999 rezultate për

kenge

A e vutë re? Kjo është këngëtarja e njohur që shoqëroi Metën në Kuvend (FOTO LAJM) Rosela Gjylbegu është një këngëtare e njohur për publikuan shqiptar, por njëkohësisht krahas muzikës ajo ka edhe një ang
Kënga që ka fiksuar shqiptarët ditët e fundit nuk është e Taynës dhe Dafinës as e Ledrit (VIDEO) Muzika e mirë s’do kallauz! Gjatë verës që lamë pas artistët shqiptarë publikuan shumë këngë që i kemi dëgjuar pothu
"S'mund ta mbaj më vete", Big Mama revoltohet me kritikat ndaj trupit (FOTO LAJM) Pas një sezoni të mbushur me koncerte e dasma, Big Mama më në fund ka gjetur kohën për të kaluar disa ditë pushime. Këng
I kërkoi divorcin në gjykatë, këngëtarja shqiptare e bën të pendohet burrin pas ndarjes (FOTO LAJM) Këngëtarja shumë e dashur për publikun dhe që ndër vite ka sjellë hite muzikore , Violeta Kukaj dy muaj më parë u divorc
Çne bashkë këto? Big Mama në pushime më këtë personazh publik (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Big Mama, la mënjanë koncertet, dasmat ku ka performuar e gjithçka tjetër dhe u nis për pushime në B
Pushimet e frikshme të Tunës, këngëtarja njësh me kafshët e egra (FOTO & VIDEO) Prej disa ditësh, Tuna ka nisur pushimet së bashku me një mikeshë të sajën dhe kjo nuk shpëtoi pa u komentuar në rrjet.
Koncerti madhështori i Capital T, shuma marramendëse që shpenzuar këngëtari (FOTO LAJM) Më datën 19 të këtij muaji, Capital T do të mbajë në “Sheshin Nënë Tereza” në Tiranë një koncert madhështor, për të cili
Pushimet e Norës mbaruan, me kë e kaloi natën këngëtarja në Prishtinë (FOTO LAJM) Nora Istrefi është kthyer në Prishtinë pas pushimeve. Ajo u përfol shumë pas divorcit me Robet Berishën, dhe i kaloi
Këngëtarja e njohur tregon trupin pa fotoshop: Jam lodhur duke pasur turp (FOTO LAJM) Këngëtarja me famë botërore, Demi Lovato, është shumë e ndjekur në rrjete sociale ku numëron ndjekës të shumtë dhe ku va
"Dardanët" të magjishëm, publikojnë këngën për Kosovën, "Gol duam Gol" (VIDEO) Përfaqësuesja e Kosovës është duke zhvilluar një fushatë kualifikuesesh për Euro 2020 shumë të mirë deri në këto momente
Loredana publikoi këngën e re me reperin e huaj, Mozzik thyen heshtjen (FOTO LAJM) Prej disa ditësh në media po përflitet për një krizë në çift mes reperëve Mozzik dhe Loredana Zefi. Ata nuk u panë më
Ndërron jetë këngëtarja e njohur pas aksidentit të rëndë me makinë (FOTO LAJM) Këngëtarja e muzikës Country, Kylie Rae Harries, ka humbur jetën ditën e sotme, pas një përplasjeje me makinë. Media
Shpirti Luanës e di ç'ka hequr, të qeshim apo të qajmë me prapaskenat e klipit? (VIDEO) Luana Vjollca për ditëlindjen e saj të 28-të kishte përgatitur një surprizë vërtet speciale për fansat. Këngëtarja pu
"Plas" çiftelia në mes të New York, Albëria dhe Emina ja marrin këngës shqip (VIDEO) Prej kohësh, modelja e njohur Emina Çunmulaj jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës me bashkëshortin dhe dy vajzat e s
Në Shqipëri apo Amerikë? Linda Halimi zbulon shtëpinë e re luksoze (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Linda Halimi jeton prej kohësh në Amerikë. Ajo dhe i shoqi Davon u bënë prindër për herë të parë par
Xhenifer Jopez i nxjerr të gjitha, fotoja bëhet virale (FOTO LAJM) Jennifer Lopez është një prej këngëtareve dhe aktoreve më të njohura në të gjithë botën. Edhe pse vitet kanë kaluar, ajo
Getoari ndalon Marinën të jetë në televizion? Reagon këngëtari (VIDEO) Disa ditë më parë, në media u përfol se Marina Vjollca dhe Getoar Selimi po kalonin një krizë në martesë. Sipas burim
"E bekuar", Ronela Hajati zbulon dhuratat që mori për 30 vjetorin (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, këngëtarja e njohur Ronela Hajati festoi 30-vjetorin e saj të lindjes. Ajo i mori urimet e para të d
E paska thënë me kohë, vetëm me këtë VIP Roberti do ta ndërronte Norën (VIDEO) Robert Berisha dhe Nora Istrefi kanë qenë dyshja më e komentuar në media pas ndarjes së bujshme të cilën e bëri të ditur
Ndahet Tuna nga Patris? Reagon për herë të parë këngëtarja (FOTO LAJM) Pas ndarjes së bujshme të dy këngëtareve të njohur, Nora Istrefi dhe Robert Berisha, në rrjet nisi të përflitej edhe për