999 rezultate për

kenge

E paska thënë me kohë, vetëm me këtë VIP Roberti do ta ndërronte Norën (VIDEO) Robert Berisha dhe Nora Istrefi kanë qenë dyshja më e komentuar në media pas ndarjes së bujshme të cilën e bëri të ditur
Ndahet Tuna nga Patris? Reagon për herë të parë këngëtarja (FOTO LAJM) Pas ndarjes së bujshme të dy këngëtareve të njohur, Nora Istrefi dhe Robert Berisha, në rrjet nisi të përflitej edhe për
Pas ndarjes së Norës dhe Robertit, një tjetër divorc në familjen Berisha?! Tuna sqaron gjithçka (FOTO LAJM) Pas ndarjes së çiftit Nora Istrefi dhe Robert Berisha, spekulimeve për ndarje nuk i ka shpëtuar as vëllai i këtij të fun
Jo vetëm shqiptar, Luana Vjollca merr urimin nga këngëtari ndërkombëtar (FOTO LAJM) Pas urimeve të shumta ndër to Marina dhe nëna e saj, tani rradhën e kishte Faydee për të urar Luanën për ditëlindje.
Në të njëjtën ditë këngëtareve shqiptare u vjedhin Instagramin dhe shikoni ç'bëjnë (FOTO LAJM) Rrjetet sociale janë kthyer në një pjesë të pandarë tonën aq më tepër për personazhet e famshëm të cilët e përdorin shum
Jo vetëm që nuk janë ndarë, por Çiljeta dhe Albani paskan bërë lidhjen familjare (FOTO LAJM) Çiljeta Xhilaga dhe partneri i saj Alban Hoxha shpesh vihen në qendër të mediave për shkak të marrëdhënies së tyre të ko
Ndahet nga jeta këngëtarja e njohur, shkak shpërthimi i fishekzjarreve në skenë (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ka tronditur Spanjën ditën e sotme, pasi një këngëtare 30-vjeçare ka humbur jetën teksa performonte
SPANJË/ Këngëtarja vdes gjatë koncertit, u godit nga fishekzjarrët (VIDEO) Një tragjedi ka ndodhur gjatë koncertit të këngëtares së njohur spanjolle, Joana Sainz. Ajo ishte duke perfomruar në kon
Ju kishte munguar? Pas shumë vitesh, rikthehet në skenë këngëtarja e njohur shqiptare (FOTO LAJM) Prej disa vitesh, këngëtarja e njohur Leonora Poloska është larguar nga muzika dhe nuk ka sjellë më projekte të reja.
Sherr me Anxhela Peristerin? Erik Lloshi rrëfen arsyen pse këngëtarja nuk i shkoi në dasmë (FOTO LAJM) Disa ditë më parë bëri bujë të madhe dasma e këngëtarit Erik Lloshi me partneren e tij, Rominën. Ata shkëlqyen krah n
U deshën 640 orë punë që të realizohej fustani i nusërisë së këngëtares (FOTO LAJM) Këngëtarja britanike, Ellie Goulding, është zytrarisht e martuar. Ellie u martua me tregtarin e artit Caspar Jopling në
Stresi e quan dh*p në këngë, Bleona Qereti krenohet publikisht (FOTO LAJM) Stresi ka publikuar këngën e parë, pas daljes nga burgu dhe ndarjes nga Kejsi. Kënga titullohet "Nuk o veç gang", bas
Erik Lloshi tregon si i propozoi martesë partneres së tij dhe nuk pritje (FOTO LAJM) Pak ditë më parë këngëtari i njohur, Erik Lloshi i dha fund beqarisë në një dasmë që zgjati disa ditë. Ai dhe Romina
Mirë Nora që u divorcua, po Tuna dhe Patris pse i kalojnë pushimet të ndarë (FOTO LAJM) Pas ndarjes nga Roberti, Nora Istrefi mori vajzën e saj Renee dhe u larguan nga Prishtina për të bërë disa ditë pushimi
Topless dhe surpriza, ne ditëlindjen e Bebe Rexhës nuk munguan vallet shqiptare (VIDEO) Ditën e djeshme këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha, festoi 30-vjetorin e saj të lindjes. Në këtë ditë të veç
"Përfundova një kapitull", Dafina Zeqiri ka një dhuratë për fansat (FOTO LAJM) Ashtu si shumë artistë të tjerë, një kapitull të suksesshëm veror me shumë koncerte, e përmbylli edhe Dafina Zeqiri.
Pa make up e ulur përtokë, Mimoza Shkodrës i ndodh e papritura në aeroport (FOTO LAJM) Ajo është një ndër këngëtaret më të njohura shqiptare e cila kohët e fundit ishte në qendër të mediave rozë për shkak të
"Sherr" me komentuesen pë burrin e saj, këngëtarja shqiptare i kthehet keq (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare Blerina Braka publikon shpesh herë foto me bashkëshortin e saj në rrjetet sociale. Asaj i pëlqen
"Vështirësitë të jesh babë dhe nënë", mami Fjolla flet për sakrificat (FOTO LAJM) Fjolla Morina është një ndër këngëtaret shqiptare e cila bënë buje në media për çdo dalje të saj. Fokusi më i madh ës
Ups! Ky thumb i Dafinës duhet t’i ketë djegur këngëtarit të njohur shqiptar (FOTO LAJM) Pak kohë më parë, gjatë një interviste, këngëtari i njohur Hekuran Krasniqi foli për ndihmën që i ka dhënë Dafina Zeqiri