999 rezultate për

kengetari

Butrint Imeri i surprizon të gjithë me look-un, këngëtari bëhet bjond (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur, Butrint Imeri, duket se ka rezervuar surpriza të shumta për fansat e tij. Pas projektit akustik,
"Kisha qejf të dilja jashtë shtetit vetëm", Bujar Qamili tregon troç se ka gënjyer gruan (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur Bujar Qamili ka folur për jetën e tij personale dhe mbështetjen që ka pasur nga bashkëshortja përgjat
Në moshën 34-vjeçare, koronavirusi i merr jetën këngëtarit të famshëm (FOTO LAJM) Ish-anëtari i grupit “Dream Street” ka ndërruar jetë në moshën 34-vjeçare. TMZ konfirmon se shkak për vdekjen e këngëtar
Këngëtari me famë botërore heq dorë nga muzika, arsyeja do t'ju habisë (FOTO LAJM) Ed Sheeran ka hedhur poshtë kitaren e tij për t’u marrë me prodhimin birrës. Ylli 29-vjeçar thuhet se po bën markën e
Pas ndarjes së bujshme, këngëtari shqiptar flet për të dashurën e re Këngëtari Mateus Frroku ishte i ftuar në studion e emisionit “E Diell”. Për herë të parë që nga ndarja e bujshme, ai
U nda me modelen, aktorja lidhet me reperin Pas ndarjes me modelen e njohur Cara Delevingne, aktorja Ashley Benson u pa shumë shpejt nën shoqërinë e reperit G-Eazy,
Ndahet nga jeta këngëtari i njohur i këngës popullore (FOTO LAJM) Ka ndërruar jetë në moshën 69 vjeçare këngëtari i njohur i muzikës popullore Qerim Sula. Lajmin e trishtë e dha gazetari
Devis Xherahu tregon si e ndau karantina nga ish-missi: Kishim detyrime Devis Xherahu dhe ish-missi Ertemiona Mejdani janë prej vitesh së bashku në një lidhje dashurie. Në një intervistë muaj
Sabiani bën ndryshimin drastik në look, këngëtari nuk njihet (FOTO LAJM) Sabiani mbetet prej vitesh një nga këngëtarët më të dashur për publikun, këngët e tij hite dëgjohen kudo dhe gjithashtu
Modelja refuzon këngëtarin: Ishte i shkurtër! Një vajzë bukuroshe që ka marrë pjesë në serialin “Love Island”, gjithashtu modele, ka treguar publikisht se si ka refuz
E lidhur me këngëtarin e njohur? Reagon Era Istrefi (FOTO LAJM) Zërat se këngëtarja shqiptare Era Istrefi është në lidhje dashurie me këngëtarin Julian Perreta qarkullojnë prej kohësh.
Të gjithë po flasin për marrëdhënien e Era Istrefit me Julian Perreta, reagon këngëtaria (FOTO LAJM) Era Istrefi dhe Julian Perreta janë përfolur për një lidhje me njëri-tjetrin, duke qenë se shiheshin shpesh së bashku. M
Pas aksidentit me makinë, Ermal Fejzullahu zbulon gjendjen shëndetësore (VIDEO) Këngëtari i njohur shqiptar, Ermal Fejzullahu, ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve të tij në Instagram mbrëmjen e sotme.
Aksidentohet Ermal Fejzullahu (FOTO LAJM) Këngëtari i mirënjohur, Ermal Fejzullahu ka pësuar një aksident trafiku në Prishtinë, saktësisht në rrugën “Agim Ramadan
Lori Hoxha si asnjëherë, shpreh publikisht pëlqimin për këngëtarin shqiptar (FOTO LAJM) Një ditë më parë, Alban Ramosaj, publikoi projektin e tij më të fundit, “I nat me ma fal”. Ky projekt mori menjëherë vëm
Meda bëhet president i klubit të futbollit shqiptar (VIDEO) Këngëtari i njohur kosovar, Mehdin Pergjegjaj ‘Meda’, i është rikthyer përsëri futbolli kosovar. Ai është bërë president
Habit këngëtari shqiptar: Nuk bëj jetë luksoze, e pi kafen tek lagjia Këngëtari Erik Lloshi është një ndër artistët më të njohur në vend. I pyetur në emisionin "Glamour Zone" në RTV ORA s
Këngëtari shqiptar thyen karantinën, policia i shkon në shtëpi (VIDEO) Këngëtari shumë i dashur për publikun shqiptar dhe me një repertor këngësh shumë të njohura, Shkëlzen Jetishi ishte i ft
Dashuri si e Romeos dhe Jonidës, çifti konfirmon se janë bashkë (FOTO LAJM) Duket se dashurinë e tyre nuk mund ta prish askush. Pas lajmeve të bujshmë për ndarjen e çiftit që sapo kishte lulëzu
E ëma si ndahet Shpat Kasapit: Dua nuse në shtëpi! (VIDEO) Këngëtari i mirënjohur Shpat Kasapi, së bashku me të ëmën ka qenë në një lidhje direkte me emisionin ‘Ftesë në 5’. E ëm