999 rezultate për

kemben

AUV këmbëngul se mishi nga Belgjika nuk ka hyrë në Kosovë Valdet Gjinovci, kryeshefi ekzekutiv i Agjencisë së Ushqimit dhe Veterinës pas takimit për më shumë se një orë me kryeta
E përplasi treni, kush është 21 vjeçarja që humbi këmbën Një tragjedi ka ndodhur në Durrës, pasi një 21 vjecare është përplasur nga treni dhe ka humbur këmbën. Ngjarja ka ndo
Tmerr dhe përgjakje në Durrës, treni i këput këmbën 21 vjeçares Një tragjedi e rëndë ka ndodhur në Durrës. Një vajzë vetëm 21 vjeç në Rrashbull është përplasur nga Treni dhe për pas
Neuer: Nëse dëmtojë përsëri këmbën, karriera ime është në rrezik Portieri i Bayernit të Mynihut, Manuel Neuer, në një intervistë të dhënë për në fqen e klubit, mundohet të shpjegojë gje
Kur tersi të ndjek edhe ditën e dasmës, nusja thyen këmbën (FOTO LAJM) Njerëzit kalojnë vite duke imagjinuar ditën e dasmës. Por fatkeqësia më e madhe i ndodhi një nuseje e cila theu këmb
Mbrojtësi i Atleticos pëson një dëmtim të tmerrshëm (VIDEO) Filipe Luis është dëmtuar në ndeshjen kundër Lokomotivës së Moskës, dhe raportohet se 32 vjeçari mund ta ketë thyer këmb
Pamje të rënda, gjimnastja kërcen keq dhe thyen këmbën (VIDEO) Gjimnastja kineze Mao Yi iu nënshtrua me sukses një operacioni në Shtetet e Bashkuara pasi ajo aksidentalisht theu këmbë
Napoli këmbëngul për zëvendësuesin e Reinas Reina zyrtarisht dhe publikisht ka pranuar se në fund të sezonit do ta lërë Napolin. Si shkak Napoli duket se nuk ka ndë
Zidane nuk e nxorri Ronaldon nga lluksi, por portugezi kishte shqetësime (VIDEO) Cristiano Ronaldo la fushën sapo shënoi golin e dytë personal në minutën e 78’të duke u zëvendësuar me Asension. Zida
Më thuaj çfarë numri e ke këmbën, të të them sa gjatë do jetosh Një studim në Suedi tregon se numri i këpucëve tregon se sa gjet do të jetoni. Hulumtimi i studiuesve suedezë ka nisur n
STATISTIKË / Mohamed Salah lojtari i parë që shënon 20 gola në Premier League me këmbën e majtë (VIDEO) Liverpooli arriti të fitonte me shifrat 4-1 ndaj londinezëve të West Ham United në "Anfield Road". Por për këtë fito
Reali gjen golin e avantazhit, 3 minuta para fundit të pjesës së parë (VIDEO) Reali i Madridit ka gjetur golin e avantazhit me anë të Cristiano Ronaldo. Ai u asistua nga Karim Benzema në minutën
Joga për ekuilibër fizik dhe emocional: pozita në një këmbë Është ky ushtrim i shkëlqyeshëm dhe praktikohet në secilin stil të jogës. Ky variacion në një këmbë (Eka Pada Uttanasana
Rita Ora shkëmben puthje në transmetim live? (VIDEO) Këngëtarja shqiptare Rita Ora, ka qenë e ftuar në një nga emisionet më të ndjekura siç është ai i Jimmy Fallon. Këngë
Mamaja e Justin thyen këmbën, këngëtari e dërgon në kishë për lutje Së fundmi kemi parë se Justin Bieber dhe mamaja e tij kanë shijuar disa ditë pushimi ku fatkeqësisht Patti është dëmtuar
Kanceri preku këmbën e tij, adoleshenti fiton betejën me vdekjen (FOTO LAJM) Tristin Steëart, 15 vjeç, mësoi të ecë përsëri pas një operacioni të vështirë, ku kirurgët luftuan për t'i dhënë atij je
Conte: Dzeko? Nuk di asgjë për të Antonio Conte këmbëngul se nuk e di nëse Chelsea do të nënshkruajë Edin Dzeko të Romëve në ditët në vijim - "klubi do t'
I theu këmbën kundërshtarit, Rondon fillon e qan me lot (FOTO LAJM) Mesfushori i Evertonit, James McCarthy, pësoi një dëmtim horror në sfidën me West Brom. Gjatë një dyluftimi me futbollis
Pamje të tmerrshme, i theu këmbën dhe shpërthen në lot (FOTO LAJM) Në futboll gjëja e rëndësishme është që mos të pësosh ndonjë dëmtim të rëndë, por fatkeqësisht edhe mund të pësosh.
Hutohet në telefon, dera e ashensorit i këput këmbën (VIDEO) Një gruaje në Kinë supozohet t’i jetë këputur këmba pasi ishte ngujuar në derën e ashensorit. Kamerat e mbikëqyrjes s