E FUNDIT/ Shpërthen me lëndë plasëse 1 makinë në Tiranë
999 rezultate për

kenge

Pas tatuazhit, Loredana ka gati këngën për të bijën (FOTO LAJM) Që në fillimet e karrierës së saj Loredana ka dalluar për pasionin e madh që ka për tatuazhet. Në trupin e saj këngët
Nuse seksi i Anxhela Peristeri, këngëtarja shkëlqen nën petkun e nusërisë (FOTO LAJM) Pak minuta më parë këngëtarja e njohur, Anxhela Peristeri ka publikuar në Instagram një foto, e cila ka bërë lëmsh të gj
"Me zor po e mbaj...." Zhvishet Eneda Tarifa (FOTO LAJM) Këngëtarja dhe moderatorja Eneda Tarifa ka publikuar një pozë nga pushimet e saj buzë detit. Veshur me bikini, si rrallë
Fifi do jetë përsëri në "Kënga Magjike", zbulon bashkëpunimin dhe titullin e këngës (FOTO LAJM) Fifi edhe këtë vit do të jetë pjesë e festivalit ‘Kënga Magjike’. Pas suksesit shumë të madh gjatë edicionit të kalua
Pas suksesit me Dafinën, Tayna vjen me një bashkëpunim me këngëtaren e njohur shqiptare? (FOTO LAJM) Tayna është padyshim një nga reperet që me suksesin e saj goditi si një meteor të gjithë tregun muzikor, duke arritur që
Pa kuptuar, Nora ka paralajmëruar publikisht ndarjen me Robertin kohë më parë (FOTO LAJM) Dy ditët e fundit media rozë ka qenë e "bombarduar" me lajme përsa i përket ndarjes së bujshme të Robert Berishës dhe No
Konsiderohet këngëtarja mëe pasur, si po e shpenzon pasurinë Rihanna (FOTO LAJM) Rihanna është cilësuar si muzikantja më e pasur e femrave nga Forbes, dhe e tejkalon vetë Mbretëreshën e Popit, Madonna.
Jonida Maliqi sërish në “Eurovision”? Këtë herë jo si këngëtare (FOTO LAJM) Jonida Maliqi përfaqësoi denjësisht Shqipërinë në “Eurovision 2019” me këngën e kënduar në gjuhën shqip, ‘Ktheju Tokës’.
Ermali publikon prapaskenat e filmit: Enca zbulim i ri kinematografik (VISEO) Ermal Mamaqi tani po i përkushtohet më së shumti kinematografisë duke lënë në hije profesionet e tij të mëparshme. Ak
Pas shumë vitesh mungesë në treg, këngëtarja e njohur rikthehet në "Kënga Magjike" (FOTO LAJM) Prej kohësh, këngëtarja shqiptare Linda Halimi është zhvendosur për të jetuar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. 30-vje
Adelina Ismaili flet hapur: Këngëtarët e Kosovës asnjëherë nuk fitojnë çmime në Shqipëri (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme Adelina Ismaili ishte e ftuar në emisionin “Pressing” në televizionin “T7” për të rrëfyer më shumë de
Motrat Istrefi korrin sukses, këngëtarja serbe i kopjon këngën (VIDEO) Jemi mësuar shpesh të zbulohet se këngë shqiptare janë vjedhur nga ato ballkanike.Mirëpo me zhvillimin e muzikës shqipta
Ditë zie për Dhurata Dorën: Këngëtarja humb njeriun e dashur (FOTO LAJM) Mbrëmjen e kaluar, këngëtarja e njohur Dhurata Dora performoi në Algjeri dhe ngriti publikun në këmbë me hitet e saj.
Flori Mumajesi sot ka ditëlindjen, Shkurte Gashi e uron Flori Mumajesi me këtë datë feston ditëlindjen, kantautori mbushi plot 37 vite. Me këtë rast, ai ka pranuar urime nga
Çfarë nuk shkon mes Dua Lipës dhe kunatës së vogël, detaje nga ditëlindja që lindin dyshime (FOTO LAJM) Ditën e djeshme këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa festoi 24-vjetorin e lindjes. Këtë ditë të veçantë Dua zgjodhi
Besojeni ose jo, kjo është shuma marramendëse që fitojnë këngëtarët shqiptarë në dasma Këngëtarët e muzikës popullore dhe asaj të rrymës tallava kanë sezonin e tyre gjatë muajve të verës. Ata janë të ftuar n
Greta Koçi kërkon të dijë këngën që pëlqehet më shumë, ndjekësi: "Sa tkom dasht tbofsha m***" (FOTO LAJM) Greta Koçi është një prej këngëtareve më të dashura në shoëbizin shqiptar. Ajo vodhi zemrat e gjithë shqiptarëve kudo nd
Dua Lipa feston ditëlindjen, i dashuri e surprizon me një dhuratë të çmuar (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Dua Lipa sot po feston ditëlindjen e 24-të. Duke qenë një nga këngëtaret më të suksesshme dhe më
"Shpëtoi por jo pa u lagur": Dua Lipa rrezikon jetën gjatë xhirimeve të klipit (FOTO & VIDEO) Dua Lipa është një nga këngëtaret shqiptare e cila po kor një sukses të paimagjinueshëm në mbarë botën. Së fundmi kën
Ishte zhdukur prej 2 vitesh, Beatrix Ramosaj rikthehet fuqishëm (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare Beatrix Ramosaj e cila kishte kohë që nuk sillte këngë të re për fansat, ajo tashmë duket së i ësht