999 rezultate për

katert

Ministri i Serbisë ,sa herë të dua hyj e dal nga Kosova Ministri i Punës së Serbisë, Aleksandar Vulin, ka thënë se mund të vij në territorin e Kosovës, ne cilindo qytet "sa her
Ra nga kati i katërt, dërgohet me urgjencë në spital gruaja nga “Ali Demi” Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Lagjen “Ali Demi” në Tiranë. Mësohet se një grua është rrëzuar nga kati i katërt i
Basha s’ia prish Preç Zogajt, e ngjit të katërtin në Lezhë Mëngjesin e sotëm PD ka dorëzuar listën e plotë me 193 kandidatë për zgjedhjet e 25 Qershorit. Në listën e parë Preç
"Ikja e madhe", një tjetër aleat braktis Lulzim Bashën Kreu i PLL-së, Sulejman Gjana është larguar pak minuta më parë nga lista e PD-së për Dibrën duke thënë se ishte fyese re
Q7 i Mustafës ngel në garazh, në ankand për herë të katërt Nuk ka rezultuar e suksesshme shitja e "Audi Q7"-ës së Isa Mustafës, e cila ishte vendosur në ankand për herë të tretë.
Valon Berisha fiton titullin e katërt radhazi në Austri (VIDEO) Valon Berisha është rishpallur kampion me Salzburgun në kampionatin e Austrisë. Salzburgut i ka mjaftuar një gol i La
Roma mposht Milanin, rrëmben vendin e dytë (VIDEO) Pas humbjes në derbi 3:1 nga Lazio, Roma iu është rikthyer fitoreve në Serie A. Të besuarit e Luciano Spalletit shkatërr
Kuvendi voton sot Metën President të Shqipërisë? Ditën e sotme në orën 17:00 do të mblidhet Kuvendi i Shqipërisë ku pritet të zgjidhet Presidenti i Republikës. Kuven
Caktohet data dhe ora e raundit të katërt për zgjedhjen e Presidentit Në Kuvend u zhvillua mbledhje për zgjedhjen e Presidentit të Ri. Mungesa e emrit të kandidatit ka djegur dhe raundin e t
Katërfishohen lejet e ndërtimit në Tiranë në tremujorin e katërt (FOTO LAJM) Kryeqyteti shqiptar pritet të kthehet së shpejti në një kantier ndërtimi. Vetëm në tremujorin e katërt 2016 janë dhënë 4
Tirana ndal Skënderbeun, “asist” Kukësit e Partizanit (VIDEO) Tirana dhe Skënderbeu ndahen në barazim 2-2 në ndeshjen hapëse të javës së 25-të të Kategorisë Superiore. Në “Selman
Dita e katërt e protestës së opozitës, Basha: T'a rrëzojmë këtë qeveri! Protesta e opozitës sot është në ditën e katërt dhe qindra njerëz bashkë me kryetarin e PD-së, Lulzim Basha po vazhdojnë
Dita e katërt e protestës së opozitës para Kryeministrisë Ditën e sotme protesta e opozitës e cila ka ngritur një çadër përballë Kryeministrisë ka hyrë në ditën e katërt. Kreu
TRONDITËSE/ Shqiptarët të katërtit në Europë për duhanprijen Shqiptarët janë një ndër popujt që pinë më shumë duhan në Europë dhe për këtë ka të dhënë zyrtare. Fatkeqësisht asnjë ma
Klopp sulmon arbitrin e katërt, por përgjigja e tij e lë pa fjalë (VIDEO) Jurgen Klopp njihet si një trajner shumë i apasionuar dhe i përkushtuar në skuadrën që drejton. Edhe mbrëmë në barazimin
KORÇË/ Shënohet viktima e katërt nga i ftohti Sot është shënuar viktima e katërt nga i ftohti në vendin tonë. Ngjarja ka ndodhur në Korçë, ku është gjetur i vdeku
Nëna e Ronaldos shpërtheu në lot në Bernabeu (VIDEO) Nëna e Cristiano Ronaldos nuk është përmbajtur nga emocionet në “Santiago Bernabeu”, ku CR7 prezantoi Topin e katërt të
Ronaldo shpallet “Sportisti më i Mirë i Vitit” Eurosport ka përzgjedhur lojtarin e vitit dhe ai është Cristiano Ronaldon. Fituesi i Topit të Artë prapa vetës ka lën
Mourinho parashikon pozicionin që do ta mbyll United kampionatin Jose Mourinho ka folur për aventurën në ekipin e tij Manchester United. Tekniku portugez u shpreh që skuadra e tij mund
Shqipëria e katërta në Evropë për shpenzimet e dasmave “Dy martohen 100 tërbohen” jo më kot kjo shprehje ka gjetur vend në çdo dasëm shqipëtare. Sipas të dhënave të fundit