999 rezultate për

kejvina

Dështoi në Itali, Kejvina Kthella rikthehet në "Xing"?! (VIDEO) Kejvina Kthella e njohur ndryshe si velina karizmatike e "xing-ut" mesa duket do të rrikthehet këtë të shtunë sërisht në
Kejvina i vë flakën Barcelonës (FOTO LAJM) Modelja Kejvina Kthella ka arritur që me bukurinë e saj të jetë vazhdimisht në fokus i mediave rozë. Ajo u bë e fams
Ujë dhe sapun! Si duket Kejvina pa pikë tualeti Kejvina Kthella është bërë një nga vajzat më të komentuara nga mediat që pas daljes së saj të parë në emisionin e njohur
Kejvina "tërbon" ndjekësit nga pasqyra (FOTO LAJM) Kejvina Kthella është një nga femrat më të komentura të Shoëbizit shqiptar. Modelja shpesh herë publikon foto joshëse du
Tatuazh në të dyja këmbët, këto janë fjalët që do ta shoqërojnë përjetë modelen (FOTO LAJM) Kejvina Kthjella vajza e cila tërhoqi menjëherë vëmnedje që në momentin që u bë velinë në emisionin "Xing me Ermalin" t
Mike dhe rivale: Kejvina ''sulmon'' Taynën (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur Maluma, mesa duket paska thyer zemrat e shumë vajzave. Kejvina është një nga fanset e tij më të zjarr
Kejvina Kthella së shpejti nënë (FOTO LAJM) Kejvina Kthella është një nga vajzat më të përfolura në shoëbizin shqiptar. Ajo u bë e famshe pas daljes së saj në emisi
Kejvina Kthella kthehet në Shqpëri, takon miken e saj më të mirë (FOTO+VIDEO) Françeska Jaçe dhe Kejvina Kthella janë dy nga personazhet e Showbizit shqiptar që gjithmonë kanë ditur të tërheqin vëme
Kejvina nxjerr foto pasi del nga dushi (FOTO LAJM) Ajo u bë e njohur në mediat shqiptare falë një emisioni. Bëhet fjalë për Kejvina Kthellën e cila prej shumë pak kohës
Kejvina akuzohet nga fansat si gënjeshtare Ish-velina e “Xing me Ermalin”, Kejvina Kthella, njoftoi muajin e kaluar se do të largohej nga emisioni. Madje ajo zbulo
Do të habiteni! Si duket Kejvina e Ermalit pa "makeup" (VIDEO) Ish-velina e emisionit “Xing me Ermalin” Kejvina Kthella është tepër aktive në llogarinë në Instagram dhe hyn në kategor
Kejvina i jep leksione Belindës, zbulohet lidhja e bukurosheve Kejvina Kthella tre javë më parë i tregoi të gjithëve se do të ndërpriste aventurën në emisionin "Xing me Ermalin" në Tv
Habit Kejvina, ky është emri i çuditshëm që do ti vinin (FOTO LAJM) Kejvina Kthella është shëndërruar në një nga modelet më të komentuara në rrjet. Ajo numëron rreth 340 mijë ndjekës n
Ishin ftuar në premierën e filmit të Ermalit, si u soll Kejvina me Belindën? (FOTO LAJM) Belinda Dragoti është modelja e re që zëvendësoi Kejvinën në Xing me Ermalin. Dhe mbrëmjen e djeshme të dyja bukurosh
Kejvina fillon “turin” pasi la Xingun, fotot e reja të bëjnë me dhimbje koke (FOTO LAJM) Kejvina vendosi të ikte nga Xingu për të ndjekur ëndrrën e saj në Itali duke i lënë vendin Belinda Dragotit. Por nga
I vihet flaka Instagramit, çfarë po kurdis Kejvina? (FOTO LAJM) Kejvina vendosi të ikte nga Xingu për të ndjekur ëndrrën e saj në Itali duke i lënë vendin vajzave të tjera. Por nga
Nuk do t'ju mungojë Kejvina, kjo është 'bisha' e re e Ermalit (FOTO LAJM) Pas vendimit të Kejvinës për tu larguar nga emisioni i Ermal Mamaqit, qindra vajza aplikuan për ti zënë vendin. Por
I zuri vendin, Kejvina habit me veprimin ndaj Belindës (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djehsme në "Xing me Ermalin", u prezantua velina më e re e emisionit e cila zëvendëson Kejvinën. Velina e re
Iku nga Xingu por jo nga Instagrami, Kejvina tërbon fansat (FOTO LAJM) Ju kujtohet dalja e parë e Kejvinës me fustanin e kuq tek Xing Me Ermalin? E si mund të harrohet, ajo është ndër dalj
Tayna publikon këngën e re, por vëmendjen e merr Kejvina (VIDEO) Tayna është shëndërruar në një nga reperet me të dëgjuara në rrjet. Ajo së funmdi ka publikuar klipin e saj më të ri