999 rezultate për

kejvina

Kejvina shfaqet provokuese, por harron detajin poshtë fustanit (FOTO LAJM) Modelja Kejvina Kthella është shfaqur torturuese në setin e saj më të fundit fotografik të realizuar në Itali. Një fu
Shpërthen Kejvina: Më shumë më deshën në vend të huaj sesa në vendin tim Situata e Kejvinës dhe Alynës, pati një shpërthim të madh në rrjete sociale. kapme, ata që mbronin Kejvinën dhe pjesa
E sulmuan ashpër pas skenës në studio, Kejvina i kthehet komentueses “Po gjithë këto udhëtime i bën për të takuar goca?”, e pyeti Kejvina blogerit Nuseir. “Kjo është shumë e pavend. Kjo
Plas keq në Xing me Ermalin, e dashura e blogerit të famshëm shpërthen në lot (VIDEO) Të ftuar në “Xing me Ermalin” mbrëmjen e sotmë janë Nas Daily, blogeri me famë botërore që realizoi videon për Shqipërin
Si je në shtrat? Bujar Qamili lë pa fjalë Kejvinën me përgjigjen Kejvina shquhet për pyetjet pikante që i bën të ftuarve në Xing të ftuarve duke i vendosur shpesh në siklet. Këtë t
Si je në shtrat? Kejvina djersit Bujar Qamilin në sytë e publikut (VIDEO) Kejvina mbahet jo vetëm si vajza më tërheqëse e "Xing me Ermalin", por edhe si ajo që bën pyetjen më pikante të ftuarve
I bëri pyetjen me spec për bashkëshortin, Emina sfidon Kejvinën Kejvina ka bërë mbrëmjen e sotme një pyetje me spec për Emina Çunmulajn. “Burri jot mos është bërë gjë synet?”, e pye
"Di vetëm të hapësh këmbët", Kejvina i kthehet dhe fëlliq komentuesin (FOTO LAJM) Velina, Kejvina Kthella, është kthyer në një nga personazhet më të komentuar të shoWbizzit. Së fundmi ajo ka potuar
“Nuk u lodhe duke nxjerrë të pasmet?”, Kejvina kapet me komentuesit Kejvina është bërë e famshme në Shqipëri që ditën e parë që u shfaq publikisht në Xing. Sigurisht ajo nuk i kursen po
Sot është zyrtarisht një “pjeshkë” Instagrami, Kejvina hap arkivat kur ishte e vogël Velina e Ermal Mamiqit, Kejvina Kthella ka pushtuar mediat rozë prej ditës së parë në televizion. Falë trupit dhe buk
Tayna vihet në siklet, Kejvina bën gafën me pullë të kuqe E ftuar mbrëmjen e sotme në “Xing me Ermalin” është ajo që u kthye shumë shpejt në një fenomen "Tayna". Ashtu si të
Kejvinës i qesh fati, gjen burrë të pasur në Amerikë E ftuar këtë të shtunë në spektaklin e humorit "Xing me Ermalin" do të jetë modelja e njohur Emina Cunmulaj, e cila ka k
Rrezikoi jetë njerëzish, Kejvina Kthella rrezikon burgun (VIDEO) Kejvina Kthella, velina e Xing me Ermalin është kthyer në një ndër vajzat më të komentuara në Shqipëri. Nga një mode
Velina e Ermal Mamaqit pëson aksident mes Bllokut në Tiranë Velina e Ermal Mamaqit është përfshirë në një aksident automobilistik. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e shkuar në Tiran
Çfarë?! Oriola Marashi dhe Kejvina Kthella qenkan kushërira (FOTO LAJM) Kejvina Kthella dhe Oriola Marashi janë padyshim dy prej femrave më të njohura e më të komentuara të shoëbizit shqiptar,
S'kishte kohë, Kejvina ikën tek Ermali siç del nga dushi (VIDEO) Ka nisur mbrëmjen e sotme në TV Klan sezoni i ri i emisionit që ju mban gozhduar pas ekranit çdo të shtunë, “Xing me Erm
Kejvina e Ermalit e thotë troç: Do të bëj gjoksin operacion! (FOTO LAJM) Kejvina Kthella i habiti të gjithë duke u shfaqur në puntatën e parë të këtij sezoni të “Xing me Ermalin”, me peshqir.
Me bikini super të vogla, Kejvina e Ermalit i vë "flakën" Greqisë (FOTO LAJM) Velina e Ermal Mamiqit, Kejvina Kthella ka pushtuar mediat rozë prej ditës së parë në televizion. Falë trupit dhe buk
Akuzat për Fotoshop, Kejvina publikon videon e nxehtë (VIDEO) Kejvina Kthella u bë e famshme për publikun kur u shfaq papritur në Xing me Ermalin. Duke qenë një vajzë që kujdeset
Kejvina flet për marrëdhënien me Ermalin, tregon porosinë e Amit Kejvina Kthella u bë e famshme për publikun kur u shfaq papritur në Xing me Ermalin. Ajo ka një marrëdhënie miqësore