999 rezultate për

kenge

Topi: Si ma uli Berisha helikopterin tek oborri i shtëpisë, brenda ishte një këngëtare që paguhej nga garda Libri i ish-Presidentit vazhdon të ngjallë sërish debat e kërshëri qe prej javës së shkuar kur doli në qarkullim. Pje
Këngëtarja shqiptare bën testin e origjinës dhe tronditet nga rezultati (FOTO LAJM) Këngëtarja me origjinë shqiptare që jeton në Greqi, Eleni Foureira, ka bërë testin e Heritage, e cila nxjerr prejardhjen
Elvana Gjata lë "nam", shkon me taka në plazh (FOTO LAJM) Këngëtarja Elvana Gjata u pa në festivalin e Kanës e shoqëruar nga miku i saj Ermal Mamaqi. Pas ceremonisë së kalimit në
Jonida Maliqi flet për romancën me Romeon Ka kohë që këngëtarja Jonida Maliqi po përflitet në media për lidhjen e saj me aktorin e humorit Romeo Veshajn. Këto
Je plakur! Ndjekësit detyrojnë këngëtaren të tregojë moshën (FOTO LAJM) Anxhela Peristeri është një nga këngëtaret shqiptare më të dashura. Ajo ka shumë vite në skenë dhe shumë prej këngëve t
Mesa duket "Deja vu"-ja e Kidës dhe Lyrical Son do të jetë hiti i verës ( FOTO & VIDEO) Para dy ditësh Kida ka paralajmëruar bashkëpunimin me Lyrical Son – më këngën e titulluar “Déjà vu”. Para pak minuta
Zbuloni sa pikë vlerësoi Shqipëria këngën fituese të "Eurovision'' Festivali Europian përfundoi dhe fitues u shpall Hollanda. Kombinimet 50/50 mes votave të jurive profesioniste dhe publi
Pas ndarjes nga bashkëshortja flet Stine: “Nuk doja që vajza të shihte përdit trauma” Para disa muajsh këngëtari i njohur Stine u divorcua nga partnerja me të cilën ka një vajzë. Në një intervistë të dhënë
Adelina Tahiri tregon linjat perfekte, si u dobësua pas lindjes (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri është bërë nënë prej disa muajsh. Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale ku tr
Holanda fiton për të pestën herë Eurovisionin, si u rendit Shqipëria Holanda ka fituar Eurovisionin sonte ku këngëtari Duncan Laurence ka marrë kryesimin prej votave të publikut, ndërkohë q
LIVE/Jonida Maliqi kryeson votimin online në Eurovision, ja si mund ta mbështesni këngëtaren shqiptare Shqipëria po prin me vota online në Eurovision. Votoni për ta mbështetur Jonida Maliqin. Ju sjellim livestream-in e v
Sonte finalja e "Eurovision2019", Jonida Maliqi performon e dyta Mbrëmjen e kësaj të shtune do të mbahet finalja e Festivalit europian të Këngës, "Eurovision", me Jonida Maliqin që e ço
E tepron këngëtari: Poston foto nga shtrati me vajza të zhveshura Seven Saraçi ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, në të cilën erdhi i rrethuar me femra në shtrat. Në at
Bashkëshortja e këngëtarit të njohur tregon barkun e rrumbullakosur ( FOTO LAJM) Bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Ermal Fejzullahu, Ariana, feston ditën e sotme ditëlindjen. E nërsa duhet të
Sot finalja e madhe e "Eurovision", Jonida ka diçka peng ( FOTO LAJM) Shqipëria e përfaqësuar nga këngëtarja Jonida Maliqi arriti të kualifikohej për në finale, me këngën e saj ‘Ktheju Tokës
Enca më në fund zbulon bashkëpunimin (VIDEO) Këngëtarja e dashur për publikun Enca Haxhiaj kishte kohë që paralajmëronte projektin e rradhës. Ashtu sikundër paral
E kritikuan për anglishten e çalë, Jonida Maliqi tallet keq me shqiptarët (VIDEO) Gjatë ditës së sotme në rrjetet sociale kanë qarkulluar video të shumta, në të cilat Jonida Maliqi kritikohej se nuk fli
Elvana tregon unazën, nuk harron dashurinë e zemrës (FOTO LAJM) Ngjarja në bllok u kthye në kryeqëndrën e mediave, sidomos kur u komentua se këngëtarja Elvana Gjata ishte “molla e sher
Këngëtarja e njohur provokon fansat, pozon vetëm me të brendshme (FOTO LAJM) Samanta Karavella është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar por jo vetëm. Ajo herë pas here posto
Edward Skera, një tjetër shqiptar që kryeson toplistat botërore Këngëtari shqiptar Edward Skera mesa duket po arrin kulmin e karierës së tij si artist. Pak kohë më parë në bashkëpu