” mëson se këngëtari i rrok
Paskemi dasmë! Renis Gjoka së shpejti drejt altarit (FOTO LAJM) Këngëtari Renis Gjoka ishte i ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Shiko Kush Luan” të Luana Vjollcës. Gjatë njërës
"Pupu Robert Berisha kandidat për të fituar" si i kthehet këngëtari komentueses (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme janë shpallur 12 finalistët që do të ngjiten në skenën e Pallatin të Kongreseve finalen e madhe të së
Këngëtari tregon si e hoqi Kejsi Tola nga Instagrami: U soll si 15 vjeçare (VIDEO) Lorenc Hasrama ka qenë i ftuar së fundmi në emisionin “Glamour Zone”. Në intervistë ai foli për bashkëpunimin me Olsi
Shkrumbohet jahti super luksoz i këngëtarit të famshëm (FOTO LAJM) Jahti luksoz i këngëtarit të njohur, Marc Anthony ka marrë flakë. Mediat e huaja raportojnë se në momentin që flakët
Prostitucion e “të bardhë”, pranga këngëtarit në Shkodër Një këngëtar i cili këndonte LIVE në Shkodër, është arrestuar nga policia. Bashkë me Zamir Jakupin u prangosën edhe d
Ndahet nga jeta këngëtari shqiptar (FOTO LAJM) Është ndarë nga jeta mbrëmë në orët e vona një nga këngëtarët më të njohur në Kosovë, Irfan Blakçori. Lajmin për ndarjen
Artisti më i mirë i dekadës, ky është këngëtari që kaloi çdo parashikim (FOTO LAJM) Ed Sheeran sapo ka arritur një sukses tjetër në karrierën e tij. Këngëtari është shpallur këngëtari më i mirë i dekadës
Këngëtari hap restaurantin e tretë ku të pastrehët mund të ushqehen falas (FOTO LAJM) Pas dy projekteve të suksesshme, këngëtari legjendar, Jon Bon Jovi, ka vazhduar me misionin e tij humanitar dhe së shpej
Robert Berisha ka probleme me shëndetin? Flet për herë të parë këngëtari (VIDEO) Fansat e këngëtarit Robert Berisha u merakosën për shëndetin e tij si dhe mediat shkruan se diçka po ndodh me këngëtarin
"Për shqiptarët jap edhe jetën", Gold AG përlot me deklaratën Në studion e Shqiptarët për Shqiptarët, së bashku me Elvis Naçin dhe Sidrit Bejlerin ka qenë i ftuar edhe këngëtari i nj
Stresi pranë banorëve të prekur nga tërmetet, gati rindërtimi një shtëpie Këngëtari Arkimed Lushaj ose si njihet ndryshe Stresi ka qenë që në momentin e parë pranë banorëve të prekur nga tërmeti
Rekord! Kosova strehon 20 mijë shqiptarë të dëmtuar nga tërmeti (FOTO LAJM) Kosova ka hapur dyert e saj në formë institucionale por edhe njerëzore e humane për të stresuar shqiptarët të cilët u dë
Këngëtari i njohur shqiptar hap dyert e shtëpisë dhe dhuron 100 000 euro (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu, ka vendosur që t’u vijë në ndihmë personave të prekur e që kanë mbetur jashtë si pa
Këngëtari i njohur shqiptar operohet, nuk mund të këndojë më (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur Korab Shaqiri ka bërë një operacion së fundmi në fyt. "Gazeta Express" bën të ditur se këngëtari ka p
Këngëtari shqiptar i blen Ferrari djalit, zbulon publikisht shifrën marramendëse (FOTO LAJM) Këngëtari i mirënjohur Ramadan Krasniqi ka qenë i ftuar mbrëmjen e së shtunës në emisionin "Shiko Kush LUAN", nën drej
Pa unazën e martesës në gisht, Justin Timberlake kapet "mat" me aktoren e njohur (FOTO LAJM) Këngëtari Justin Timberlake është fotografuar në mesnatë në një bar në Neë Orleans i shoqëruar nga aktorja Alisha Wainër
U munduan të mohonin lidhjen, por ç’do të thotë ky veprim i Alban Ramosajt për Nikin? (FOTO LAJM) Prej disa javësh, këngëtari Alban Ramosaj është kthyer në kryefjalën e mediave për shkak të fjalëve se është në një lidh
3 vite pa Ergi Dinin, babai i këngëtarit rrënqeth me poezinë (FOTO LAJM) 3 vite më parë familja dhe publiku mori lajmin e trishtë për ndarjen nga jeta të këngëtarit, Ergi Dini. Miqtë dhe fam