999 rezultate për

katert

Manchester City nuk ka të ndalur, shënon edhe golin e katërt ndaj Baselit (VIDEO) Manchester City ka shënuar edhe golin e katërt ndaj Baselit të Xhakës në "St. Jakob Park". Autori i golit është Ilka
Roma shkatërron Beneventon, ngjitet në vendin e katërt (VIDEO) Roma ka shënuar fitore ndaj Bneventos me shifrat e përgjithshme 5-2 ndaj Beneventos, për të kaluar Lazion në renditje të
Napoli nuk ka të ndalur, shënon edhe golin e katërt ndaj Lazios (VIDEO) Napoli ka shënaur edhe golin e katërt ndaj Lazios në "San Paolo". Këtë herë është sulmuesi belg Dries Mertens që kat
Bayerni nuk ka të ndalur, shënon edhe golin e katërt ndaj Paderbornit (VIDEO) Bayern Munich është duke e shkatërruar Paderbornin me shifrat 4-0 në "Benteler Arena". Autori i golit është mesfusho
Kërcënoi të hidhej nga kati i katërt, gruaja zbret nga pallati në Tiranë Një grua e cila kërcënoi se do të hidhet nga kati i katërt i një pallati, tashmë ka zbritur duke i dhënë fund ankthit.
Bayerni e ka me faza, për tre minuta shënon golin e tretë dhe të katërt (VIDEO) Bayerni i Munichut e "mbyt" Hofenhaimin vetëm me 7 minuta lojë. 4 i'u deshën në pjesën e parë për të barazuar për të
Del lista e 20 shteteve më të fuqishme, Gjermania nuk është as e katërta SHBA ka mbajtur pozitën e parë si kombi më i fuqishëm në botë, pavarësisht rënies së respektit ndaj lidershipit të saj.
Kim Kardashian nuk ndalet! Do fëmijën e katërt Kim Kardashian thuhet se dëshiron një fëmijë të katërt, pak ditë pasi vajza e saj Çikago ka ardhur në jetë. Sipas UsW
Hidhet shorti i FA Cup, këto janë përballjet Është hedhur shorti për raundin e katërt të FA Cup në Angli. Tashmë 32 skuadra kanë mësuar kundërshtarët e tyre për r
Turneu i “Guns N’ Roses” i katërti më fitimprurës në histori Grupi legjendar i muzikës ‘rock’ dhe ‘heavy metal’ janë ribashkuar në një turne të quajtur “Not in This Lifetime” në vit
Nottingham shënon golin e katërt ndaj Arsenalit (VIDEO) Nottingham ka shënuar golin e katërt ndaj Arsenalit në "City Ground". Ai që e ka shënuar golin është Dowell nga pika
32 vjeçarja hidhet nga kati i katërt i Gjinekologjisë në Prishtinë Një grua 32 vjeçare i ka dhënë fund jetës duke kërcyer nga kati i katërt i klinikës së Gjinekologjisë. Lajmin e ka konf
Hidhet për vdekje një grua nga kati i katërt në QKUK Një grua e moshës rreth 30 vjeçare ka vdekur në mesditën e sotme në QKUK. Lajmin për Indeksonline e ka konfirmuar Bas
Chelsea nuk ndalet shënon edhe golin e katërt ndaj Stoke Cityt (VIDEO) Chelsea nuk ka të ndalur, shënon edhe golin e dytë ndaj Stoke Cityt. Goli i katërt u shënua nga Willian nga pika e b
Gafa e Panuccit: E mora Shqipërinë në vendin e katërt (FOTO LAJM) Christian Panucci, bëri një gafë të rëndë, në intervistën e tij me rastin e fundvitit në Supersport. I pyetur nga gazeta
Lojtari provokoi arbitren anësore duke i dedikuar një zemër, por kryesori e kërcënon (FOTO LAJM) Në një ndeshje miqësore në Brazil mes “Miqve dhe Tites” dhe “Miqve të Kariles” ka ndodhur një episod shumë i veçantë dhe
Era e fuqishme hedh 65-vjeçaren nga ballkoni i katit të katërt Një erë e fuqishme ka rrëzuar një grua 65-vjeçare nga ballkoni i katit të katërt në ishullin paqësor Sakhalin, transmeto
Liverpooli shkatarron Swansea dhe renditet në vendin e katërt (VIDEO) Liverpool u është kthyer fitoreve në Premier League, duke mposhtur Swansean me rezultatin e thellë 5-0 në "Anfield Road"
Shikoni edhe njëherë veprimin e Guardiolas kundër arbitrit të katërt (VIDEO) Manchester City kaloi në gjysmë finalen e Kupës së Anglisë, Carabao Cup. Gjithsesi, ndeshja ndaj Leicester City isht
Barcelona nuk ngopet, shënon edhe të katërtin ndaj La Corunas (VIDEO) Barcelona ka shënuar edhe golin e katërt ndaj Deportivo La Corunas në "Camp Nou" Është përsëri ai që shënoi golin e