999 rezultate për

katert

Një e katërta e popullsisë së globit kërcënohet nga mungesa e ujit Gati një e katërta e popullsisë së botës, që jeton në 17 shtete, po vuan mungesën e madhe të ujit, shumë pranë situatës
Aksidenti fatal që ndodhi në Roskovec: Ndërron jetë dhe personi i katërt Ka vdekur edhe personi i katërt i aksidentuar në fshatin Bërnjak të Rahovecit, më 26 korrik. Lajmin e ka konfirmuar z
Lindi fëmijën e katërt, modelja tregon linjat perfekte pas 6 javësh (FOTO LAJM) Gjashtë javë më parë, modelja e famshme Abbey Clancy është bërë nënë për herë të katërt. 33-vjeçarja ka treguar linja
"Gjyqi po zvarritet", Tahiri për herë të katërt të Krimet e Rënda Ish-ministri Saimir Tahiri është paraqitur për herë të katër, në Gjykatën e Krimeve të Rënda, që prej kohës kur u mor si
Risi, zbulohet anëtari i katërt i jurisë së Këngës Magjike! (FOTO LAJM) Armend Rexhepagiqi, Arben Skënderi dhe Jonida Maliqi do të jenë 3 prej emrave që do të vendosin fatin e artistëve të rin
Tenton të hidhet nga kati i katërt i pallatit, shpëton e reja Një vajzë ka tentuar të kryejë vetëvrasje në Prishtinë. Këtë veprim ajo tentoi ta bënte duke u hedhur nga kati i kat
JLo martohet për të katërtën herë (FOTO LAJM) Si pjesë e turneut, këngëtarja e famshme Jennifer Lopez publikoi dokumentarin “It’s My Party: Showtime!”, i cili zbulon
ZYRTARE: Nuk ndalet Reali, realizon blerjen e katërt (VIDEO) Pas Luka Jovic dhe Eden Hazard po ashtu dhe mbrojtësit brazilian Eder Militao që ka nënshkruar prej muajsh, Real Madrid
Shqipëri-Moldavi, kuqezinjtë vetëm për fitore: Formacionet zyrtare Shqipëria kërkon t’i rikthehet fitores në ndeshjen e rundit të katërt të Grupit H kualifikues për Kampionatin Evropian k
Dita e katërt në çadra, banorët e Floqit kanë hall se mos Rama i gënjeu Edi Rama vizitoi sot zonat e prekura nga tërmeti në Korçë, ku sipas banorëve u ka premtuar rindërtim të shtëpive dhe kom
Pas letrës së katërt, Rama dërgon një tjetër mesazh (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama vazhdon dërgon mesazhe kundrejt opozitës të bashkuar edhe pse letrave të tij nuk u ka marrë asnjë
Vrenozi hap letrën e katërt për Ramën, e pabesueshme gjetja e tij (VIDEO) Kur të gjithë flasin për letrat e hapura të kryeministrit Edi Rama, drejtuar liderit të opozitës Lulzim Basha dhe përgji
Pas ardhjes në jetë të fëmijës së katërt, Kim dëshiron të ketë dhe një fëmijë tjetër Kim Kardashian është bërë nënë për herë të katërt. Kjo shtatëzani ishte ndryshe pasi erdhi përmes një nëne zëvendësuese.
Kim Kardashian bëhet nënë për herë të katërt, publikohen fotot e foshnjës( FOTO LAJM) Kim Kardashian dhe Kanye West së fundmi u bën prindër për herë të katërt përmes një nëne surrogate. Gjinia e fëmijës
E rëndë! 39-vjeçarja në Tiranë gjen vdekjen pasi u hodh nga pallati Një ngjarje tronditëse ka ndodhur reth orës 13:27 në rrugën “Haki Stërmilli” ku një 39-vjeçare është vetëhedhur nga kati
Gjici ironizon Partizanin: Me këtë ekip që ka nuk është as për vendin e katërt Safet Gjici, edhe pse Kukësi i tij ka dhjetë pikë më pak se Partizani, sërish ngacmon. Fillimisht përmendi gjunjët dhe d
Nuk ka fitues në sfidën Inter-Roma (VIDEO) Përballja mes Interit dhe Romës përfundoi me rezultat 1:1, pasi që asnjëra nga skuadrat nuk e gjeti dot golin e fitores
Del i dyshuari i katërt i grabitjes në Rinas, kush është ish-polici i dyshuar Pas Admir Muratajt i cili u vra dhe Klement Çalës, Aleks Pepa, është i dyshuari i tretë që po kërkon Policia për grabitj
Manchester City shënon golin e 4 përballë Tottenham (VIDEO) Pas një super pjese të para ku shënuan plot 5 gola 3 për vendasit dhe 2 për Tottenaham e tillë ka filluar edhe pjesa e
Arsenali pa Xhakën mposhtet nga Everton (VIDEO) Arsenali ka dalë e humbur nga ndeshja me Evertonin, me rezultatin 1-0. "Topçinjtë" e Londrës, nuk kanë mundur të dalin m