999 rezultate për

kejvina

Kejvina Kthella maskohet si Tayna për Halloween dhe duket identik si reperja (FOTO LAJM) Përpos transformimeve të frikshme, këtë Halloween VIP-at u transformuan edhe si personazhe të famshëm dhe një ndër to is
Nga Gjyste te Kejvina, si u veshën VIP-at shqiptar për Halloween (FOTO LAJM) Halloween është ndër festat më të festuara në botë. Pavarësisht se kjo festë i ka rrënjët në Evropë, në Shqipëri ka hyrë
Pas përleshjes në mes të Tiranës, Einxhel Shkira padit në polici Kejvinën (FOTO LAJM) Së fundmi po qarkullojnë kudo zërat se marrëdhënia mes Kejvina Kthellës dhe Einxhel Shkirës nuk është asapk e mirë. Ato
"Isha një kundër dy", zbulohet si ndodhi sherri mes Einxhel Shkiras dhe Kejvina Kthellës Në orët e para të mëngjesit të sotëm dy modelet Kejvina Kthjella dhe Oriola Marashi janë konfliktuar fizikisht me modera
Plas keq sherri në mes të Tiranës, Kejvina dhe Oriola përleshen me Einxhel Shkirën (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme pranë Liqenin e Thatë të Tiranës ka ndodhur një sherr midis tre vajzave të njohura të ekranit shqipta
Françeska akuzon Kejvinën për vjedhje, zbulohet sherri mes dy modeleve që bëjnë jetë luksi Pak kohë më parë u përfol se dy modelet seksi, Kejvina Kthella dhe Françeska Jaçe, nuk flisnin me njëra-tjetrën. Pas dis
Shpërthen Kejvina Kthella: Më lini rehat (FOTO LAJM) Kejvina Kthella, bukuroshja shqiptare që di shumë sekrete se si të tërheqi vëmëndjen. Shumë aktive në rrjetet sociale
Ka edhe kështu, Kejvina ngatërron rrugën dhe përfundon në shkup (FOTO LAJM) Kejvina Kthella ka ngatërruar rrugën dhe në vend që të kthehej nga Prishtina në Tiranë, ka përfunduar në Shkup. Këtë mod
Në fillim Kejvina tani edhe Oriola kundra Françeskës, në "komplot" edhe një djalë VIP (FOTO LAJM) Kejvina, Françeska dhe Oriola, tre emra mjaft të njohur dhe të bujshëm për shoëbizin shqiptarë. Kur flasim për këto m
Single apo në një lidhje? Kejvina Kthella e thotë troç Kejvina Kthella është padyshim një ndër modelet më të kërkuara në Shqipëri. E njohur masivisht pasi mori pjesë në emi
"Barku marshalla", Kejvina habit me reagimin ndaj ndjekësit (FOTO LAJM) Në fillim thjesht një velinë e më pas Kejvina arriti të tërheq vëmëndjen e publikut dhe gëzn më mijra ndjekës në rrjetet
Partner me Kejvinën, gruaja e kaubojsit kishte një këshillë para pjesëmarrjes (FOTO LAJM) Ditën e djeshme startoi spektakli i kërcimit “Dance With Me”. Publiku u njoh me çiftet konkurruese dhe mes tyre është Ke
E njohim si modele, por çfarë pune bënte Kejvina para se të bëhej e famshme (FOTO LAJM) Së fundmi bukuroshja, Kejvina Kthella ka qenë e ftuar në emisionin “Mos i fol shoferit”. Në një intervistë me prezant
Sot janë rivale të përbetuara: Kejvina tregon sherrin me Françeskën (FOTO LAJM) Pak kohë më parë në media u përhap një lajm ku thuhej se dy modelet, Kejvina Kthella dhe Françeska Jaçe nuk flisnin me n
"Kështu rri dhe qeni im", Kejvina i kthen përgjigjjen e parpritur ndjekësit (FOTO LAJM) Modelja Kejvina Kthjella di se si të provokojë vazhdimisht fansat e saj me foto të nxehta. Ajo ka postuar së fundmi në i
Ndeshja përfundoi me fitoren e Shqipërisë, por a e patë si e "dogjën" Oriola dhe Kejvina? (VIDEO) Ditën e djeshme në “Elbasan Arena” u mbajt ndeshja e shumëpritur Shqipëri-Islandë. Ndeshja përfundoi me rezultatin 4-
Kejvina është e zemëruar dhe kjo ka lidhje me të dashurin kokfortë të modeles? (FOTO LAJM) Kejvina Kthella është modelia e njohur që doli në ekran si velinë e tashmë gëzon mijra ndjekës në rrjetet sociale. Mo
Iku epoka e Françeskës, Kejvina dhe Oriola "pushtojnë" këndin e lojrave (FOTO LAJM) Shoqëria e Kejvinës dhe Françeska Jaçes zgjati sa hap e mbyll sytë. Nuk u kuptua se kur u bënë shoqe dhe kur u zun model
"I vodhi çantën Channel", banori i Big Brother zbulon sherrin mes Kejvinës dhe Françeskës (FOTO LAJM) Të gjithë ata që i ndjekin në rrjetet sociale Françeska Jaçen dhe Kejvina Kthellën kanë vënë re së fundmi që dy vajzat n
"Mini Kejvina", kështu dukej modelja më e përfolur kur ishte fëmijë (FOTO LAJM) Gjatë verës jemi mësuar ta shohim Kejvinën më bikini dhe goxha të ekspozuar në rrjetet sociale. Çdo dalje e saj ka bë