999 rezultate për

kengetari

"Deri në fund", këngëtari shqiptar i propozon për martesë aktores turke (FOTO LAJM) Këngëtari shqiptar Bertan Asllani, i njohur në Turqi si Tarkani i Ballkanit, prej kohësh është në një lidhje romantike m
Revolta e këngëtarit shqiptar në plazhet e jugut: Ky vend nuk bëhet ndonjëherë! (FOTO LAJM) Në fakt, kemi parë që edhe gjatë viteve të tjera plehërat e hedhura vend e pa vend nga shqiptarët vijnë dhe i mbledhin t
Këngëtari shqiptar humb të atin, i dedikon fjalët prekëse Këngëtari shqiptar Vlashent Sata ka humbur të atin. Studiuesi dhe kritiku i muzikës, Loro është ndarë nga jeta në moshën
Propozimi më romantik i mundshëm, aktorja turke i thotë "Po" këngëtarit (VIDEO) Çifti i njohur Zehra Yilmaz dhe Cem Belevi do të kurorëzojnë së shpejti dashurinë e tyre në martesë. Aktorja turke ka
Këngëtari habit fansat: Kam takuar fantazma Në një intervistë prej katër orësh me Joe Rogan, reperi diskutoi disa prej “takimeve” të tij të ngushta, që kishte patur
Këngëtari shqiptar i infektuar me COVID-19 (FOTO LAJM) Një tjetër personazh publik shqiptar ka rezultuar sot i infektuar me Covid-19. Pasi ka bërë tamponin, këngëtari Art A
U operua në zemër, Ramadan Krasniqi flet për gjendjen shëndetësore Në një foto që qarkulloi sot në internet u pa këngëtari i njohur Ramadan Krasniqi i shtrirë në një krevat spitali. Në
Dyshohet se është operuar nga zemra, këngëtari shqiptar shtrohet në spital (FOTO LAJM) Këngëtari shqiptar, Ramadan Krasniqi i është nënshtruar dje një operacioni. Kjo pasi në rrjetet sociale po qarkullon një
Qeveria u mbylli punën, Devis Xherahu shpërthen në lot: Nuk jam i pasur Në një intervistë për emisionin “Tempora” në RTV Ora, këngëtari Devis Xherahu ka folur për masat e marra nga qeveria shq
Këngëtari latin i fiksuar më vajzat shqiptare, tashmë bashkëpunim me Luanën? (FOTO LAJM) Prej ditësh, Luana ka treguar se po punon për një tjetër projekt. Nëpërmjet postimeve të ndryshme, Luana ka zbuluar disa
"Dikush po përpiqet të më vrasë", zbulohen detaje nga ditari i Michael Jackson (FOTO LAJM) Michael Jackson kishte frikë se dikush po përpiqej ta vriste para vdekjes së tij, sipas fjalëve që ai shkruajti në dita
11 vite mungesë, rikthehet këngëtari shqiptar (VIDEO) Mëngjesin e sotëm në “Wake Up” ishte i ftuar këngëtari Erion Korini dhe artistja e re, Grace Kozeli të cilët pak ditë më
I çmendur pas Dhurata Dorës, shihni çfarë bën këngëtarti turk (FOTO LAJM) Këngëtari Reynmen është shumë i njohur në Turqi dhe hitet e tij arrijnë miliona shikime. Së fundmi Reynmen ka tërhequr v
"Na vijnë në studio e na vjedhin idetë", me kë i ka Genc Prelvulaj këto akuza? (FOTO LAJM) Këngëtari Genc Prelvukaj ka shpërthyer në akuza ndaj kolegëve të tij në rrjete sociale. Ai shprehet se i shkojnë në s
Punon në ministri, infektohet me koronavirus këngëtari shqiptar (FOTO LAJM) Është infektuar me koronavirus, këngëtari i njohur, njëkohësisht punonjës në Qeverinë e Kosovës, Yll Valla. Sipas "I
Aktorja turke pëson aksident të rëndë, ishte në makinë me bashkëshortin dhe djalin (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë ka ndodhur në Turqi, ku një makinë është përplasur dhe është kthyer përmbys. Në makinë ndodhesh
Jo vetëm Keisin, Sabiani paska një tjetër fëmijë dhe nuk e di askush? (FOTO&VIDEO) Pasi ka korrur suksesin e punës së tij dhe tashmë Sabiani është një ndër këngëtarët më me zë në shqipëri, duke se vajza
Fiksimi i vajzave, shokon këngëtari i njohur: Jam homoseksual (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur spanjoll, Pablo Alboran ka vendosur të deklarojë publikisht se është homoseksual dhe shumë i lumtur p
Tronditen fansa, këngëtari 28-vjeçar ndahet prapritur nga jeta (FOTO LAJM) Ylli i Korean Pop, Yohan është ndarë papritur nga jeta në moshën 28-vjeçare. Vdekja e këngëtarit ka tronditur fansat e t
Ditë zie për Ilir Shaqirin, humb jetën nëna e këngëtarit Këngëtari i njohur i muzikës popullore shqiptare, Ilir Shaqiri ka dhënë lajmin e hidhur mëngjesin e sotëm. Ai ka hum