999 rezultate për

kendall

Kendall Jenner kërcënohet nga fansi i çmendur Kendall Jenner ka marrë vazhdimisht letra nga një fans i cili në fillim shprehej se e donte shumë Kendallin dhe më pas
Bella Hadid dhe Kendall Jenner zbukurojnë plazhin (FOTO LAJM) Modelja Bella Hadid është me bashkuar mikeshën e saj, bukuroshen Kendall Jenner në London Pride, para se të bëheshin pj
Kendall Jenner largohet nga “Keeping up with the Kardashians” Kendall Jenner është motra e vogël e Kardashianëve e cila ka vendosur të largohet nga spektakli televiziv “Keeping up w
Vajza, Kendall Jenner sjell një trend të ri për verën (FOTO LAJM) Nëse Kendall Jenner, Taylor Hill dhe motrat Gigi dhe Bella Hadid janë pjesë e një sfilate të jeni të sigurt që ajo do j
Kendall Jenner pozon si "Liza në botën e çudirave" (FOTO LAJM) Motra modele e Kim Kardashian, Kendall Jenner ka pozuar me një set bikini në një ambient që ngjasonte si tek filmi "Liza
Kylie Jenner heq paruken, ja flokët natyrale të 19 vjeçares (FOTO LAJM) Motra e vogël e klanit Kardashian, Kylie Jenner, njihet për dashurinë e saj ndaj parukeve dhe zgjatimeve të flokëve.
Kylie Jenner tregon të vërtetën për flokët: Përdor paruke ... (FOTO LAJM) Nëse do kërkonim një ambasadore të flokëve fosfor ajo është Kylie Jenner. E kuqe e ndezur, e gjelbër mente në Javën e Mo
Kendall Jenner: Jam shumë ndryshe nga motrat e mia... (FOTO LAJM) Ajo është një nga supermodelet më të kërkuara në industrinë e modës. 21 vjeçarja Kendall Jenner kalon më të shumtën
Motra e Kim Kardashian përshëndet shqiptarët për Pavarësinë e Kosovës (VIDEO) Pas videos së famshme ku Kim Kardashian fliste shqip në krahë të grimierit të saj, shqiptarit Mario, një tjetër prej fam
Kendall Jenner i rikthehet ish të dashurit? Bukuroshja Kendall Jenner është parë së fundmi në shoqërinë e ish të dashurit të saj Chandler Parsons. Sërish ata kanë p
Kendall Jenner ka kryer ndërhyrje tek buzët? (FOTO LAJM) Bukuroshja Kendall Jenner nuk e pranon faktin e një ndërhyrje estetike në buzën e saj të sipërme. Por fansat nuk jan
Harry Styles rikthehet tek dashuria e vjetër (FOTO LAJM) Ndarje dhe ribashkime por ama Harry Styles i është rikthyer dashurisë së tij të vjetër. Këngëtari dhe Kendall Jenner i j
Shokohet nëna, i vjedhin fotot e fëmijës së vdekur (FOTO LAJM) Një çift zemërthyer, të cilëve djali i tyre u vdiq 35 ditë pas lindjes, janë shokuar pasi fotografitë e foshnjës së tyre
Ja si duket Kendall Jenner pa make-up (FOTO) Modelja e njohur, Kendall Jenner, mesa duket i humbet e gjithë magjia e perfektes kur është pa makiazh. 20 vjeçarja ë
Një pakujdesi e shoferit vuri në rrezik Kendall Jenner (VIDEO) Një pakujdesi e shoferit për pak sa mund ti sillte edhe pasoja të rënda modeles Kendall Jenner. Ajo i shpëtoi aksidentit
Kendall Jener në krahët e Cristiano Ronaldos (FOTO LAJM) Modelja amerikane që po korr një sukses mjaft të madh gjatë muajve të fundit, Kendall Jenner është e apasionauar pas fut
Kendall dhe Kylie Jenner paditen për vjedhje Një linjë veshjesh me një logo të vjedhur padiskutim që është kthyer në një shqetësim për motrat Kendall dhe Kylie Jenne
Orlando Bloom në lidhje me një tjetër modele? Për ta, diferenca e moshës nuk përbën aspak problem, ndërsa Orlando Bloom thuhet se është në lidhje me modelen Kendall J
Hamilton ndryshon mendim për Kendall Jenner Pak ditë më parë e cilësoi Kendall Jenner jo vetëm të bukur por edhe mjaft të zgjuar, e ndërsa tashmë Lewis Hamilton ka
Hamilton relaksohet me dy bukuroshe (FOTO GALERI) Pas garës zhgënjyese në Monaco, Lewis Hamilton është relaksuar në jaht nën shoqërinë e bukuroshes Gigi Hadid dhe Kendall