999 rezultate për

kenge

"Unë i kërkova ndjesë, ai e bëri prapë", këngëtari shqiptar sherr me Sabri Fejzullahun (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur Hekuran Krasniqi i ftuar mbrëmjen e djeshme në "Shiko kush luan", është bërë pjesë e lojës "Ndaje ose
"Martohu se ka letra italiane", këngëtarja shqiptare e refuzoi por çudia ndodhi pas 10 vitesh (FOTOLAJM) E ftuar në "Mos i fol shoferit", së fundmi ishte këngëtarja Julka Gramo e cila gjatë emisionit rrëfeu historinë e dashur
U lidh me një tjetër, këngëtarja tregon si "e rrëmbeu" në momentet e fundit dashurinë e jetës (VIDEO) Nuk është hera e parë që Julka Gramo rrëfen historinë e dashurisë me DJ Andin, por këtë herë zbuloi detaje që nuk i dini
U divorcua dy muaj më parë, këngëtarja shqiptare shfaqet në superformë (FOTO LAJM) Këngëtarja shumë e dashur për publikun dhe që ndër vite ka sjellë hite muzikore, Violeta Kukaj ishte ndarë zyrtarisht ng
Nga ekzekutimet te trafiqet, vajzat VIP që patën partnerë problematikë (FOTO LAJM) Duket se fatkeqësisht në Shqipëri, vajzat shqiptare të njohura në ekran kanë lidhje me njerëz të botës së krimit. Siguri
Si rrallëherë Adelina Ismajli bëhet romantike dhe ka ca fjalë zemre për partnerin (FOTO LAJM) Si rrallëherë në public, Adelina Ismajli i ka bërë një dedikim romantik bashkëshortit. Këngëtarja e njohur ka ndarë m
As sigurimi nuk mund ta ndal, fansi ngjitet në skenë me Bebe Rexhën (VIDEO) Bebe Rexha ishte këtë fundjavë në Brazil, ku mbajti një koncert të paparë në Rio. Këngëtarja me origjinë shqiptare, k
Flor Mumajesi e mbajti fjalën, rikthehet në bashkëpunim me këngëtaren e njohur (FOTO LAJM) Pas kaq shumë kohësh pritje dhe pikëpyetje se a do të rikthehet Flori Mumajesi në muzikë, më në fund e kemi një lajm.
"Nora më fal", këngëtarja shqiptare shpreh publikisht dëshirën për një natë me Robertin (VIDEO) Në fund të muajit gusht, Robert Berisha njoftoi ndarjen nga partnerja e tij, Nora Istrefi, me të cilën ka një vajzë të q
Dalin pamjet nga vila e Rezarta Shkurtës dhe Ermal Hoxhës në Kosovë (VIDEO) Këngëtarja Rezarta Shkurta dhe partneri i saj, Ermal Hoxha, janë një ndër çiftet më të njohur për publikun shqiptar, të
Pasi Zerka u kap mat me bjonden, Ronela kalon natën më të çmendur të jetës (FOTO LAJM) Pas një vere super të angazhuar me projekte dhe koncerte muzikore, këngëtarja e njohur Ronela Hajati po kalon disa ditë
Lanë gjithçka për karrierën ndërkombëtare, VIP-et shqiptare që nuk ia dolën dot (FOTO LAJM) Sigurisht që një sukses përtej kufinjve, është ajo që e kërkojnë të gjithë VIP-at shqiptarë shkruan Albeu.com. Por s
Dua Lipa me look-un e ri? Një yll (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, numëron plot 34.5 milionë ndjekës në profilin e saj në Instagram. Aj
Rozana Radi shpërthen ndaj kolegëve: Po shkatërroni këngën (FOTO LAJM) Rozana Radi ka kritikuar këngëtarët shqiptarë të cilët përdorin çfarëdolloj dialekti në këngët baladë të tyre. Sipas
"Kënga Magjike" rikthen në skenë këngëtarin shqiptar pas 11 vitesh (FOTO LAJM) Ka nisur edicioni i 21 i spektaklit "Kënga Magjike", një spektakël që mbledh artistët më të mirë në vend, por edhe ata a
Çfarë dhimbje, Rihanna paska piercing në këtë vend intim (FOTO LAJM) Ditët e fundit në internet po qarkullon një foto intime e këngëtares së njohur Rihanna. Ajo shfaqet e zhveshur dhe në
Më i madh se vetë Enca, arushi ka fatin të ndaj dhomën e gjumit me këngëtaren (FOTO LAJM) Kur flasim për Encën flasim për fansa dhe vëmëndje. Enca është një ndër këngëtaret më me shumë fansa në shqipëri dhe
I publikuan foto në momente intime, kush është bjondja që u kap mat me Zerkën? (FOTO LAJM) Ditën e djeshme në media qarkulluan disa foto të këngëtarit Young Zerka, ku shfaqej me një vajzë bjonde. Këngëtari d
Fansi i çmendur kërcënon këngëtaren në skenë, autoritetet i vënë prangat (FOTO LAJM) Ditën e sotme ka ndodhur një ngjarje e frikshme në Hollywood. Një fans i obsesionuar pas këngëtares Miley Cyrus, ka gjet
Bie rrufeja në shtëpinë e Rezarta Shkurtës, familjes së saj i rrezikohet jeta (FOTO LAJM) Termet, shi dhe me pas përmbytje. Kjo është situata që vendi dhe më tepër kryeqyteti po përjeton gjatë ditëve të fundit.