999 rezultate për

kemben

Rama ironizon Bashën: Këmbëngulja jote është fëminore (VIDEO) Kryeministri Edi Rama me anë të një statusi në facebook ka reaguar sërish ndaj akuzave të liderit të PD-së, Lulzim Basha
LSDM këmbëngul për zgjidhjen e situatës politike Nga Lidhja Social-demokrate e Maqedonisë, pas tre javësh debate intensive në Kuvend për formimin e qeverisë së re, bëjnë
Gjermania këmbëngul për vazhdimin e dialogut Kosovë-Serbi Ministri i Punëve të Jashtme të Gjermanisë Sigmar Gabriel ka deklaruar se vendi i tij e mbështet dialogun mes Kosovës dh
Pamje të rënda, volejbollistja thyen këmbën gjatë ndeshjes (VIDEO) Volejbollistja e klubit turk Eczacibasi Vitra, Thaisa Menezes ka pësuar një dëmtim horror, teksa ka thyer këmbën gjatë n
Këmbëngul Skocia, kërkesë kryeministres britanike për referendum Kryeministres britanike Theresa May, i është dorëzuar kërkesa e dytë formale e referendumit nga Ministrja e Parë e Skoci
LSI regjistrohet në KQZ, Luan Rama këmbëngul: Nuk ka zgjedhje pa opozitën Lëvizja Socialiste për Integrim ditën e djeshme ka dorëzuar në KQZ shkresën zyrtare për t’u regjistruar si subjekt polit
Theu këmbën me Irlandën, ja sa i kushton FIFA-s dëmtimi i tij FIFA do të paguajë një dëmshpërblim të madh për dëmtimin horror të mbrojtësit të Irlandës, Seamus Coleman, i cili të pre
VMRO këmbëngul për zgjedhje të reja për daljen nga kriza Nga VMRO-ja këmbëngulin për mbajtjen e zgjedhjeve të reja për daljen nga kriza politike. "Me realizimin e deklaratës
Këmbëngul LSDM: Të mundësohet formimi i qeverisë së re Lidhaj Social-demokrate e Maqedonisë këmbëngul që të formohet qeveria e re. "Përfaqësuesit e qytetarëve, të zgjedhur
Horror në ndeshjen Irlandë-Uells, e tmerrshme si e thyen këmbën mbrojtësi (FOTO&VIDEO) Një ngjarje tragjike ka ndodhur në ndeshjen Irlandë-Uells ku futbollisti i vendasve Seamus Coleman ka thyer këmbën pas n
Bejta: VMRO e propozoi vetë që uniformat policore të jenë në dy gjuhë (VIDEO) Ilija Dimovski i VMRO DPMNE-së vazhdon të këmbëngulë se temë e bisedimeve me BDI-në rreth formimit të Qeverisë në asnjë
Gruevski këmbëngul: Nuk do ketë qeveri që "formohet në Tiranë" Kreu i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski, ka ritheksuar se nuk do të lejojë që LSDM-ja të formojë qeverinë e re duke përkr
Selimi: Nuk i besoj Thaçit në këmbënguljen për ushtrinë Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, njëherësh anëtar i Komisionit për Punë të Brendshme, Siguri dhe Mbikëqyrjen e Forcës s
Thaçi këmbëngul për ushtrinë: Do e bind NATO-n dhe SHBA-të Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, ka këmbëngulur se do ta vazhdojë nismën dhe iniciativën e tij për formimin e Ushtris
Bejli këmbëngul që Ivanov të rishqyrtojë mandatin Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës ka këmbëngulur që Presidenti i Maqedonisë, Gjorge Ivanov të rishqyrtojë e
Ja arsyeja e dytë pse po këmbëngul Erdogan për "Po"-në në referendum Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, ka thënë se "Po"-ja në referendumin për ndryshimet kushtetuese të cilat i ja
Këmbëngul Çanak: Mos shihni ëndrra, Kosova është e pavarur Kandidati presidencial i Ligës Socialdemokrate të Vojvodinës, Nenad Çanak, në një intervistë për "Beta", ka thënë se tas
Lajme të këqija për Bayernin, dëmtohet ylli i skuadrës Trajneri Carlo Ancelotti merr një lajm të keq nga infermieria. Në prag të ndeshjes së nesërme ndaj Arsenalit, portieri i
Reali këmbëngul për yllin e Chelsea-t Zinedine Zidane dihet prej kohësh që adhuron Eden Hazard, por transferimi i tij m un të realizohet në verë. Lajmi bëh
Këmbëngul Vuçiç: BE-ja nuk po e kërkon njohjen e Kosovës Kryeministri i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, ka zhvilluar sot një takim me zyrtarë të lartë të Bashkimit Evropian. Lidhu