999 rezultate për

kean

Lampard i kundërpërgjigjet legjendës së United: Nuk e kam më të lehtë se Solskjaer Trajneri i Chelseat, Frank Lampard, i ka mohuar pretendimet e legjendës së Manchester Unitedit, Roy Keane, se ai i shman
Kean drejt Milanit? Moise Keane ishte një nga transferimet e bujshme të merkatos së verës duke lënë Juventusin për të firmosur me Evertonin.
Van Dijk po i ndal kundërshtarët pa iu afruar Mbrëmë Liverpooli mposhti Evertonin me rezultat 5-2 në ndeshjen e xhiros së 15-të të Premierligës. Kampionët e Evropë
Ish-ylli i Juventusit mund të kthehet në Serie A Skuadra angleze Everton ka vendosur të mos e shesë sulmuesin Moise Kean, në afatin dimëror. Kean është transferuar te
Ylli i Everton kërkon skuadër të re, Raiola nis bisedimet me Milanin Everton pagoi plot 30 milionë sterlina për shërbimet e Moise Kean. Talenti italian bëri një sezon të shkëlqyer me Juvent
Moise Kean në telashe, u dërgua në tribunë për arsye disiplinore Ish-sulmuesi i Juventusit, Moise Kean, në telashe. Sikurse njofton e përditshmja “Liverpool Echo”, sulmuesi i Evertonit
Legjenda e Manchester United kritikon Anglinë: Kosova i tregoi se ka mangësi të mëdha Ish-mesfushori i Manchester United, Roy Keane e ka kritikuar Anglinë për ndeshjen e e zhvilluar mbrëmë ndaj Kosovës.
ZYRTARE/ Moise Kean firmos me skuadrën e Everton Klubi i Everton ka arritur të nënshkruaj një marrëveshje me Moise Kean Kean do të firmos një kontratë pesë-vjeçare. K
Merr fund telenovela, ylli i Juves në fundjavë zbarkon në Premier League Moise Kean do të niset neser drejt Liverpulit, për të kompletuar testet mjekësore tek skuadra e Everton. "Sky Sport I
Juventusi ofron një tjetër futbollist Interit për Icardin, zikaltritkërkojnë edhe para juventus insiston për transferimin e sulmuesit argjentinas Mauro Icardi. Zonja e Vjetër ka tentuar ta bind Interit me
Moise Kean i "hyn" muzikës, video po bën namin në Youtube (VIDEO) Sulmuesi i talentuar i Juventusit, Moise Kean, i është futur dhe muzikës. Italiani ka publikuar këngën në "Youtube",
Mancini i befasuar nga Italia: Nuk e prisja kaq të shpejt ringritjen Objektivi është i qartë: Kualifikimi në “Euro 2020”. Roberto Mancini, në prag të dy sfidave të radhës kualifikuese kundë
Një tjetër legjendë sulmon lojtarët e United Pas Gary Neville, është Roy Keane, një tjetër legjendë e Djajve të Kuq që “kryqëzon” futbollistët e skuadrës së Manchest
Juventusi nuk ka ndërmend ta lëshojë talentin Kean, i trefishon pagën vjetore Moise Kean po kalon një formë të shkëlqyer. Sulmuesi 19-vjeçar ka shkëlqyer me paraqitjet e tij në dy muajt e fundit, te
Juventusi vendos të rinovojë me Kean, përfiton dhe Raiola Juventus do rinovoje me Moise Kean. Kontrata e lojtarit të datëlindjes 2000 skadon në qershorin e vitit 2021 dhe për
Moise Kean thyen rekordin e Balotelit Adoleshenti Moise Kean i Juventusit është krahasuar shpesh me Mario Balotelin, dhe këtë të shtunë hyri në librat e rekor
Moise Kean "tund" rrjetën, afron Juventusin drejt titullit (VIDEO) Juventusi po shkondrejt titullit të 8 radhazi në Serina A. Bardhezinjtë kanë kanë kaluar në avantazh në transfertë nd
Vetëm 1 pikë larg titullit, Juventusi mund të festojë këtë fundjavë Juventusi po shkon drejt titullit të 8 radhazi në Serinë A. Bardhezinjtë kanë dominuar që në fillim të nisjes së kampion
Është kthyer në një bomber, Juventus i vendos klauzolë të frikshme Kean Moise Kean është kthyer në një bomber te Juventusi në ndeshjet e fundit duke shfrytëzuar mjaft mirë mungesën e CR7. K
Po shfrytëzon mungesën e CR7, Kean është kthyer në një bomber te Juventus Moise Kean po kthehet në një goleador te Juventusi teksa djaloshi Italian po shfrytëzon mjaft mirë mungesën e Cristano R