999 rezultate për

keko

HARTA/ Kujdes! Si devijohet trafiku tek Sheshi "Shqiponja" (FOTO LAJM) Me nisjen e punimeve për ndërtimin e Unazës së Re, është krijuar një situatë kaotike me trafikun në këtë sheshin "Shqipo
U përlesh me gazetarin, Ribery i këkon falje Franck Ribery e ka pranuar se ishte përfshirë në një zënkë me një gazetar, të cilin thuhet se e ka goditur me shuplakë.
Përplasi prostitutën shqiptare në Itali, kush është bashkëkombasi i arrestuar Autoritetet italiane kanë arrestuar një 23 vjeçar shqiptar, pasi ky i fundit ka përplasur me furgonin e tij një vajzë sh
Thibaut Courtois këkon me ngulm largimin nga Chelsea Portier i Chelseat, Thibaut Courtois kërkon largimin nga klubi londinez. Ai këtë gjë ia ka thënë edhe trajnerit të r
U largua nga kombëtarja, shikoni çfarë bëjnë bashkëkombasit e Mesut Ozil në Turqi (FOTO LAJM) Mesut Ozil u largua nga Kombëtarja Gjermane dhe tashmë ai ka gjetur një mbështetje tepër të madhe në Turqi. Pasi mor
LAJM I FUNDIT/ Sheshi “Skënderbej” merr çmimin Evropian për Hapësirën Publike Urbane 2018 në Barcelonë Pas vlerësimeve që mori në bienalen e Çikagos një vit më parë, sot sheshi “Skënderbej” ka marrë çmimin prestigjioz Evrop
U hodh nga kati i pestë, i riu vuante nga depresioni Një 32 vjeçar, me iniciale K.R, është vetëvrarë duke u hedhur nga kati i pestë ditën e djeshmenë rrugën “Xhanfize Keko.
Salah ndihmon bashkëkombasit e tij me golat e shënuar në Premier League Ai është lojtari më o përfolur si në ishull dhe në të gjithë botën, duke i mahnitur me paraqitjet e tij ndhesje pas ndes
Shënohet goli i par në ndeshjen mes Chelseat dhe Brighton (VIDEO) Chelsea ka shënuar golin e avantazhit ndaj Brighton në fillim të pjesës së dytë. Autori i golit është sulmuesi spanj
Gjykata e Ferizajt bashkëkohore, blen telefonin e modës më të fundit Zyra për Informim e Gjykatës Themelore të Ferizajt do të jetë më azhure në përditësimin e lajmeve për aktivitet e kësaj
Vritet në BMW X330 vjeçari shqiptar në Itali, plagoset edhe bashkëkombësi Ditën e djeshme mediat italiane bën të ditur se shqiptari i identifikuar si Andrea Lucaj është 30-vjeç është vrarë me
Goditi 5 herë me thikë bashkëkombësin, arrestohet 26-vjeçari Një sherr mes dy të rinjsh shqiptarë ka përfunduar në sherr me thike dhe plagosjen e rëndë të njërit prej tyre. Një
Këmisha xhins, zgjedhja ideale për verën Gjatë pasditeve të verës mund të zgjidhni të vishni një këmishë të hollë xhinsi. Ajo është "fashion" dhe kombinohet
Arrestohet shqiptari që qëlloi me plumb në fytyrë bashkëkombasin për drogë Policia Italiane ka arritur të vë në pranga shqiptarin i cili akuzohet për plagosje në fytyrë dhe trafikim të lëndës nar
Vrau bashkëkombasin, arrestohet 34-vjeçari shqiptar në Itali Policia italiane ka vënë në pranga një 32-vjeçar shqiptar që gjendej në kërkim për vjasje. Burime zyrtare bëjnë me di
Rumunët vazhdojnë protestat, 3 mijë njerëz këkojnë dorëheqjen e qeverisë Rreth 3 mijë qytetarë Rumunë kanë pushtuar Bukureshin para ndërtesës së parlamentit, gjatë fundjavës, duke akuzuar qever
Vdekje horror në Itali, shqiptari vret bashkëkombësin në vendin e punës Një 43-vjeçar shqiptar ka humbur jetën sot në Itali, në vendin e tij të punës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 8 të mën
Plagosën bashkëkombësin dhe morën peng rumunen, arrestohen dy shqiptarët (FOTO LAJM) Dy shqiptarë janë vënë në prangat e policisë në Itali pasi akuzohen për tentativë vrasjeje, pengmarrje dhe shfrytëzim pr
Leicester bën blerjen e parë për sezonin e ri (FOTO) Leicester ka siguruar blerjen e parë për sezonin e ri. Ron-Robert Zieler është shumë pranë transferimit për te kampionët
Veseli: Serbia t’i trajtojë shqiptarët, ashtu siç ne po i trajtojmë serbët Sipas kryetarit të Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, në zgjedhjet në Serbi, shqiptarët janë ballafaquar me ndërrimin e