999 rezultate për

kejvina

Me flokët gërshet, s'do ta njihni si dukej Kejvina Kthella para famës (FOTO LAJM) Kejvina Kthella është kthyer ndër vajzat më të komentuara të shoëbizit shqiptar si për jetën profesinale ashu edhe për a
U përfolën për lidhje, reperi nuk i reziston dot videos joshëse së Kejvinës (FOTO LAJM) Prej kohësh, modelen shumë të bujshme, Kejvina Kthella e kemi parë të vazhdojë karrierën e saj në Amerikë. Por pak ko
"Spec i kuq dhe i mbushur", Kejvina e tepron me zhveshjen, publikon videon e nxehë (VIDEO) Kejvina Kthella së fundmi ndodhet në Amerikë, dhe këtë e ka treguar vetë modelja me anë të postimeve të saj në Instagram
Zbulohet romanca e re e Kejvina Kthjellës me reperin e famshëm (FOTO LAJM) Ish-velina e Ermal Mamaqit, Kejvina Kthella, u përfol për një lidhje me reperin Sever Saraqi, por flitet se në fakt ësht
E teproi me zhveshjen, videoja e nxehtë Kejvinës bën xhiron e rrjetit (VIDEO) Kejvian Kthella së fundmi ndodhet në Amerikë, dhe këtë e ka treguar vetë modelja me anë të postimeve të saj në Instagram
"Marilyn Monroe", as Getinjo nuk i rezistoi fotos së fundit të Kejvinës (FOTO LAJM) Kejvina është një ndër modolet më të përfolura në median rozë por edhe në Instagram ka me mijra ndjkës të cilët i surpri
Rashel, Kejvina apo Belinda, cila nga vajzat e bëri më mirë rolin e velinës (FOTO LAJM) Rashelin Kejvinën dhe Belindën, siç shumë prej jush e dinë, i bashkon "Xing me Ermalin". Vajzat janë parë gjithmonë s
"Ishe në krahët e një burri", Kejvina nuk ngurron t'i përgjigjet ndjekësit (FOTO LAJM) Pasi ka mbyllur angazhimet në Shqipëri, Kejvina është rikthyer fuqishëm profesionit të saj si modele në SHBA. Disa pr
Zbulohet kush e shoqëron Taynën në Shtetet e Bashkuara (VIDEO) Sikur s’ka lezet të shkosh diku dhe të mos kesh dikë të të shoqërojë, për të ndarë qoftë edhe një batutë apo një mendim
Kejvina Kthella bëhet xheloze dhe i prish makinën ish-it (VIDEO) Modelja shumë e komentuar dhe që tërheq gjithnjë vëmendjen, Kejvina Kthella ishte e ftuar në "Thumb", ku zbuloi shumë pë
Nga Maluma tek J-Balvin: Kejvina tregon mesazhet që i kanë dërguar VIP-at botërorë (VIDEO) Kejvina Kthella është ndër modelet më të ndjekura në Instagram dhe tanimë fama e saj i ka kaluar kufijtë. Kejvina ka rën
Fustani i kuq tërboi të gjithë shqiptarët, Kejvina tregon çfarë i tha i ati (FOTO LAJM) Modelja Kejvina Kthella e ftuar në emisionin “Thumb On” në RTV Ora, ka treguar se si e kanë pritur familjarët daljen e s
Iu sekuestrua makina dhe llogaria bankare, Kejvina sqaron çfarë ndodhi (VIDEO) Kejvina Kthella ka qenë e ftuar në emisionin “ThumbOn”, ku foli për jetën luksoze që është përfolur si dhe sekuestrimin
"Aq false", Pas Kejvinës edhe Oriola "sulmon" publikisht Einxhel (FOTO LAJM) Një deklaratë e Einxhel Shkirës në emisionin “Rudina”, ku tregoi se është feministe dhe aspak xheloze, nuk u prit mirë n
Reagon Kejvina: Moj Einxhel Shkira mos më detyro të nxjerr mesazhet (FOTO LAJM) Është rikthyer në vëmendje sherri mes Kejvinës dhe Einxhelit. Dy muaj më parë vajzat u përfshinë në një sherr për motive
Kejvina Kthella sulmon policinë: Të bien në qafë kot! (FOTO LAJM) Kejvina Kthjella, velinë në një emision televiziv, dhe tashmë modele rezultoi se kishte kontakte të shumta, telefonata e
Sherri me Françeskën, flet Kejvina: Secila në hesapin e saj! (VIDEO) Kejvina Kthella ka folur për sherrin e shumëpërfolur me Françeskën! E ftuar në “E Diell” ajo tha se nuk është e vetmj
"Dance with me" i prish planet Kejvinës? Nuk do ta shohim në "Italia1" (VIDEO) Prej kohësh ishte bërë me dije se Kejvina Kthella do të bëhej pjesë e një emisioni italian. Velina bukuroshe shqiptar
Makina luksoze dhe kartat e bankës ende peng, reagon ashpër Kejvina Modelja e njohur Kejvina Kthella së fundmi ka hyrë në telashe. E gjitha erdhi pasi ish-velina dyshohet të ketë lidhje me
Atentati ndaj Ndojës, Kejvina Kthella i kërkon Gjykatës makinën dhe llogaritë bankare E përfolur si e dashura e Redjan Rrajes, Kejvina Kthjella, ka bërë kërkesë për të hequr sekuestron e vënë mbi makinën, c