999 rezultate për

kenge

Anjeza Shahini vesh gjithmonë të njëjtën xhaketë? Këngëtarja sqaron arsyen madhore (FOTO LAJM) Anjeza Shahini publikon momente të ndryshme nga përditshmëria e saj me vajzën e vogël, apo pranë partnerit të saj. Pak m
Nuse në Kosovë? Me apo padashje Enca zbuloi diçka (FOTO LAJM) Këngëtarja ekstravagante Enca njihet për natyrën e saj çapkëne dhe shumë provokuese. Artistja e njohur di të prodhojë hi
Çfarë po ndodh me Xhensila Myrtezaj, këngëtarja anullon koncertin në minutat e fundit (FOTO LAJM) Xhensila Myrtezaj është një nga këngëtaret më të mira dhe më të dashura të estradës sonë. Artistja është gjithmonë aktiv
Elhaida shënon një tjetër sukses, këngëtarja emocionohet nga publiku: Një ëndërr (FOTO LAJM) Këngëtarja Elhaida Dani, e cila është shumë e dashur për publikun shqiptar, vazhdon me sukseset e saj nëpër vende të nd
96-vjeçarja ka humbur kujtesën, por jo zërin magjepsës (VIDEO) Një grua 96-vjeçare në një qendër për personat me dementia, sëmundja e pleqërisë që bën të humbasë kujtesa, magjepsi tur
E dimë që Cardi B është yll, por vajzat po "shkrihen" pas truprojës së këngëtares (FOTO LAJM) Sapo na informuan që Cardi B ka një truprojë shumë, shumë seksi. Krejt papritur, kemi nevojë të ndihemi të sigurta. Njih
Këngëtarja shqiptare refuzon publikisht Robert Berishën: Nuk më pëlqen (VIDEO) Robert Berisha ka qenë gjithnjë në vëmendje të mediave jo vetëm për jetën private e këngët e reja që ai sjell në tregun
Justin publikon këngën e re, është dedikim për Hailey Bieber dhe mos e humbisni (VIDEO) Justin Bieber ka publikuar projektin më të ri muzikor, të cilin e ka shoqëruar edhe me një videoklip të veçantë. Këng
Ndahet nga jeta këngëtarja e njohur Ndahet nga jeta aktorja e njohur amerikane Diahann Carroll në moshën 84 vjeçare. Prej kohësh aktorja e mirënjohur ish
Këngëtarja shqiptare sfidon hapur Encën në Instagram Nuk vihet në diskutim që tashmë Instagrami është një mundësi shumë e mirë promovimi, sidomos për VIP-at. Në Shqipëri,
Thanë se u zhduk se kishte shumë borxhe, zbulohet çfarë po bënte Flori gjatë mungesës Flori Mumajesi i habiti të gjithë kur u bë i heshtur dhe qëndroi larg muzikës për disa muaj. Pak kohë më parë Flori
Këngëtarja shqiptare ofron 1000 dollar për atë që kërcen më mirë këngën e saj Këngëtarja shqiptare Linda Halimi është rikthyer me një produkt në Shqipëri këtë herë, në Kënga Magjike. Kënga e saj
Eli Fara rrëfen kushtin që ka për bashkëshortin e Marinës: Financat Këngëtarja e njohur shqiptare, Eli Fara, ka folur për projektet e reja muzikore, por edhe marrëdhënien me vajzën e saj M
Bashkëpunim me Aurela Hoxhën dhe Oriola Marashin, Alban Ramosaj publikon këngën e re (VIDEO) Alban Ramosaj është rikthyer duke publikuar surprizë projektin e tij më të ri muzikor. Kënga mban titullin "T'kom dasht"
Wow! Këngëtari i njohur bën tatuazh në fytyrë portretin e Rihanna-s (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur i “I want candy”, Aaron Carter ka bërë tatuazh në fytyrë portretin e Rihanna-s dhe duket se nuk është
Tha se do martohej me 'bosin' e Francës, Alida Duka pranon se është ndarë para dasmës Këngëtarja e njohur Alida Duka pak muaj më parë rrëfeu se kishte gjetur dashurinë e jetës, me të cilin kishte në plan q
Humbi betejën me kancerin, ndahet nga jeta këngëtari i njohur (FOTO LAJM) Është ndarë nga jeta në moshën 71-vjeçare, këngëtari popullor meksikan José José, i njohur si “Prince of Song”. Minis
Buzë lumit Buna, Gjyste Vulaj tregon shtëpinë moderne (FOTO LAJM) Gyste Vulaj po kalon ditët e para të vjeshtës në Ulqin. Këngëtarja e njohur shqiptare, Gjyste Vulaj, nëpërmjet një po
"Një nënë e përkushtuar", shihni ç'bën Linda Halimi në prapaskenën e "Këngës Magjike" (VIDEO) Javën e kaluar këngëtarja shqiptare e cila prej vitesh jeton në Amerikë, Linda Halimi u rikthye për të marrë pjesë në "K
Askush s’e dinte: Këngëtarja shqiptare qenka nënë e një vajze (FOTO LAJM) Megjithëse prej vitesh i ka munguar publikut shqiptar, këngëtarja Elia Shena është tepër aktive në profilin e saj në Ins