999 rezultate për

kenge

Sot është një super yll, si dukej Dhurata Dora para famës (FOTO LAJM) Dhurata Dora që prej vitesh është kthyer në një ndër këngëtaret më të pëlqyera për publikun. Ndonëse në një moshë të re,
Gjigante! Garderoba e Adelina Tahirit qenka si shtëpi më vete (VIDEO) Këngëtarja Adelina Tahiri është komentuar shumë nga publiku për martesën e saj me avokatin Serjoza Markov, faktin që bër
I dashuri i Duas ndryshoi look dhe këngëtarja s’i rezistoi dot as publikisht (FOTO LAJM) Prej disa muajsh, Dua Lipa ka nisur romancën e re me vëllain e motrave Hadid, Anwar-in. Ata janë shfaqur kudo në publ
Aksidentohet aktorja shqiptare, publikohen pamje nga vendngjarja (FOTO LAJM) Aktorja e njohur shqiptare Arta Nitaj është aksidentuar në Prishtinë! “Prive.al” ka publikuar fotot e kapura nga pap
Përgatituni për një super hit, Mc Kresha do të bashkpunojë me këngëtaren botërore (FOTO LAJM) MC Kresha së fundmi do të publikojë një bashkëpunim me këngëtaren me famë botërore dhe me origjinë shqiptare. Ai dhe Beb
Vesa Luma gjen punë në Zelandën e re, çfarë profesioni po ushtron këngëtarja (FOTO LAJM) Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Vesa Luma është rikthyer këto ditë në Zelandën e Re, ku e priste bashkëshorti Bi
Ronela Hajati vjen "pisët" fare në këngën e re (VIDEO) Këngëtarja e njohur, Ronela Hajati, ka publikuar një ditë më parë këngën e saj më të re. MVP është titulli misterioz, me
Fifi bën nderhyrje estetike në fytyrë dhe tani këngëtarja duket kështu (FOTO LAJM) Çdo vajzë e di tashmë që moda e vetullave të holla ka kaluar dhe ia ka lënë vendin vetullave të plota dhe të trasha. Kës
Zemra mal! Era Istrefi këndon shqip në super bashkëpunimin me Yellow Claw dhe Offset (VIDEO) Vetëm pak minuta më parë është publikuar bashkëpunimi më i ri i këngëtares shqiptare Era Istrefi me artistët e huaj Yell
Nami sonte! Këngëtari i famshëm shqiptar do të jetë pjesë e koncertit të Capital T (FOTO LAJM) Capital T do të mbajë sonte në “Sheshin Nënë Tereza” në Tiranë koncertin e tij madhështor, për të cilin na kishte lajmër
Bie nga froni “Të ka lali shpirt”! Ju prezantojmë këngën shqip më të klikuar në YouTube (VIDEO) “Të ka lali shprit” tashmë nuk është kënga shqip më e klikuar e YouTube. Kënga e cila u publikua në janar të vitit 20
E lumtur si Jennifer Lopez, këngëtarja zbulon sekretin (FOTO LAJM) Jennifer Lopez i ka arritur të gjitha gjatë karrierës së saj, por ajo që e bën atë të jetë e plotësuar është lumturia me
Një nga aktoret më të bukura në botë rikthehet në skenë pas 10 vjetësh (FOTO LAJM) Aktorja dhe këngëtarja amerikane Mandy Moore ka lansuar një këngë të re pas dhjetë vjetësh. Këngëtarja bëri edhe vi
Në vaskë me kë? Tuna kthehet nga pushimet dhe publikon momente intime (FOTO LAJM) Tuna së fundmi ndau me të gjithë ndjekësit e saj eksperiencat e saj nga pushimet në Mauritani. Madje këto pushime u
Bashkohet grupi i njohur i vajzave, së shpejti me tur botëror dhe këngë të reja (FOTO LAJM) Pas më shumë se 10 vitesh, grupi i njohur Pussycat Dolls do të rikthehet dhe e gjitha kjo do të jetë një surprizë e madh
Një dark me fansin? Greta Koçi i thur përgjigjen epike (FOTO LAJM) Greta Koçi është padyshim një nga këngëtaret më të dashura për publikun dhe që pëlqen herë pas here të jetë në kontakt m
Bashkëpunim ndërkombëtar! Era sjell këngë me të dashurin e reperes më në zë të momentit (FOTO LAJM) Pas bashkëpunimit të suksesshëm me reperin rus, Sayonara Boy, Era Istrefi ka gati bashkëpunimin e radhës. Këngëtarja
"Flet shqip?" , këngëtarja me famë botërore e pohon publikisht (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Ava Max, emri i vërtetë i së cilës është Amanda Koci, po arrin sukses me hitet e
Këngëtarja e njohur zbulon angazhimin më të ri, largohet nga muzika për politikën (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Eliza Hoxha ka ndarë me të gjithë ndjekësit lajmin se tashmë është bërë pjesë e politikës. Hoxha ka
Adrian Gaxha po distancohet nga muzika, zbulohet arsyeja (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur Adrian Gaxha ka kohë që i mungon tregut muzikor. Por siç dhe duket këngëtari tashëm i është përkus