999 rezultate për

katert

Pas fëmijës së katërt, Kim Kardashian do të bjerë në qetësi Në fillim të janarit lajmi se Kim Kardashian do të bëhet nënë për herë të 4-ët, u përhap kudo. Së shpejti familja do të
Shënohet viktima e e katërt nga "Gripi i Derrit" Spitali i Sanatoriumit ka konfirmuar një tjetër rast të vdekjes nga "Gripi i Derrit" në vendin tonë. Virusi vdekjepr
EMRI/ Arrestohet shqiptari i katërt për drogën në Igumenicë Ditën e sotme raportohet se polica greke ka vënë në pranga një tjetër shqiptarë që dyshohet se posedonte drogën e kapur
​Granit Xhaka feston përvjetorin e katërt me Leonitën Ylli me origjinë shqiptare i Arsenalit, Granit Xhaka, e ka shfrytëzuar llogarinë e tij në rrjetin social Instagram për t
Shqiptarët bëhen pesimist, heqin dorë nga blerjet e mëdha Konsumatorët shqiptare janë përfshirë në një qark pesimizmi,pasi prej vitesh kanë shmangur blerjet e mëdha. Madje ecu
Shqiptarët bien në pesimizën, nuk besojnë se do të bëhet më mirë (FOTO LAJM) Banka e Shqipërisë njoftoi sot se, treguesi i ndjesisë ekonomike (TNE) qëndroi në nivelin 100.2, duke rënë me 1.2 pikë g
Kim Kardashian pret fëmijën e katërt, ky është detaji tronditës Kim Kardashian dhe Kanye West janë duke u përgatitur për fëmijen e tyre të katërt. Ai është një djalë dhe pritet që a
Manchester United shënon edhe golin e katërt ndaj Cardiffit (VIDEO) Manchester United ka shënuar edhe golin e katërt ndaj Cardiffit në "Cardiff City Stadium". Ai që ka shënuar është Je
Shorti i Kualifikueseve për Euro 2020, Shqipëria në vazon e katërt Me përfundimin e fazës së grupeve të Ligës së Kombeve, skuadrat europiane përgatiten tashmë për shortin e Kualifikueseve
Uzuni lider në Kroaci, shënon sërish me Lokomotiv Zagreb Mesfushori i kombëtares shqiptare, realizoi golin e barazimit 1-1 për Lokomotiv Zagreb. Kur po kronometrohej minuta e 80
Kosova e pandalshme, shënon edhe golin e katërt kundër Azerbajxhanit (VIDEO) Kosova ka shënuar edhe golin e katërt ndaj Azerbajxhanit në "Fadil Vokrri". Golin e ka shënuar Arbër Zeneli në minutë
Zvicra nuk ndal, shënon edhe golin e katërt ndaj Belgjikës (VIDEO) Zvicra ka shënuar edhe golin e katër ndaj Belgjikës në stadiumin "Swissporarena". Ai që ka shënuar këtë herë është 2
Shpërfytyrohet Shqipëria, Skocia shënon edhe golin e katërt Skocia ka shënuar edhe golin e katërt ndaj Shqipërisë në stadiumin "Loro Boriçi". Ai që ka shënuar është Forrest në
Betis nuk dorëzohet shënon edhe golin e katërt ndaj Barcelonës Real Betis ka shënuar edhe golin e 4 ndaj Barcelonës në "Camp Nou". Ai që ka shënuar është Sergio Canales në minutën
Humbi djalin në muajin e katërt, gruaja shpërndan foton e fetusit të sapoformuar (FOTO LAJM) Një nënë zemërthyer ka marrë guximin për të publikuar fotot e vogëlushit të saj të vdekur, pasi mjekët i thanë se ai nuk
Milani “luftë” në Genoa për vendin e katërt Skuadra e Milanit do të luajë sot në transfertën delikate ndaj Genoas duke filluar nga ora 20:30. Kjo është një ndeshje
Prangosen tre persona të armatosur në Tiranë, një i katërt ikën me vrap Specialistët për Hetimin e Narkotikëve në Drejtorinë Vendore të Policisë Tiranë në kuadër të operacionit policor të kodu
Zyrtare: Trajneri i Interit dënohet nga Komisioni i Disiplinës Trajneri i Interit, Luciano Spalletti, është suspenduar me një ndeshje pas kartonit të kuq në fund të takimit që Interi
Arsenali e pamëshirshme, shënon edhe golin e katërt ndaj Vorsklas Arsenali po tregohet i pamëshirshëm ndaj Vorsklas në "Emirates Stadium". Golin e katërt e ka shënuar mesfushori, Mes
Java e katërt e Superiores mbyllet me një supersfidë Supersfida mes Flamurtarit dhe Skënderbeut, që do të luhet mbrëmjen e së hënës, do të mbyllë kuadrin e javës së katërt t