999 rezultate për

kenge

Këngëtarja e njohur zbulon angazhimin më të ri, largohet nga muzika për politikën (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Eliza Hoxha ka ndarë me të gjithë ndjekësit lajmin se tashmë është bërë pjesë e politikës. Hoxha ka
Adrian Gaxha po distancohet nga muzika, zbulohet arsyeja (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur Adrian Gaxha ka kohë që i mungon tregut muzikor. Por siç dhe duket këngëtari tashëm i është përkus
Konkurron 20 vjeçaret, e gjeni dot sa vjeç mbush sot Albërie Hadërgjonaj? (FOTO LAJM) lberie Hadërgjonaj është një ndër këngëtare me një karrierë mjaft të gjatë në skenën muzikore shqiptare dhe vazhdon të j
Me fustan princeshash, kërcimi i Jonidës dhe Besnikut nuk duhet humbur (VIDEO) Pas ceremonisë së martesës që u mbajt buzë detit, në prani të miqve dhe familjarëve, Jonida Vokshi dhe Besnik Kraja viju
Moderatorja e njohur gjuan në mes të emisionit Capital T: Ta marr me vete në shtëpi Reperi shumë i njohur dhe i dashur për publikun shqiptar, Capital T, do të mbajë një koncert më datë 19 shtator në shesh
"Krenare për veten", Fifi nis më në fund pushimet dhe ndan foto buzë pishinës (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Fifi është kthyer në një ndër personazhet më të komentuara në media që gjithmonë di si të tërheqë vë
Fansat janë të bindur se Rihanna është shtatzënë, fotot që po bëjnë xhiron (FOTO LAJM) Fansat e Rihannës mendojnë se këngëtarja është në pritje të ëmbël. Rihanna ka kohë që nuk është aktive në muzikë, por
Hëngri mollë në orarin zyrtar, këngëtarja shqiptare pushohet nga puna Këngëtarja e njohur shqiptare Malda Susuri ka qenë e ftuar në programin e së premtes në “Ftesë në 5” duke u rikthyer kës
Për pushime në SHBA, kush është këngëtari shqiptar që shoqëron Taynën? (FOTO LAJM) Për këngëtaren e njohur Tayna kjo verë ka qenë e mbushur me koncerte dhe projekte të vazhdueshme muzikore. Prej disa dit
U konfirmuan! Këta janë artistët që do të performojnë me Capital T në koncertin gjigant (FOTO LAJ) Më 19 shtator Capital T do të mbajë në sheshin “Nënë Tereza” koncertin gjigand “Time Capsul”. Ai ka premtuar se koncert
Fjolla Morina përfundon në spital: Nuk është e lehtë të ndahesh nga jeta (FOTO LAJM) Këngëtarja Fjolla Morina ka përfunduar në spital. Lajmi u bë publik nga vetë këngëtarja me anë të një postimi në Inst
U zhduk nga rrjetet sociale, Genta Ismajli në pritje të ëmbël? (FOTO LAJM) Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Genta Ismajli po i mungon shumë fansave sepse prej disa kohësh thuajse është zhd
Këngëtari i njohur shqiptar martoi vajzën! Ky është momenti më emocionues bab e bijë (VIDEO) Ditën e djeshme vajza e këngëtarit të njohur, Stefi Prifti i dha fund beqarisë. Maria celebroi dashurinë e saj disav
Pa nisur akoma, pas Çiljetës largohet një tjetër konkurente nga "Dance With Me" (FOTO LAJM) Valer Kolnikaj rrezikon të mbetet pa partnere në “Dance with me”, pasi të gjitha partneret e tij po largohen! Këngëta
Ndryshimi drastik i Gilit, si duket këngëtarja me shumë kilogramë më pak (FOTO LAJM) Ajo çfarë dëgjohet kohët e fundit për të është ndryshimi drastik që i ka sjell rënja në peshë. Është fjala për këngët
Trump bën për një lekë këngëtarin e njohur: Ai dhe gruaja e tij llafazane (FOTO LAJM) Presidenti Donald Trump dhe modelja Chrissy Taigen njihen për një marrëdhënie vërtetë të acaruar midis tyre dhe nuk humb
Ky model qenka bërë për Ronelën, këngëtarja ndërron look dhe duket yll (FOTO LAJM) Ronela Hajati ka ditur gjithmonë si të na surprizojë dhe sapo e ka bërë sërish. Pak ditë pasi festoi 30-vjetorin e li
Këngëtarja e njohur: Berlusconi çmendej pas meje, në rrjetet sociale më vijnë sms absurde (FOTO LAJM) Ajo ishte një ndër këngëtaret dhe personazhet publikë më të njohur në Itali, disa dekada më parë. Bëhet fjalë për Sab
Komenti i Gjikos për Elitën që puthte delfinin inatos ndjekësit, reagon këngëtari (FOTO LAJM) Një koment i këngëtarit Gjiko për foton ku Elita shfaqej duke u puthur me delfinin ka sjellë shumë kritika të forta.
"Kam tentuar të vras veten pasi më tallnin ", këngëtarja e famshme shokon fansat (FOTO LAJM) Ylli i grupit të njohur muzikor “Little Mix”, Jesy Nelson ka zbuluar se dikur është përpjekur të vetvritej pas talljeve