999 rezultate për

kengetari

Ndahet nga jeta këngëtari i mirënjohur i muzikës popullore Ismet Peja, këngëtar i muzikës popullore shqiptare dhe asaj të vjetër qytetare, është ndarë nga jeta në moshën 83-vjeçar
Këngëtari shqiptar humb njeriun e afërm: Dhimbja për ty nuk do të shuhet kurrë Përmes një postimi në rrjetet sociale, këngëtari shqiptar nga Kosova, Meda, njofton se ka humbur tezen e tij. Ai ka p
Këngëtari shqiptar reagon ashpër ndaj Festivalit të RTSH-së: Mbizotëron k*rvëria Çdo edicion i Festivalit të RTSH-së shoqërohet me polemika… dhe gjithmonë këto polemika kanë të bëjnë me fituesin. Që
E quajti të stonuar, a është pajtuar Mentor Hazizi me Fifin? Një ndër të ftuarit e puntatës së tetë në “Shiko Kush LUAN” me autore dhe moderatore Luana Vjollcën ishte edhe këngëtari
Klajdi Haruni zbulon publikisht të dashurën (FOTO LAJM) Këngëtari i dashur për publikun, Klajdi Haruni, ka zbuluar së fundmi se është i dashuruar. Madje ai ka zbuluar se edhe k
Mozzik dhe Getinjo i bashkohen protestës së Labit (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur, Labinot Tahiri, ka kundërshtuar masat e reja antiCOVID-19 dhe për ditën e nesërme paralajmëroi sëris
Infektohet me Covid-19 këngëtari i njohur shqiptar (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur shqiptar nga Kosova, Korab Shaqiri është infektuar me koronavirus. Lajmin e kanë bërë me dije medi
Këngëtari turk bën gjestin e madh për 4-vjeçaren që i shpëtoi tërmetit Ayda Gezgin është vogëlushja që u shpëtua nga rrënojat e tërmetit në Turqi pas 91 orësh. Video e shpëtimit të 4-vjeçares
"Dashuria ime", Shpat Kasapi pranon publikisht lidhjen me këtë foto (FOTO LAJM) Këngëtari shumë i pëlqyer nga publiku, Shpat Kasapi është në një lidhje dashurie. Pak kohë më pare, ai u kap mat me n
Plasën çokollatat! Shpat Kasapi pranon për herë të parë në publik lidhjen e tij të dashurisë A është i dashuruar Shpat Kasapi? Këngëtari u fotografua me një bukuroshe zeshkane në një nga baret e Shkupit, ku po
"I kam debulesë", s'do ta besoni si i këndon Ermal Fejzullahu këngët e jugut (VIDEO) Ermal Fejzullahun jemi mësuar ta dëgjojmë duke kënduar balada, këngë ritimike e ndonjëherë këngë të zonës së veriut, por
Këngëtari shqiptar pjesë e albumit më të fundit të Ariana Grande (FOTO LAJM) Albert Stanaj ka kohë që i mungon tregut muzikor me prurje të reja. Por siç kishte premtuar, këngëtari i famshëm sapo i
Habit Mirela Kumbaro: Këngëtari im i preferuar është Ledri Vula, Elvana Gjatën nuk e njoh! Ish-ministrja e Kulturës, aktualisht deputete e PS, Mirela Kumbaro ka treguar se cili është zhanri i muzikës që preferon
"A do gjyq me mua?", Adelina Ismaili përplaset me këngëtarin e njohur (FOTO LAJM) Adelina Ismaili nisi 2 javë më parë rrugëtimin e ri si moderatore me emisionin e saj “Tetë a tetë me Adelinën”. Të shtun
E lidhur me këngëtarin shqiptar? Dojna Mema: Zemra më rreh fort (FOTO LAJM) Dojna ka qenë në qendër të mediave këto muaj sepse ka patur zhvillime jo pak të rëndësishme nga jeta e saj, personale dh
Ardian Bujupi bën lëmsh ndjekësit, mohon lidhjen që sapo konfirmoi (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur shqiptar Ardian Bujupi konfirmoi lidhjen e tij me Sabrine Khan, kërcimtaren indiane e cila ishte pjes
Më shpejt nga ç'mendoni, e ëma zbulon dasmën e Shpat Kasapit me maqedonasen (VIDEO) Këngëtari i njohur, Shpat Kasapi ka qenë ditën e sotme i ftuar në rubrikën ‘N’fermë’ me Ervin Kurtin i shoqëruar nga mam
Në ditëlindjen e saj, Ermal Meta prezanton të fejuarën (FOTO LAJM) Këngëtari me origjinë shqiptare, Ermal Meta që jeton prej kohësh në Itali ka korrur një sukses të jashtëzakonshëm në sht
I infektuar me koronavirus, këngëtari shqiptar jep mesazh nga spitali Këngëtari shqiptar Valton Krasniqi ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Lajmin e ka bërë publik vetë artisti përmes r
"Kurrë se kam besuar këtë virus", këngëtari shqiptar pozitiv me Covid-19 (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur shqiptar, Valton Krasniqi nëpërmjet një postimi në “Instastory” ka treguar se është infektuar nga Cov