999 rezultate për

kemben

Sot riformatohet qeveria Sot është dita finale për plotësimin e kabinetit qeveritar, respektivisht përzgjedhjen e ministrit të ri të Shëndetësisë
Shëroni ndrydhjen e këmbës me këto hapa praktikë Çfarë është ndrydhja apo distorcioni i kaviljes? Ndrydhja është një dëmtim i ligamenteve që mbajnë kaviljen. Cdo ditë k
Kapen "mat" dy shqiptarët që po shkëmbenin drogën në kufi Policia greke ka vwnw nw pranga dy shqiptarw pasi u kapwn me drogw. Mwsohet se policia greke ka arrestuar tre persona
Skena e papërshtatshme, Ermali i ngre këmbët Aurela Hoxhës në emision Aurela Hoxha është vënë shpesh në diskutim për operacionet plastike që ka kryer por që i ka mohuar gjithnjë. Mirëpo k
Manchester City këmbëngul për talentin gjerman, e do që në janar Julian Weigl mund të largohet nga Borussia Dortmundi që në merkaton e janarit. Mesfushori gjerman është duke kaluar n
Tahiri këmbëngul: S’e kam shkelur kurrë ligjin Saimir Tahiri është duke dhënë intervistën në Opinion. Ai gjendet në gjendje të rënduar emocionale, ndërkohë që në m
Kejvina zyrtarisht zëvendësuesja e Rashelit, ja komentet që shkëmben me Ermalin Kejvina Kthella është bukuroshja e cila do të zëvendësojë Rashel Kolanecin në emisionin e të shtunës ‘Xing me Ermalin’.
Mediat ruse alarmohen nga këmbëngulja e Kosovës për pasaporta të Shqipërisë Media e njohur për qëndrimet më së tepërmi pro-sllave “Sputnik” ka shkruar një artikull në lidhje me faktin se është hed
Rama shkëmben batuta me ish-ushtarakun: Si i bëtë fëmijët me një gjuajtje apo me dy? Kryeministri Edi Rama ka mbajtur një konsultë publike për projekt-buxhetin e vitit 2018 në Vlorë këtë pasdite. Fillimish
ISIS vazhdon të këmbëngulë se sulmuesi i Las Vegas ishte “ushtar” i tyre ISIS po vazhdon të këmbëngulë në autorësinë për masakrën në Las Vegas duke thënë se sulmuesi Stepgen Paddock ishte konve
"Ajo që do të ndodhë me tokën më 23 shtator është vërtetë serioze", studiuesi këmbëngul tek fundi i botës David Meade, i vetë-quajtur si “specialist i hulumtimeve dhe hetimeve”, ka fituar një sasi mjaft të madhe të publiciteti
Modelja me këmbën me protezë sfilon në Javën e Modës në Londër (FOTO LAJM) Një modele 22 vjeçare ka sfiluar në Javën e Modës në Londër me gjymtyrën e saj protezë. Ajo humbi këmbën e saj para
Nëna shpërthen në lot kur shikon djalin e tij sulmues tek dëmtohet (VIDEO) Lojtari Richard Prieto i Club General Diaz në Paraguai ka pësuar një dëmtim mjaft të rëndë, duke thyer këmbën në ndeshje
Është vrasje apo vetëvrasje? Skena e krimit që po çmend rrjetin Një foto e improvizuar skene krimi është duke u shpërndarë furishëm në rrjete sociale me pyetjen: Bëhet fjalë për vrasje
E rrahin derisa i thyejnë këmbën, 4 shqiptarë dhunojnë në makinë 65-vjeçarin Një 65-vjeçar është dhunuar nga 4 shqiptarë, pasi ai nuk u kishte dhënë traktorin, pasi këtë të fundit ia kishin blerë.
Siç ke këmbën ashtu ke dhe zemrën, mësoni çfarë njeriu jeni (FOTO LAJM) ǒthonë ekspertët kur është fjala për analizën e formës së shputave? Epo, nëse njëjtësojmë rëndësinë e shputave me vi
Ky është 10-ta më e mirë në histori sipas Tottit (FOTO LAJM) Totti ka zbuluar 10-tshin më të mirë në histori. Ai ka mbledhur karakteristikat e disa prej futbollistëve më të mirë në
Taravari: Nuk kam shkop magjik, por garantoj punë me këmbëngulje “Nuk kam shkop magjik, por kam vullnet dhe këmbëngulje për t’i ofruar qytetarëve shëndetësi më të mirë”, kështu është sh
Barcelona këmbëngul që Neymar ti kthejë mbrapsht 8 mln euro FC Barcelona ka dërguar një padi kundër Neymar Jr, tek Federata Spanjolle e Futbollit. Në padi, klubi kërkon që lojta
Për Mourinhon ringjallet pista Perisiç, tani më pranë se kurrë Manjati i Manchester United, Ed Woodward është duke u përpjekur t'i plotësojë Jose Mourinhos verën e tij perfekte, duke