999 rezultate për

katert

Liverpooli shkatërron Brightonin dhe ngjitet në vendin e katërt (VIDEO) Liverpooli ka marrë një fitore të rëndësishme sot në transfertën e luajtur kundër Brighton në "Amex Stadium" Miqtë e
Arsenali bombardon Huddersfieldin, shënon edhe golin e katërt (VIDEO) Arsenali ka shënuar edhe golin e katërt kundër Huddersfield në "Emirates Stadium" Autori i golit është Mesut Ozil, q
Tifozi zëvendëson arbitrin e katërt (VIDEO) Në ndeshjen mes Norwich ndaj Preston, në Championship ditën e shtunë, anësori i takimit u dëmtua, dhe për pasojë, arbitr
Messi shpallet zyrtarisht fituesi i "Këpucës së Artë" për të katërtën herë në karrierë Lionel Messiështë zyrtarisht fituesi i “Këpucës së Artë”. “Këpuca e Artë” i jepet lojtarit që ka shënuar më shumë go
Berisha nxjerr emrin: Ky është polici i katërt në kërkim Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një postimi në Facebook ka publikuar emrin e katërt të policit në kërkim i cili
Personi i katërt në kërkim ka lidhje të afërta me Tahirin Prokuroria për Krimet e Rënda nuk ka lëshuar tre urdhër-arreste, por katër të tillë për ish-drejtues të lartë të Policis
Kush është oficeri i katërt që kërkon prokuroria Prokuroria për Krimet e Rënda ka lëshuar të mërkurën pasdite urdhër-arreste për disa ish-drejtues të lartë të Policisë s
Nuk mungon edhe Mbappe, PSG shënon edhe golin e katërt (VIDEO) PSG ka arritur të shënojë edhe golin e katërt kundër Celtic në "Parc des Princes" Këtë herë ka shënuar talenti franc
Willian shkarkon të djathtën dhe shënon golin e katërt (VIDEO) Chelsea ka shënuar edhe golin e katërt duke i çuar shifrat në 0-4 kundër Qarabagut. Është braziliani Willian ai që s
E FUNDIT/ Tmerr në Lushnje, e reja hidhet nga kati i katërt i pallatit Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në Lushnje. Mësohet se një 27-vjeçare ka tentuar të vrasë
Agim Bahtiri “bojkoton” për herë të katërt debatin me Valdete Idrizin Kryetari aktual i Mitrovicës, dhe pretendenti edhe për një mandat nga AKR-ja, Agim Bahtiri nuk ka pranuar për herë të ka
Ronaldo sërish baba, vjen në jetë fëmija i katërt i futbollistit(FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo është bërë baba për herë të katërt. Lajmin e ka dhënë vetë futbollisti me anë të një postimi në "Insta
E FUNDIT / Ronaldo bëhet baba për herë të katërt, vjen në jetë vajza e tij Alana Martina (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo,disa minuta më parë, ka postuar në rrjetet sociale, një foto nga salla e operacionit, pasi kishte vetë
Kroatët nuk ngopen, shënojnë edhe golin e katërt (VIDEO) Kroacia ka shënuar edhe golin e katërt kundër Greqisë në ndeshjen që po luhet në "Stadio Maksimir" të Zagrebit Goli
UEFA zgjedh golin më të mirë të javës së katërt në Champions (VIDEO) UEFA ka bërzgjedhur ditën e sotme golin me të bukur të javës në Ligën e Kampionëve, faza e katër e grupeve. Çmimin e
Momenti kur 16- vjeçarja në Turqi hidhet nga kati i katërt (VIDEO) Një ngjarje 16 vjeçare në Turqi ka tentuar të vetëvritet duke u hedhur nga kati i katërt i banesës së saj. Fatmirësis
STATISTIKË / Hamilton barazon trofetë me Vettel Lewis Hamilton ka triumfuar në Formula 1, duke fituar titullin e katërt në karrierë. Lewis Hamilton i Mercedesit ka s
Cristiano Ronaldo zbulon emrin e fëmijës së tij të katërt Alana Martina, ky duket se do të jetë emri i fëmijës së katërt i Cristiano Ronaldos. Ylli i Real Madridit, Cristiano
Sot mbushi 73-vjeç, Berisha: Hyra në vitin e katërt të vjeshtës time si pranverë! Ish-kryeministri Sali Berisha sot feston ditëlindjen e tij. Berisha mbush sot 73 vite e pavarësisht viteve ai mbetet
Merkel fiton mandatin e katërt në Gjermani, por me rënie Pas daljes së rezultateve të para nga Exit-pollet në Gjermani, ka folur dhe kancelaria Angela Merkel, e cila do të marrë