999 rezultate për

kemben

Higuain zë vend në Argjentinë? Juventusi e shkëmben me yllin e River Plate Higuain është një nga lojtarët e Juventus që po merr vëmendjen më të madhe në kohën kur skuadrat po përgatiten për rikth
Duka këmbëngul për rifillimin e kampionatit Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, këmbëngul për një rifillim të kampionatit, pasi duke qenë se
Basha këmbëngul për mbylljen e fasonerive: Qeveria nuk ka teste Kryedemokrati Luzlim Basha në një deklaratë të bërë nga selia blu, tha se qeveria nuk po i përgjigjet me masa, të gjithë
Joshua këmbëngul: Jam gati të ndeshem më Fury edhe me dyer të mbyllura Anthony Joshua këmbëngul se është i gatshëm të përballet në një duel britanikësh me Tyson Furyn, madje edhe me dyer të m
Pamje të dhimbshme! Pleqtë i lidhnin në azil: Vdis, po lëvize t'a theva këmbën ( VIDEO) "Mos luaj vendit. Po lëvize, do të të thyej këmbët. Kështu do ta qepësh..." Me këto fraza dhune jetonin cdo ditë të m
Striptisti bie nga tubi i kërcimit, thyen këmbën dhe lë pa ndjenja gjyshen Një striptist, i cili thyu këmbën dhe la pa ndjenja një gjyshe gjatë performancës së tij, hedh në gjyq klubin. Levis
E dhimbshme, Britney Spears ndan me ndjekësit momentin kur theu këmbën (VIDEO) Britney Spears, ndau në rrjet pamje nga incidenti i saj i fundit kur theu këmbën madje dëgjohet edhe zhurma. Në video
6 orë operacion, si u shpëtua alpinistja shqiptare që theu këmbën në mal Një alpiniste shqiptare ra nga një lartësi e madhe teksa po ngjitej në mal duke thyer këmbën dhe duke rrezikuar jetën.
Alpinisti i plagosur në Tomorr, niset helikopteri i Forcave Ajrore Ministria e Mbrojtjes bën me dije se për alpinistin e plagosur në Malin e Tomorrit ka dërguar një helikopter të Forcave
Stjuardesa lëndon këmbën gjatë turbulencës, kompania ajërore nuk i kushton rëndësi (FOTO LAJM) Një stjuardesë 27-vjeçare, gjatë një turbulence të fortë në avion, pësoi plotë shtatë fraktura në të dyja këmbët. Një in
Këmbëngul Ronaldo: Nuk kam çfarë dëshmoj, kam fituar gjithçka Cristiano Ronaldo ka këmbëngulur se, pasi ka fituar trofe të shumtë ekiporë dhe çmime të tjera individuale, nuk e sheh t
Mourinho këmbëngul për Muriqin Para disa ditësh është raportuar që Mourinho kishte dërguar njerëz për ta përcjellur futbollistin kosovar Vedat Muriqin.
Bëri ndërhyrje të frikshme ndaj Varane, Lenglet: E preka, por nuk ishte penallti Clement Lenglet ka këmbëngulur se nuk e kishte faulluar Raphael Varanin në barazimin pa gola mes Barcelonës dhe Real Mad
Rama lë nam në Farkë, vë në pozitë të vështirë kryefamiljarin me aftësi të kufizuar “Hajt futu me këmbën e djathtë!” Kështu i është drejtuar krtemin itri Edi Rama një kryefamiljari i cili ishte në karr
Makina përplasi 45-vjeçarin, mjekët detyrohen t’i presin këmbën Një aksident i rëndë u regjistrua mbrëmjen e sotme në Ballsh. Një makinë përplasi një 45-vjeçar që po drejtonte një
Hidhet nga kati i dytë, i shpëtoi vdekjes (VIDEO) Angjela Qyka nga Durrësi pati vetëm një mundësi për të shpëtuar gjallë kur shtëpia e saj po shembej nga tërmeti. Teks
"6 gishta në njërën këmbë?!" Fansat e Kim Kardashian tallen keq me këtë foto (FOTO LAJM) Kohët e fundit, Kim Kardashian ka tërhequr një vëmendje të padëshiruar, pasi fansat nisën të talleshim me këmbët e saj.
Ronaldo mesazh prekës bashkëkombasin e tij që theu këmbën (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo e ka dërguar një mesazh prekës në mbështetje të Andre Gomesit të Evertonit, pasi ky i fundit e pësoi n
I theu këmbën Gomesit, Tottenham merr vendim për Son Në ndeshjen mes Evertonit dhe Tottenhamit, të luajtur në fundjavë, ka ndodhur një dëmtim i tmerrshëm. Koreani Heung M
Theu këmbën, Everton me komunikatë zyrtare për Andre Gomes Andre Gomes pësoi një lëndim të rëndë në këmbën e djathtë në ndeshjen e Premierligës kundër Tottenham. Futbollisti i