999 rezultate për

kejvina

Elefantë "ushtarë" dhe "futbollistë", evente të tilla organizohen larg Europës (VIDEO) Kampionat futbolli me elefantë në Tajlandë Në Tajlandë është organizuar një nga aktivitetet më të çuditshme. Në rajonin
Lidhja me Rrajën, Kejvina Kthella sërish te Krimet e Rënda Pasi dha shpjegime për llogari të hetimit të atentatit të 1 nëntorit në Shkozet ndaj prokurorit Arjan Ndoja dhe dy të tj
Mike apo rivale? Kejvina dhe Belinda bëhen bashkë dhe po "çmendin" rrjetin (FOTO LAJM) Kejvina dhe Belinda, dy bukuroshet u bënë shumë të njohura si velina në "Xing me Ermalin" dhe menjëherë fituan shumë pop
Kejvina mashtron "Instagramin"? Ndjekësit e nxjerrin zbuluar (FOTO LAJM) Në korrik të këtij viti modelja e njohur Kejvina Kthella publikoi një foto me këngëtarin e njohur latin Maluma. "Tani
Në lidhje me Rrajën? Kejvina flet publikisht për "burrin ideal" (FOTO LAJM) Kejvina Kthella ka zbuluar talentin e saj në kërcim me performancat që bën çdo puntatë të "Dance With Me", ku tërheq të
Rraja i martuar dhe me fëmijë: Dalin detaje nga lidhja e Kejvinës me nipin e deputetit Kejvina Kthella, modelja e cila është në qendër të vëmendjes së mediave, ka reaguar për herë të parë pas lajmeve ku rapo
Kishin shkëmbyer SMS pafund, si Kejvina përdorte makinën luksoze të Redjan Rrajës Padyshim që kryetema e momentit pas shpëtimit të Alvinit nga kampi i ferrit, është vetëm një emër: Kejvina Kthjella.
Kejvina kërcënon hapur mediat: Do përgjigjeni shumë shpejt (FOTO LAJM) Modelja Kejvina Kthella ka reaguar pas lajmeve për thërritjen e saj në prokurori ku është marrë në pyetje për rreth 10 o
E mbajtën 10 orë në prokurori, bëhet e gjallë Kejvina (FOTO LAJM) Policia e Shtetit ka vënë në pranga Redian Rrajën, nipin e deputetit të PS për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoj.
Në një lidhje dashurie me Redjan Rrajën, Kejvina s'tundet as para prokurorisë Ditën e djeshme në media qarkulloi me bujë lajmi se Kejvina Kthella është shoqëruar në polici për shkak të lidhjes së sa
"Isha me të dashurën", Redjan Rraja zbulon lidhjen me Kejvinën (FOTO LAJM) Redjan Rraja ka apeluar në Gjykatën e Apelit për Krimet e Rënda, masën e sigurisë arrest me burg. Ky i fundit ka depo
Atentati ndaj prokurorit: Kejvina Kthella u mbajt 10 orë në pyetje në Prokurori Ditën e djeshme u mësua se Kejvina Kthella, ishte shoqëruar për t’u marrë në pyetje në lidhje me atentatin e ndodhur nda
"Rrugë të mbarë k*rvë", Einxhel Shkira pendohet për deklaratën ndaj Kejvinës (FOTO LAJM) Moderatorja Einxhel Shkira duket se e ka shijuar lajmin për shoqërimin 10 orë në polici të modeles Kejvina Kthella. Kjo
Përfundoi në polici pas lidhjes me Rrajën, Einxhel Shkira hakmerret haptas ndaj Kejvinës Moderatorja Einxhel Shkira po shijon hakmarrjen tashmë që modelja që e rrahu poshtë pallatit të saj, Kejvina Kthella ka
I dolën mesazhet me autorin e atentatit, Kejvina: S’mbaj njeri me sufllaqe Nuk janë të pakta modelet dhe moderatoret që kanë përfunduar në lidhje me njerëz me probleme kriminale. I tillë ësht
Lidhje me autorin e atentatit ndaj Ndojt, shoqërohet në polici Kejvina Kthella Policia e Shtetit ka vënë në pranga Redian Rrajën, nipin e deputetit të PS për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoj.
Fansi i bën "analizën" e operacioneve plastike, Kejvina i kthen përgjigjen epike (FOTO LAJM) Kejvina Kthella është një ndër modeleve shqiptare më të ndjekura në rrjetet sociale falë edhe karakterit të saj pa kompl
"Kërceve vetëm me pjesën poshtë", Kejvina sfidon hapur Valerin Dnace With Me vazhdon akoma me polemikat e cdo nate, por këtë herë duket se ka pasur shumë hare. Kejvina Kthella këtë
U përfshi në disa sherre, çfarë ka Kejvina për të thënë? (FOTO LAJM) Kejvina ka qenë një ndër të ftuarat e kësaj të shtune në “Shiko Kush LUAN”,ku ka treguar disa detaje që nuk i dinim nga
E lidhur me Strakoshën? Kejvina Kthjella rrëfehet për të gjithë (FOTO LAJM) Modelja Kejvina Kthella është përfolur gjatë për një lidhje me portierin e kombëtares shqiptare, Thomas Strakoshën. E