999 rezultate për

kengetari

Festoi 21 vjetorin, Flori Mumajesi prezanton për herë të parë motrën publikisht (FOTO LAJM) Këngëtari shumë i dashur për publikun, Flori Mumajesi është treguar gjithmonë shumë i rezervuar për jetën e tij private
Kryeministri Rama përplaset me këngëtarin shqiptar: Humor kaps! Kryeministri Rama këtë herë është përplasur me këngëtarin e njohur, Luiz Ejllit i cili me humor ka shkruar se pas pensio
Video që po shqetëson rrjetin, ndjekësit quajn agresiv këngëtarin me partneren (VIDEO) Këngëtari Michael Bublé dhe bashkëshortja e tij, Luisana Lopilato, dalin shpesh live në Instagram ose Facebook. Në një p
"Po të gënjej", Blero i hap zemrën publikisht Afronës (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur kosovar, Blero Muharremi i ka dedikuar gjithmonë bashkëshortes së tij fjalët më të ndjera të dashuris
Ylli Baka publikon këngën e fundit për karantinën: Mbetën djemtë pa martuar! (VIDEO) Në këto ditë të vështira izolimi, për shkak të COVID-19, Ylli Baka u ka bërë dhuratën e bukur shqiptarëve. Këngëtari
"Si u fsheh shtatzënia e ish-ministres greke dhe lidhja e dashurisë me këngëtarin e njohur" Prejardhja e kryeministrit aktual grek, Kyriakos Mitsotakis, është një nga thashethemet më të përhapura në Greqi, që nuk
Lufta kundër Covid-19/ Këngëtari shqiptar dhuron 5 mijë euro për fondin e shtetit (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur shqiptar, Labinot Tahiri ka mbështetur iniciativën e Albin Kurtit për mbledhjen e donacioneve për të
"S'ka bërë ndonjë punë të madhe", Megi Pojani "ironizon" live këngëtarin që do bëhet baba (VIDEO) Pak ditë më parë çifti më i fundit i zbuluar në shoëbizin shqiptar, Kledi Bahiti dhe Pejana Elezi konfirmuan zërat se do
Në mes të pandemisë, këngëtari shqiptar humb të ëmën (FOTO LAJM) Arbër Arapi këngëtari shqiptar që u bë i famshëm nga spektakli “Ethet e së premtes mbrëma”, ka humbur nënën. Lajmin e
Mposhti koronavirusin, këngëtari kosovar tregon për luftën e gjatë Këngëtari i njohur Jetmir Hyseini ia ka dalë të mposhtë koronavirusin. Pas 23 ditësh qëndrimi në spital, ai ka rezult
"Bebin do ta quash Covid?", çfarë nuk pritet nga Kastro Zizo (VIDEO) Ditën e sotme, në një lidhje ‘skype’ për emisionin “Rreze Dielli” ishte këngëtari Kastro Zizo. Kastro do të bëhet sërish
Alban Skënderaj ti je? Karantina tjetërson këngëtarin (FOTO LAJM) Këngëtari shumë i dashur për publikun, Alban Skënderaj së bashku me familjen e tij, Miriamin, Amelin dhe Duamin prej dit
"Kisha hallin e fëmijëve", flet këngëtari shqiptar që u infektua me koronavirus (VIDEO) Këngëtari Muhamet Sejdiu u infektua nga koronavirusi pas kthimit nga Gjermania. Ai dhe bashkëshortja e tij u futën menjë
"Mirënjohje shqiptarëve", këngëtari italian bën falenderimin emocionues Këngëtari italian, Albano Carrisi ka shprehur mirënjohjen ndaj popullit shqiptar i cili dërgoi 30 mjekë dhe infermierë
COVID-19/ Rrëfimi tronditës i këngëtarit Gëzim Nika: Shqiptari në SHBA u hodh nga ballkoni "E pashë me sytë e mi në video duke u hedhur. Unë e kam njohur këtë person, një person shumë i mirë..." Këngëtari i m
Izolimi prej COVID-19, këngëtari shqiptar: Një nënë më kërkoi lek për qumësht (FOTO LAJM) Ndërkohë që Shqipëria është në izolim si masë e marrë nga qeveria për të parandaluar përhapjen e COVID-19, uria dhe varf
Në ditën e tij të lindjes këngëtari shqiptar bëhet baba për herë të dytë (FOTO LAJM) Këngëtari shqiptar Altin Sulku feston sot ditëlindjen. Në ditën e tij të veçantë ai ka marrë dhuratën më të çmuar: është
Këngëtari shqiptar dhe bashkëshortja e tij shërohen nga koronavirusi Pak ditë më parë u njoftua se këngëtari Muhamet Sejdiu së bashku me bashkëshorten ishin infektuar nga koronavirusi. N
Koronavirusi i mori njeriun e dashur, Enrique Iglesias u bën apel ndjekësve (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur Enrique Iglesias ka humbur njerkun nga virus i tmerrshëm që ka mbërthyer botën, COVID-19. Biznemeni i
Ndahet nga jeta bashkëshortja e këngëtarit të njohur shqiptar (FOTO LAJM) Shemi këngëtari i grupit "Ilirët" dje humbi gruan e tij. Shemsi Krasniqi i njohur për publikun si Shemi, përmes një p