999 rezultate për

katert

Paralajmërohet dështimi i katërt i Kosovës në rrugën drejt Interpolit Edhe një javë ka mbetur deri në kohën kur Kosova për herë të katërt do të tentojë që t’i marrë votat e mjaftueshme për t
Veseli: Gratë që lindin fëmijën e tretë dhe të katërt marrin 1000-1500 euro Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, njëherësh kandidati për kryeministër të Kosovës, Kadri Veseli, në kuadër të f
Hidhet nga kati i katërt i pallatit, ndërron jetë gruaja në Tiranë Një ngjarje e rëndë është regjitruar ditën e sotme në Tiranë, ku një e moshuar është hedhur nga kati i katërt i pallatit
"Ekstazë narkohorrash, se për të katërtin vit me radhë bllokojnë negociatat" Ish-Kryeministri Sali Berisha tashmë dihet se ka një profil të konsoliduar në rrjetin social Facebook dhe është aktiv çd
Ermal Fejzullahu bëhet baba për herë të katërt, prezanton portretin e të bijës (FOTO LAJM) Ermal Fejzullahu është bërë baba për herë të katërt. Me anë të një fotoje në Instastoryn e tij, këngëtari ka treguar se
Arrestohet edhe personi i katërt për plagosjen në Pejë Policia e Kosovës njofton se pas një pune intensive operativo-hetimore, dje në Pejë kanë arritur që ta arrestojnë edhe p
Vesa Luma me dedikim special për Big Bastën në përvjetorin e katërt të martesës Vesa Luma i ka bërë dedikimin special Big Bastës. Vesa Luma dhe Big Basta sot e kanë një arsye të madhe për të festua
Ariana Fejzullahu do e pres fëmijën e katërt ndryshe, si duket me look-un e ri (FOTO LAJM) Bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Ermal Fejzullahut, është në pritje të ëmbël të fëmijës së katërt të çiftit. Më
ǒkuptim kanë 12 shtëpitë e astrologjisë Nëse keni qenë të paqartë teksa kur lexonit horoskopin mujor të Susan Miller në Anabel jeni ndeshur me termat si “shtëpi
PRAPASKENAT/ Edi Reja nuk e festoi golin e Roshit, por kur shënoi Cikalleshi shpërtheu Kombëtarja kuqezi bëri një reagim mbreslënës pasi mbrëmjen e djeshme fitoi me rezultatin 4-2 përballë Islandës në ndeshj
MAGJIKE/ Shqipëria shënon golin e katërt me super Cikalleshin (VIDEO) Spektakël në “Elbasan Arena” Shqipëria ka arritur të shënoje dhe golin e 4 dhe të sigurisë për ballë Islandës. Është
Anglia e kthen në stërvitje, shënohet GOLI i katërt (VIDEO) U duk se Kosova do të prekte ëndrrën sonte ndaj Anglisë me golin e Berishës që u shtangu të gjithë por nuk po ndodh kësh
Tragjedia e familjes Gjokola, e shoqja ende gjallë kur bashkëshorti u hodh nga kati i katërt (FOTO & VIDEO) Këto janë pamjet e trishta të tragjedisë që goditi familjen Gjokola, mbrëmjen e së premtes në Librazhd. Daut Gjokoll
Nuk ndalet Interi, gati të transferojë edhe 4 lojtarë të tjerë Interi po planifikon të bëjë katër përforcime para përfundimit të merkatos së verës. Alexis Sanchez dhe Cristiano Bir
Një festë magjike për shtatëzaninë e katërt të Ariana Fejzullahut (FOTO & VIDEO) Bashkëshortja e këngëtarit të njohur Ermal Fezullaj po shijon momentet e fundit të pritjes së ëmbël, para se të bëhet në
I mbijetuari tregon tmerrin: Mbeta i varur nga bluza e më pas rashë nga kati i katërt Tre punëtorët që u plagosën nga shembja e skelës ditën e djeshme nga pallati 13 katësh janë në gjendje të stabilizuar sh
Kjo është arsyeja interesante pse unaza e martesës vendoset në gishtin e katërt Kur shohim dikë me një unazë në gishtin e tyre të katërt në dorën e djathtë vëmë bast që nuk është i martuar. Megjith
Një e katërta e popullsisë së globit kërcënohet nga mungesa e ujit Gati një e katërta e popullsisë së botës, që jeton në 17 shtete, po vuan mungesën e madhe të ujit, shumë pranë situatës
Aksidenti fatal që ndodhi në Roskovec: Ndërron jetë dhe personi i katërt Ka vdekur edhe personi i katërt i aksidentuar në fshatin Bërnjak të Rahovecit, më 26 korrik. Lajmin e ka konfirmuar z
Lindi fëmijën e katërt, modelja tregon linjat perfekte pas 6 javësh (FOTO LAJM) Gjashtë javë më parë, modelja e famshme Abbey Clancy është bërë nënë për herë të katërt. 33-vjeçarja ka treguar linja