999 rezultate për

katert

Nuk ka të ndalur Belgjika, shënon edhe golin e katërt Belgjika ka shënaur edhe golin e katërt me anë të Eden Hazard. Ky është goli i dytë personal në këtë takim për numrin 10
Ndeshje e çmendur, shënohet goli i katërt në Portugali-Spanjë (VIDEO) Në stadiumin “Fisht Olympic” të Sochi-t po luhet ndeshja e vlefshme për Grupin B të Botërorit “Rusi 2018” mes Portugalis
Beyonce është shtatzënë me fëmijën e katërt? Beyonce është përseri shtatzanë. Ajo ka nisur së fundmi një turne botëror më bashkëshortin e saj. Por fansat e Beyon
Shikoni reagimin e çmendur të Ertrit Berishës pas golit të katërt (VIDEO) Pas golit të katërt të Ukrainës, të shënuar nga Konoplyanka në minutën e fundit të sfidës, “nervat” nuk e kanë mbajtur m
Guardiola apelon për të mos lejuar Real Madrid-in të fitoj përsëri Tekniku i Manchester City, Pep Gurdiola është shprehur se e respekton shumë skuadrën e Real Madrid-it, pasi ata e kanë t
Zbulohet shkaku tragjik pse u hodh nga kati i 4 e reja në Fier Janë zbardhur detaje të reja në lidhje me tragjedinë në Patos ku një 35-vjeçarje u hodh nga katërt i palltit ku jetonte.
U hodh nga kati i katërt, humb jetën 35 vjeçarja Një 35-vjeçare është hedhur nga kati i katërt ditën e sotme në Firt. Ajo është dërguar në spital nga familjarët të c
35 vjeçarja në Fier shokon familjen, hidhet nga kati i katërt Një 35-vjeçare është hedhur nga kati i katërt ditën e sotme në Fier. Ajo është dërguar në spital në gjendje të rëndë
Divat shqiptare bëhen bashkë, Ermali i vë në siklet (VIDEO) Në “Xing me Ermalin” këtë të shtunë do të jenë të ftuara Irma Libohova, Rovena Dilo, Eneda Tarifa dhe Besa Kokëdhima.
Arbitri kryesor injoroi arbitrin e katërt që i tha se ishte faul i Suarezit Vazhdojnë akoma polemikat për ndeshjen e El Clasicos mes Barcelonës dhe Real Madridit. Pas penalltisë që u tha se u b
Barcelona pa frena ndaj Sevillas, i shënon edhe golin e katërt (VIDEO) Barcelona po shkatërron Sevillan në "Wanda Metropolitano". Katalanasit i kanë shënuar edhe golin e katërt skuadrës s
Bayerni është skuadra e katërt që kualifikohet në gjysmëfanle (VIDEO) Bayern Munich ka barazuar sonte me Sevillan në Champions League, pasi është kualifikuar me fitoren e parë 2-1 në "Ramon
Zjarr në katin e katërt të një pallati në Durrës Një zjarr masiv ka rënë mbrëmjen e sotme në Durrës. Sipas informacioneve mësohet se zjarri është përhapur në katin e kar
Ironi me arbitrin e katërt, gjobitet klubi italian Skuadra që luan në Serinë B italiane, Avelino i duhet të paguajë një gjobë prej 1000 eurosh. Kjo gjobë ka ardhur për
Tottenhami fiton në transfertë ndaj ekipit të Shaqirit (VIDEO) Tottenhami mori një fitore të rëndësishme sot në transfertë ndaj Stoke Cityt me shifrat 1-2 ndaj në "Bet365". Golat p
Juventusi shënon edhe golin e katërt ndaj Beneventos (VIDEO) Juventus ka shënuar edhe golin e kaërt ndaj Beneventos në "Stadio Ciro Vigorito". Ai që ka realizuar është brazilian
Aktorja e njohur humbet fëmijën në muajin e katërt të shtatzënisë (FOTO LAJM) Begüm Kütük është prezantuar për publikun shqiptar me rolin e saj si Neriman në serialin "Lovebird-Trumcaku". Për ak
Spalletti beson se skuadra mund të arrijë në vendin e katërt Trajneri i Interit, Luciano Spalletti beson skuadra mund të arrijë në vendin e katërt, dhe mbështet Mauro Icardi për një
Ky është deputeti që hodhi gazin për herë të katërt Lëvizja Vetëvendosjes ka hedhur për herë të katër gazin lotsjellës në Kuvend, duke bërë kështu që të mos lejohet vazhdim
Nuk ndalet gazi në Kosovë, hidhet për herë të katërt Pas largimit me forcë dhe arrestimit të deputetëve të Vetëvendosjes që hodhën gaz lotsjellës u duk ë situata u normalizu