999 rezultate për

kemben

Reali gjen golin e avantazhit, 3 minuta para fundit të pjesës së parë (VIDEO) Reali i Madridit ka gjetur golin e avantazhit me anë të Cristiano Ronaldo. Ai u asistua nga Karim Benzema në minutën
Joga për ekuilibër fizik dhe emocional: pozita në një këmbë Është ky ushtrim i shkëlqyeshëm dhe praktikohet në secilin stil të jogës. Ky variacion në një këmbë (Eka Pada Uttanasana
Rita Ora shkëmben puthje në transmetim live? (VIDEO) Këngëtarja shqiptare Rita Ora, ka qenë e ftuar në një nga emisionet më të ndjekura siç është ai i Jimmy Fallon. Këngë
Mamaja e Justin thyen këmbën, këngëtari e dërgon në kishë për lutje Së fundmi kemi parë se Justin Bieber dhe mamaja e tij kanë shijuar disa ditë pushimi ku fatkeqësisht Patti është dëmtuar
Kanceri preku këmbën e tij, adoleshenti fiton betejën me vdekjen (FOTO LAJM) Tristin Steëart, 15 vjeç, mësoi të ecë përsëri pas një operacioni të vështirë, ku kirurgët luftuan për t'i dhënë atij je
Conte: Dzeko? Nuk di asgjë për të Antonio Conte këmbëngul se nuk e di nëse Chelsea do të nënshkruajë Edin Dzeko të Romëve në ditët në vijim - "klubi do t'
I theu këmbën kundërshtarit, Rondon fillon e qan me lot (FOTO LAJM) Mesfushori i Evertonit, James McCarthy, pësoi një dëmtim horror në sfidën me West Brom. Gjatë një dyluftimi me futbollis
Pamje të tmerrshme, i theu këmbën dhe shpërthen në lot (FOTO LAJM) Në futboll gjëja e rëndësishme është që mos të pësosh ndonjë dëmtim të rëndë, por fatkeqësisht edhe mund të pësosh.
Hutohet në telefon, dera e ashensorit i këput këmbën (VIDEO) Një gruaje në Kinë supozohet t’i jetë këputur këmba pasi ishte ngujuar në derën e ashensorit. Kamerat e mbikëqyrjes s
AAK këmbëngul për një marrëveshje të re për demarkacion Ramush Haradinajt thotë se Kuvendi i Kosovës duhet ta ratifikojë një marrëveshje të re për demarkacion në Kuvend, pasi t
Gruaja këput këmbën në një aksident të tmerrshëm në ashensor (VIDEO) Një grua në Kinë thuhet se ka humbur këmbën e saj pasi iu bllokua nga dyert e një ashensori që po mbyllej. Pamjet tre
Çmendet shqiptari, pas vizitës i thyen këmbën mjekut grek Shkon me gruan dhe dy femijet per vizite, por i jep nje dru te mire mjekut dhe i thyen edhe kembet. Ngjarja ka ndodhur n
Modelja e guximshme bën sfilatë me këmbë prej kauçuku (FOTO LAJM) Një modele e cila humbi këmbën e saj nga sindroma toksike (TSS) pas përdorimit të një tamponi ka thënë tha se është 'e p
Zyrtare: Alcacer mungon tre javë për Barcelonën Paco Alcacer do të mungojë së paku tri javë për katalanasit. Sulmuesi i Barcelonës, Francisco Alcacer, u lëndua në pj
Këmbëngul Pacolli: Demarkacioni në shkurt, vizat në qershor Marrëveshja e demarkacionit me Malin e Zi do të shkojë në Kuvend në mesin e muajit shkurt, dhe më së largu në muajin qer
Rama shkëmben batuta me Lelin: Veç t'a fus në brenda në shtëpi (VIDEO) Në Vlorë e Fier, ku Vjosa ka shkaktuar dëme të mëdha kemi parë prej dy ditësh edhe kryeministrin e vendit Edi Rama. P
Rudiger merr një plagë të frikshme në këmbë (FOTO LAJM) Antonio Rudiger e ka mbyllur ndeshjen me një vrimë në këmbën e tij. Lëndimin e tij e zbuloi shoku i skuadrës Michy
E FUNDIT/ Dje e hodhën në erë e humbi këmbën, sot arrestohet nga policia Policia e Vlorës ka vënë në pranga shtetasin Ines Hajrullën. I riu u hodh ditën e djeshme në erë pasi në makinën e t
Atentati ndaj djalit të biznesmenit në Vlorë, 25 vjeçari humbet edhe këmbën tjetër Një makinë tip fuoristradë u hodh në erë, ndërsa ishte në lëvizje në qytetin e Vlorës, pranë degës së Sigurimeve Shoqëro
Aksidentohet ish-miss Albania, publikon foto me fasha (FOTO LAJM) Ish-banorja e Big Brother, Xhensila Pere, e cila tashmë është pjesë e “Dance With me”, duket se nuk po kalon momente të