999 rezultate për

kendall

Lewis Hamilton përfundimisht harron Nicole Scherzinger (FOTO LAJM) Kohët e fundit, Lewis Hamilton është fotografuar në shoqërinë e shumë femrave, por duket se ai po shijon një romancë të
Mahnit Kendall Jenner, së shpejti në një film Të gjithë anëtarët e familjes Kardashian janë në fokus, por ky është cilësuar si viti i Kendall Jenner, e cila tashmë ës
Kendall Jenner në konkurencë me Kim Duket se Kim Kardashian e ka një konkurente të fortë brënda familjes së saj. I referohemi modeles Kendall Jenner, e cila
Motra e Kim ndryshon emrin Në familjen e Kim Kardashian gjithmonë ka surpriza. Thuhet se Kendall Jenner e cila është motra e vogël e Kim, ka ndrysh
Kendall Jenner zhgënjen familjen Kardashian Kendall Jenner ka thyer 'zakonin' e familjes Kardashian. Të dielën në mbrëmje kishte shmangur veshjet që përputhen me mo
Bieber ngacmon nënën e Kim Kardashian, provokon në Instagram (FOTO LAJM) Pas sherrit që pati me Orlando Bloom, në lidhje me ish bashkëshorten e tij, tashmë Justin Bieber ka vijuar të ngacmojë b
Ndjek hapat e motrave Kim dhe Khloe, Kendall Jenner flirton me lojtarin e NBA Nuk kishte si të ndodhte ndryshe, pasi edhe ajo do të ndjekë hapat e Kim and Khloe Kardashian. Jeta e tyre është në foku
Konkurencë mes motrave Kardashian, fokus bukuria natyrale (FOTO LAJM) Konkurencë mes motrave Kardashian, linjave dhe bukurisë natyrale. Ndonëse më e famshme është Kim Kardashian, por sa i ta
Motrat Kardashian, hot ne Las Vegas (FOTO LAJM) Motrat Kardashian, Klhoe, Kourtney, Kendall dhe Kylie kanë udhëtuar me një avion privat drejt Las Vegasit për të qenë në