999 rezultate për

katert

Tragjedi në Elbasan, 30-vjeçari hidhet nga kati i katërt i pallatit Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Elbasan. Mësohet se një i ri, rreth 30-vjeç, ka tentuar të vrasë vete
Ronaldo shënon golin e katërt për Galaktikët ndaj Real Betis (VIDEO) Real Madrid ka shënuar edhe golin e katërt ndaj Real Betis në "Estadio Benito Villamarin". Nuk kishte si të mungonte
Liverpooli ska të ndalur, shënon të katërtin ndaj Portos (VIDEO) Liverpool nuk ka ndërmend të pushojë së ndalur së shënuari. Redsat kanë shënuar edhe golin e katërt ndaj Portos në "
Shqipëria po shuhet (FOTO) INSTAT ka publikuar sot të dhëna të tjera demografike që tregojnë një situatë alarmante për sa i përket shtesës natyrore
Manchester City nuk ka të ndalur, shënon edhe golin e katërt ndaj Baselit (VIDEO) Manchester City ka shënuar edhe golin e katërt ndaj Baselit të Xhakës në "St. Jakob Park". Autori i golit është Ilka
Roma shkatërron Beneventon, ngjitet në vendin e katërt (VIDEO) Roma ka shënuar fitore ndaj Bneventos me shifrat e përgjithshme 5-2 ndaj Beneventos, për të kaluar Lazion në renditje të
Napoli nuk ka të ndalur, shënon edhe golin e katërt ndaj Lazios (VIDEO) Napoli ka shënaur edhe golin e katërt ndaj Lazios në "San Paolo". Këtë herë është sulmuesi belg Dries Mertens që kat
Bayerni nuk ka të ndalur, shënon edhe golin e katërt ndaj Paderbornit (VIDEO) Bayern Munich është duke e shkatërruar Paderbornin me shifrat 4-0 në "Benteler Arena". Autori i golit është mesfusho
Kërcënoi të hidhej nga kati i katërt, gruaja zbret nga pallati në Tiranë Një grua e cila kërcënoi se do të hidhet nga kati i katërt i një pallati, tashmë ka zbritur duke i dhënë fund ankthit.
Bayerni e ka me faza, për tre minuta shënon golin e tretë dhe të katërt (VIDEO) Bayerni i Munichut e "mbyt" Hofenhaimin vetëm me 7 minuta lojë. 4 i'u deshën në pjesën e parë për të barazuar për të
Del lista e 20 shteteve më të fuqishme, Gjermania nuk është as e katërta SHBA ka mbajtur pozitën e parë si kombi më i fuqishëm në botë, pavarësisht rënies së respektit ndaj lidershipit të saj.
Kim Kardashian nuk ndalet! Do fëmijën e katërt Kim Kardashian thuhet se dëshiron një fëmijë të katërt, pak ditë pasi vajza e saj Çikago ka ardhur në jetë. Sipas UsW
Hidhet shorti i FA Cup, këto janë përballjet Është hedhur shorti për raundin e katërt të FA Cup në Angli. Tashmë 32 skuadra kanë mësuar kundërshtarët e tyre për r
Turneu i “Guns N’ Roses” i katërti më fitimprurës në histori Grupi legjendar i muzikës ‘rock’ dhe ‘heavy metal’ janë ribashkuar në një turne të quajtur “Not in This Lifetime” në vit
Nottingham shënon golin e katërt ndaj Arsenalit (VIDEO) Nottingham ka shënuar golin e katërt ndaj Arsenalit në "City Ground". Ai që e ka shënuar golin është Dowell nga pika
32 vjeçarja hidhet nga kati i katërt i Gjinekologjisë në Prishtinë Një grua 32 vjeçare i ka dhënë fund jetës duke kërcyer nga kati i katërt i klinikës së Gjinekologjisë. Lajmin e ka konf
Hidhet për vdekje një grua nga kati i katërt në QKUK Një grua e moshës rreth 30 vjeçare ka vdekur në mesditën e sotme në QKUK. Lajmin për Indeksonline e ka konfirmuar Bas
Chelsea nuk ndalet shënon edhe golin e katërt ndaj Stoke Cityt (VIDEO) Chelsea nuk ka të ndalur, shënon edhe golin e dytë ndaj Stoke Cityt. Goli i katërt u shënua nga Willian nga pika e b
Gafa e Panuccit: E mora Shqipërinë në vendin e katërt (FOTO LAJM) Christian Panucci, bëri një gafë të rëndë, në intervistën e tij me rastin e fundvitit në Supersport. I pyetur nga gazeta
Lojtari provokoi arbitren anësore duke i dedikuar një zemër, por kryesori e kërcënon (FOTO LAJM) Në një ndeshje miqësore në Brazil mes “Miqve dhe Tites” dhe “Miqve të Kariles” ka ndodhur një episod shumë i veçantë dhe