999 rezultate për

kejvina

I vihet flaka Instagramit, çfarë po kurdis Kejvina? (FOTO LAJM) Kejvina vendosi të ikte nga Xingu për të ndjekur ëndrrën e saj në Itali duke i lënë vendin vajzave të tjera. Por nga
Nuk do t'ju mungojë Kejvina, kjo është 'bisha' e re e Ermalit (FOTO LAJM) Pas vendimit të Kejvinës për tu larguar nga emisioni i Ermal Mamaqit, qindra vajza aplikuan për ti zënë vendin. Por
I zuri vendin, Kejvina habit me veprimin ndaj Belindës (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djehsme në "Xing me Ermalin", u prezantua velina më e re e emisionit e cila zëvendëson Kejvinën. Velina e re
Iku nga Xingu por jo nga Instagrami, Kejvina tërbon fansat (FOTO LAJM) Ju kujtohet dalja e parë e Kejvinës me fustanin e kuq tek Xing Me Ermalin? E si mund të harrohet, ajo është ndër dalj
Tayna publikon këngën e re, por vëmendjen e merr Kejvina (VIDEO) Tayna është shëndërruar në një nga reperet me të dëgjuara në rrjet. Ajo së funmdi ka publikuar klipin e saj më të ri
300 goca në garë për ti zënë vendin, Kejvina i thumbon keq (FOTO LAJM) Pas lajmit se Kejvina Kthella u largua nga “Xingu”, rreth 300 vajza kanë aplikuar për ta zëvendësuar atë. Ditën e so
Kejvina braktis emisionin, Ermali e hedh në gjyq? Kejvina konfirmoi më në fund lajmin e shumë komentuar të ditëve të fundit për largimin e saj nga emisioni, lajm të cili
"Do ndjek ëndrrat në Itali", Kejvina ia plas të qarit në Xing Dy ditë më parë "Xing.al" bëri të ditur se velina bukuroshe e "Xing me Ermalin", Kejvina Kthella do të largohet nga emis
Iku nga Xing pas sherrit me Ermalin, si u bë e famshme Kejvina? Ju kujtohet dalja e parë e Kejvinës me fustanin e kuq tek Xing Me Ermalin? E si mund të harrohet, ajo është ndër dalj
Kejvina braktis emisionin mes sezonit, zbulohet konflikti me Ermal Mamaqin Kejvina Kthella u bë pjesë e “Xing me Ermalin” në vitin 2017 dhe dalja e saj e parë në këtë emision bëri bujë të madhe p
Kejvina gjen sozinë e saj, ngjajnë si dy pika uji (FOTO LAJM) Kejvina Kthella është padyshim një ndër vajzat më të komentuara të ekranit dhe ndër më të ndjekurat në rrjete sociale, e
"Jeni shumë qejflinj", Kejvina vë në siklet aktorin e njohur Pyetjet me spec” të velinës së “Xing me Ermalin”, Kejvina Kthella, janë bërë tashmë të zakonshme. Dhe një pyetje të till
Kejvina nuk ia përton komentueses (FOTO LAJM) Velina e emisionit “Xing me Ermalin” Kejvina Kthella i përgjigjet komentueses së saj duke I treguar se kur do të largohe
Kejvina "shkatërron" Instagramin me setin e ri (FOTO LAJM) Kejvina Kthella ka tërhequr vëmendje me fotografitë e fundit të realizuara. Biondina, ka pozuar së fundmi vetëm me të
Habit Kejvina: Që kur dola me fustanin e kuq nuk e kam takuar më fisin I ftuar në “Xing me Ermalin” është politikani Eduart Ndocaj të cilin velina e emisionit, Kejvina Kthella e ka kushëri. N
Kejvina bën ndryshimin drastik, lë pa fjalë fansat (FOTO LAJM) Kejvina Kthella është kthyer në një nga vajzat më të komentuara në media e rrjete sociale, që pas daljes së saj të parë
E lidhur me Bekim Balajn? Kejvina tregon të vërtetën (FOTO LAJM) Kejvina Kthella mori të gjithë vëmendjen e mediave rozë dy javë më parë pasi në një foto krah futbollistit Bekim Balaj.
Kejvina kapet mat me futbollistin e kombëtares (FOTO LAJM) Kejvina Kthjella, vajza seksi që e nxjerr Ermal Mamaqi tek emisioni i tij, duket se ka një marrëdhënie intime me sulmues
Kejvina bën pyetjen e sikletshme, këngëtarja shqiptare vë duart në kokë Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Fatmira Breçani është një nga artistet e ftuara mbrëmjen e sotme në “Xing me Erm
“Për dashurinë do të jetoja në fshat”, Kejvina habit me deklaratën Kejvina Kthjella padyshim që ka habitur me deklaratën e fundit. Nëse personi yt i zemrës do të jetonte në një fshat d